Üst bacak kısmını kalınlaştırmak için egzersiz önerebilir misiniz?

Egzersizlerle bacak kalınlaşır mı hakikaten? Ben yağların erimesinden, incelmesinden korkuyorum...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kas yapmım bacağı genişletme şu sırala gider!

bölgedeki yağlar yakılır, yakılırken hafif kas yapılı.bölgenin boyutu ilk zamanlar incelir,sonra bir süre aynı kalır!daha sonra beslenmen uygun ve yeterliyse bölgenin kas gelişimi için gelişmeye başlar,değilse parçalanmaya ve şekil almaya başlar!

bölgesel olarak spor pek tercihedilmez genelde,az da olsa diğer bölgeleride çalıştırmak önerilir en bölgeselde bile ama etki gösterir!hatta vücuttaki bütün proteğin o bölgeye gideceğinden dolayı gelişim hızlanabilir bile!ne kadar sağlıklı ve tercih edilir tartışılır tabi...

yanlız geliştirmek istediğin bölge insan vücudundaki en büyük kas grubudur!egzersizlere başlarsın,yağların erir,bacakların kasların şeklini belirginleştirir ve üst bacağın ön yan ve arka kısımlarından balık sırtının biraz kalını andıran çıkıntılar başlar iyi çalışıyorsan!bu görüntü hoşuna ne kadar gider bilmiyorum ama sadece genişlemez yani!ve karbonhidrat ve proteğini yüklü alman lazım çalışmayı hızlandırmak için!o kas grubunun bi iki kısmını parçalamak zaman almaz ama tam parçalı istersen veya daha büyütmek istersen zor büyür,sağlam beslenme gerektirir!İmkanın varsa veya kafana uyarsa protein ve karbonhidrat desteklerininde de istediğini yapmana yardımı büyük olabilir.

egzersizlere gelince; dünya kadar hareket var! spor salonunda mı çalışacaksın yoksa evde mi? aletli mi çalışacaksın aletsiz mi? ağır ve zor antrenman mı yapacaksın yoksa hafif mi vs vs...video paylaşım sitelerine,google'a vb sitelere üst bacak kas geliştrme veya kelimelern yerinde oynayarak benzeri şeyler yazarsan veya ingilizce ama daha işe yarar sitelerden veya videolarından bakmak istersen,ki tavsiye ederim;hamstrings veya quadriceps yazarsan latince isimleriyle veya ingilizce isimleriyle üst bacak gbi terimler kullanırsan antrenman şekillerini göre bilirsin!ama görerek yapmak yerine imkanın varsa spor salonuna gidip salon hocasından göstermesini rica edersen vücuduna en uygun olan hareketleri yapabileceğin şekilleriyle gösterebilir!öbür türlü vücudun konusunda fikrimz olmadığı için ve o videolardaki harekelerin zorluk ve uyguınluk derecelerini bilemeyeceğinden sende gelişimi yavaşlatabilir veya yanlış hale sokabilir!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kaslarını çalıştırman lazım.

squat hereketini öneririm.

squat ,bacak kası çalısmıs.sportif çok güzel bacaklara sahip bi bayanın resmini görebilirisn bu linkte

link

bu hareketi google dan bulabilirsin.

leg exercises women fitness...tarzı anahtar kelimeleri yaz güzel videolar çıkar.

ayrıca protein ağırlıklı beslenmen lazım..bacakların etlenir(yani kaslanır)sütün gibi olur...hamur gibi yağın yerini sert sıkı düzgün bi bacak alır.ama beslenme önemli protein içeren süt yumurta ton balığı tavuk göğsü yiceksin..yağdan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Yolu yordamı ne bilmiyorum ama dün forum İstanbul'a sinemaya gittiğimizde baldırları-bacakları kalın çok hoş bir kız gördüm resmen içim gitti. Her zaman kalın baldırları sevmişimdir ama bir başkaydı bu kız :) Bence kızlara yakışıyor ama nedense zayıflamak için çabalıyorlar. Biraz kilo al sende 173 e 56 kg az 60 ı biraz geçmeye çalış çok yakışacak sana :)

0|0
    0|0
  • Ayağının üstüne alıp ağırlık falan kaldırabilirsin.Yere belin dümdüzken bacaklarını birleştirerek çömelip o şekilde birkaç dakika kalabilirsin vs.Var bayağı.

0|0
    0|0
  • halter çalış emre belezoğlunun gibi baldırların olur

0|0
    0|0
  • tabiki kalınlaşır kas oranı artar ama yağ oranı azalır daha sıkı bir bacağa sahip olursun

0|0
    0|0
  • Sen saglikli ve dengeli kilo almayq calis.zayif halinle spor yaparsin birde kas olur.iyyg

0|0
    0|0
  • Bol bol koşu yapmanı tavsiye ederim.Basenlerden bahsediyorsan eğer.

0|0
    0|0
  • zıpla

0|0
    0|0
  • baldırlarmı?

0|0
    0|0
    • ölcmedim.. Bende problem baldirlarin ic taraftan ince olmasi, bacaklarim ayrik gözukuyor o yüzden

• bacak egzersizi yaz google a orda çıkacak

Kızlar Ne Diyor 4

• mümkün mü bilemiyorum :/

0|0
    0|0
  • canım kaç kilosun ? bende inceciğim kilo almak istiyorum ama sadece bacaklarımın kalınlaşmasını değil böyle komple biraz etlensem :(

0|0
    0|0
    • boy 173, kilo 56. O kadar da zayif görunmuyorum, üst baldirlarim ince amma, ayrik duruyor :(

• kilo illa alınıyo dert etme bence ya bende inceyim doktor yaş ilerledikçe alırsın flan dedi

• neyse halimize şükredelim sonra şişko olursam ince halimi çok özlerim böyle kalmayı tercih ederim :D

• tabiki kalnlştr yemeğin salçalaısı kadının kalçalısı:)))

0|0
    0|0
    • kalca bölgem 98zaten.. Ama bacaklarim ic taraftan ince, ayrik duruyor :(

• ayy iyi bişey kız hiç bi zmn pişik olmazsın:))) aman boşver öyle dursun nlcak kimenee

• Bacakların sanırım biraz çarpık. Kalınlaşsa bile güzel görünmez. Böyle daha iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...