Arda Turan'ın Atletico Madrit transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Atletico Madrit sizce Arda Turan için uygun takım mı?

Sizce Arda Turan neden takımdan ayrıldı?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• bence uygun değil. bugün mesela Liverpool takımını izledim o Liverpool'da Arda star olurdu. ikinci sınıf takımlara gitmektense daha mantıklı tercihler yapmaları gerek. bugün Atletico Madrid takımı bir Villareal veya Valencia ayarında. yazık etti kendine.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• şu salak sevgilisinide alsın lütfen onun saçma dizisinden bıktık bişeye benzemiyor beceremediği oyunculuk giydiği saçma kıyafetlerde cabası

0|0
    0|0
  • Adam sevgilisinden oynayamıyordu ve gitmesi gerekiyordu.. Gittii. İyi oldu..

0|0
    0|0
  • iyi etti has etti :D ohh

0|0
    0|0
  • sinem kobalını al da git !

0|0
    0|0
  • sevişmekten takımına konsantre olamıyomuş ya ondan olabilir..

mümkünse hangi cehenneme yol alıyorsa patlak gözlü ve yamuk ağızlı sevgilisinide alsın .

0|0
    0|0
    • arda da kocabaşlı nolcak ki :) bence ardaya cok taktılar sinem kobal falan yok burdalar sunu yediler. Fenerde olsa bu kadar konusma olmazdı gazeteleri basardı aziz. Bu arada Aziz başkan yanındayız :)

• :D

biri koca kafa diğeri koca yamuk kafa

al ardayı vur sineme !

• sinem kobal standartların üstünde bi kız ya bana göre. nedense kızlara göre dünyalar çirkii

Erkekler Ne Diyor 9

• takımın adı atletico madrid aslında. arda turan bana göre kendisi için doğru olanı yaptı. burda özel hayatı milletin ağzına iyice sakız olmuştu artık hem galatasaray bu sezon avrupada da top oynamayacak. ispanyanın kaliteli takımlarından birine gitti kim olsa giderdi bana göre

0|0
    0|0
  • Avrupa macerası yüzünden gitti bence ama gitmesi de iyi oldu. Sevgilisi ile birlikte hiç eksik olmuyordu Tv ve magazin programlarından. Gına gelmişti artık.

Ben Atletico Madrid'te başarılı olacağını düşünüyorum. Oyun stiline çok uygun bir takım.

0|0
    0|0
  • Busene gidmesi çok kötü oldu çünkü gs' miz bu hafta eboue ve kader keita' yıda alıcak iste ardada olsaydı bu kadroda avrupada seneye ucardık ama biz degil kendisi pisman olucak aynı tuncay sanlı gibi rezil olup 1,2 sene sonra geri donucek sanmıyorum orda pek basarılı olacagını ama ins olur genede basarılı nede olsa o bir gs'li aslan terbiyesi var hersey yapabilir.

0|0
    0|0
  • yolu açık olsun :D

0|0
    0|0
  • gitmesi hem kendisi,hemde galatasaray adına hayırlı oldu..

kalsa bile artık gsde başarılı olamazdı zaten..

atleticoda iyi işler yapar umarım..

0|0
    0|0
  • ben gs lıyım.ama fanatızmı bırakırsa olumlu olanaı yaptı dıye dusunuyorum.sonucta gıttıgı lıg buradan daga goze carpması daha kolay ayrıca ıspanya lıgı bızım lıgden daha narin futbol olarak .yeteneklerını daha ıyı sergıleyebılır

0|0
    0|0
  • bir spor yorumcusunun dediği gibi, "arda iyi futbolcu ama bir alex değil". cevabın soruyla alakası yok, içimden geldi işte.

0|0
    0|0
  • İyi oldu belki Sinem belki benimle çıkar. (ne demişler gözden ırak olan gönülden de ırak olur. :D )

0|0
    0|0
  • kurtuldu galatasaraydan işte. Aam hiç bir zaman 1.sınıf takıma gidemeyecek. A.madrid ve dengi kulüplerde yıldız olacak bence.

0|0
    0|2
    • a.madrid kücükmü? tuncay barcadamı oynadı

• Emin ol eşit A.Madrid bi Liverpool kadar var ilk 10'ada rahat rahat girer.Herşey ş.ligi değil bunu başka bi yerde söyleme futbolu anlayanlara felan sana gülerler ciddiyim bak.Adamlar ş.ligi dışında bütün kupaları aldı dikkatini çekerim.Türkiyenin nasıl 3 büyüğü Gs-Fb-Bjk yse oranında Real-Barca-A.Madriddir.En büyük 3 kulüptür La Liganın ve oranın büyüğü zaten dünyanın büyükleri arasına giriyo ;)

• real barca atletico gelir gelmez de demiyorum. Sen cok taraflı bakıyosun olaya

Yükleniyor...