Six pack nasıl sizce kızlar?

sizce sixpackkli kızlar çekici mi ben çok beğeniyorum sırf o yüzden spora başlıcam bazıları balık etli der bazıları zayıf ama en iyisi spor yapan kız:D

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• sporun vücudu normal olan kimseye zararı olmaz!fayda fayda fayda...ve bence kızlarda adonisi çok çıkarmamak kaydıyla söylüyorum,sadece beli inceltip,yan karın çalışmayıp çok fazla uzun karın hareketlerile çalışıldığında müthiş duruyor!ama sakın kısa karın hareketleri çalışma, kasları uzun çalıştır ve ara ara açma,uzatma hareketleri yap!karnına aşık olacaksın eminim ki doğru hareketlerle,doğru çalışırsan! he birde sakın abartma!beli incelt,yanları erit,biraz kas çıkart ve sonra parçala!hoş zaten karın genelde parçalı çıkar ama..neyse lafın özü biraz kas,bölünmüş...süper..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Eğer doğal bir şekilde geliştirirse çok güzel olur ama söyliyeyim sixpack yapmak o kadar kolay iş değidir çok zor hareketler yapmak zorunda kalacaksın kaldıki spor da yetmez sixpack diyet, diye birşey var o diyeti uygulaman gerekir bu da sevdiğin bir süre yemektn de vazgeçmek zorunda olduğun anlamına gelir

0|0
    0|0
  • iyi olur ama bakkala gidip alınacak bişey değil.çok zor

0|0
    0|0
  • iğrennnnnnnnnnnççççççççç

0|0
    1|1
  • karın kası erkekde de kadında da hos durur.vucudun vıtrını derler karın kasları ıcın.ama cok zordur cıkarmak.sadece sporla cıkarman mumkun degıl.vucut yag oranını yuzde 10ve altına dusurmen gereklı buda perhız ve kardıyo calısmakla mumkun.cok yorucu bır sıstem uyugulamak gerekıyor.ama cıkardıgında ozellıkle plajda manyak havan oluyor :D

0|0
    0|0
  • Komik ekrek gibi ne o öyle :(

0|0
    1|1
  • berbat

0|0
    0|0
  • süper olur.türkiyede hiç rast gelmedi böyle bi kız.

0|0
    0|0
  • O ne ki la 6'lı bira paketi filan mı ? :D Ya kızım bırak erkekler uğraşsın o tür şeylerle hem göründüğü kadar kolay değil o işler :)

0|0
    0|0
  • Muhteşem link

0|0
    0|0
  • evet spor yapan kız çekicidir örneğin nur tatar olimpiatta gümüş madalya aldı o kız çok güzel. en ideali

0|0
    1|0
  • o ne öyle terminatör gibi istemem kalsın kadın dediğin hafif balık etli olcak

0|1
    1|1
  • güzel durur

0|0
    0|0
  • Yakında Fıstıklımı ?,Cevizlimi ?hangisi diye soracaklarından korkuyorum :D

0|0
    0|0
  • Pehhh kız dediğin ayva göbekli olacak.

0|0
    0|0
  • O ne ki?

0|0
    1|0
  • iyi

0|0
    0|0
  • biceps de yap tam olsun sarildi mi kemiklerini kirarsin sevgilinin

0|0
    0|0
  • baklavalı kızları yerim

0|0
    3|0
  • bence çok çekici olur benimde sixpacklerim var çok güzel durur bence bir bayanda

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• SixPack bence erkeklere daha çok yakışıyor. Kızların sportif vücutluları elbet çok güzel fakat erkek gibi bir vücuda çevirirsen o narin bayan vücudunu seni öyle gören iğrenebilir...

0|0
    0|0
  • karın kasından bahsediyorsun sanırım :D onu biraz zor yaparsın ben kac sene uğrastım onla :D

0|0
    0|0
  • benimkiler doğal Allah vergisi dokunun bakın :d

0|0
    0|0
  • tam olarak 6pack degil de biraz karın kasım olsa hoş olurdu yani hayır demezdim.

0|0
    0|0
  • aşırısı berbat..böghh

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...