Erkekler ve kızlar bakar mısınız?

Arkadaşlar bir kız olarak dövüş sanatlarına merak saldım ve muay thai yapmak istiyorum. Öneriniz var mı, yapan arkadaşlar? Kick box ve muay thai arasında kaldım.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• İkiside benzer zaten bir çok arkadaşım var iki branşta da. Muay thai yapanların çoğu Kick Boxta da iyidir. Ama muay thai daha erkeksi bir spor serttir yani kafanı gözünü yarmayı göze alıyosan başla tabiki kendine güvenip sert olman lazım. İlk başlangıç için kol kuvvetin çok önemli. Kick box tercih et derim ben şahsen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• muay thai yap.. daha havalı :)))

0|0
    0|0
  • Kick boks yaptım ve en iyisi o.

0|0
    0|0
  • Bİ boksör olarak bence muay tai öneririm ilerlemek zordur ama basittir bireysel sporlarda yalnız heves için yapıyorsan hiç yapma

0|0
    0|0
  • kikboksta sadece boks eldiveni ve bandaj yeterli ama muaytayda tekvandodaki gibi kıyafeti yeleği filan pahalıya patlayabilir. ama para sorun değilse muaytay yap

0|0
    0|0
  • nijitsu

0|0
    0|0
  • Ben muay thai cıyım tercih olarak eger cok dayaniikli isen muay thai kick box da sert ama muay thai kadar değil bence muay thai ye git daha fazla teknik var

0|0
    0|0
  • beni bir arkadaşım var tekvandocuydu kendisi hem de bayan.. ondan dayak yerim diye çok korkuyorum ama gitti pek görüşemiyoruz.

0|0
    0|0
  • kick boks yapıyorum ve kızlardan da gelen var ama çoğu liseliler bu spor ağır ve sert bir spor güçlü olman laızm yoksa bir kaç antremandan sonra tövbe edebilirsin :D

0|0
    0|0
  • bence böle saçmalıklarla uğraşma en iyisi boks :)))) duz

0|0
    0|0
  • Wing chun dene o da iyidir ama kadınlara göre muay thai daha uygun

0|0
    0|0
  • Gerçek dövüşün ruhu sokakta öğrenilir, sokakta hissedilir bayan

0|0
    0|0
    • Öğrendiklerime eklemek istediğim çok şey var, kendimi sokakta göstermek hissetmek adına

• ahikodoydu galiba o bayan vücuduna daha uygun. Ama dersen sokakta göstereyim kendimi yumruklar konuşsun (boks)

• muay thai yap herkez kick box yapıyor farkın olsun :)

0|0
    0|0
  • nasıl saldın? Bence başka işler yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...