• Sor
  • Bence

Aşkınız için canınızı bile verebilecek cesarette misiniz?

sz aşkınız için canını hiçe sayabilen uğruna herşeyi göze alabilenmisiniz

Güncellemeler:
herşeyi göze almaz mısınız her türlü tehlikeye girmez miniz eğer gerçekten aşıksanız

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 29

• gerekirse sevişirim bile :/

• ahuahuah :D

• Olur tabiki ama değmasi lazm gerçekten . Benim ölmem onun yaşamasına sebep olucaksa bi işe yaricaksa yani yoksa seviyorum uleen diyip ölmek röööh.s şaka gibi..

• bilmem

• alabiliri diyen insan bnce yalan söyler ne olursa olsun tamam aşık olmaz sevmek sevilmek cok muhtesem bı duygu ama insan oğlunun canı kıymetlı be ...

• öyle biriyle tanışma fırsatım olmadı

• Bu devirde kılını koparmaya bile değmez kimse için .

• duruma göre deişir canm tanışmamız lazım mucksss

• aslında hala böyle aşklar var mı diye sormak lazım ama şu ana gerçekçi bir şekilde cevap vermek gerekirse çocuklarımın annesi için evet olurdu.Tabii o günleri görecek miyiz bakalım...

• evet

• manyak değilim

• aşk için kılımı bile kıpırdatmam

• elbette canım feda

• dürüst olmak lazım.canımı veremem :) ama tüm mal mülk deseler kabul.ki o da benim için canını vermesin zaten.bir de onun vicdan azabı insana bir ömür dert

• canımı veririm deyecek birisine

• vermem..

• Değecek biri çıkmadı.Ölmeden de yapılacak güzek fedakarlıklar var canımı niye vereyim.

• Suan asik oldugum kiz da beni sevseydi yani karisligini alabilseydim , bir de 30 yasinda falan olsam bi nevi hayata doymus olsam neden olmasin ? ... Ama cabuk olum olmasi lazim oyle testereyle orami burami kestirtmem . Soyle kafaya 1 kursun ya da kalbe .. Yada suya atilan bi zehir ya da yok yok zehir olmaz kursun iyidir .

• Canımı vereyimde sevdiceğim ellere kalsın değil mi? Yarimi ellere kaptırmamak için yaşarım inadına ;)))

• walla o boyuta gelmedim ama son sevgilim için yaşadığım şehri işimi bile değiştirmiştim sonunda d*t gibi orta da kaldım ama pişman değilim

• Cesaret değildir bu duygusal ve akılcı düşünmek ile alakalı duygusal düşünen kişi verir seve seve ama akılcı düşünen bir insan yapmaz bunu!Her türlü tehlikeyi niye göze alayım aşksa aşk bir yere kadar değil mi ama?

• canı veren allahtır. ben veremem. bu duygusallıktır. şeytanın oyunudur. allaha dua ederim.

• romayı yakarım, acımam

• evttttttttttt

• Aşkım için öleyim yengenizi başkaları bafilesin öyle mi?!

• yea +++++

• Öncekileri Göster
    • Şu eksileyen aşkı için geberse de kurtulsak

• ahahahaahaha

• Konuya bağlı. Hayatı tehlikedeyse canımı ortaya koyarım. Yok bana karşılık vermedi '' Ah Necla niye beni sevmedin?'' diyip değil boğaz köprüsüne gitmeyi parmağımı bile oynatmam.

• Yahu gizli hani tehlike göze alınabilecek bir kız? Yada kızı geçtim insan diyelim. Kayıtsız şartsız şurtsuz tehlikeyi göze alabileceğim tek canlı kategorisi ailem ve bebeklerdir.

• Cinnet durumu falan olursa önce kendimi sonra onu vururum o derece gözü karayım

• ona cesaret değil aptallık denir..

• tabiki hayır (=

• hiçbir aşk bedel olarak canını hiçe saymayı gerektirmiyor

• @fukuku, salak mısın?

• Katılıyorum adama durduk yere neden hakaret ediyorsun ki

Kızlar Ne Diyor 18

• değilim

• Titanik'in etkisinde kalmışsın sen.

• evet böle bir aşkın olmasını istememn size böyle bir soru sırup itaNĞİN ETKİİNDE KALMIŞ OLMAM UÇ MU YANİ

• Öncekileri Göster
    • o zaman ne

• Uç değil.

• Aşk işin ? Sevgim için evet.Annem ve babam benden canımı istese onlara seve seve veririm ama aşk? O bir soru işareti.Onunla beraber ölmek isterim o ayrı ama ben öleceksem oda benimle ölmeli :)

• Hayır şuan kimseye aşık değilim.

• sırılsıklam aşık olsan

• Hıç kımse için ölmem ben .

• tabiki canımı veririm ama önce oda can versin değmeyene değmeyen hakeretler olmaz can birde bu şakaya gelmez

• aşk söz konusuysa gerisi teferruattır.

• Kendim için dahi canımı vermem

• Yapmam böyle bir seyi

• aşk için biçok şeyi göze alabilirdim.aşk hastalıklı bi haldir.bilincin bi süreliğine devre dışı kaldığı bi haldir.bu tarz şeyler yapılabilir.neyse ki o hakkımı kullandım.korkulacak bir şey yok.

• kırk canım olsa birini vermem

• sence öyle kişi kalmışmıdr. ?

• Herkes kendi canını kendine saklasın cesaretle ne alaka

• Ben verdikten sonra ne işe yarayacakmış ki..ben yoksam o da yok benim için.İkimizde ölek *_*.

• Cesaret gerektiren bir durum değil ki bu.Öleceksek beraber ölelim ben neden canımı vereyım ki.

• yani tehlikedeyken onu koruyacak jkendini 2. plana atacak kadar diyıorun özellikle öl demiyorum ki ben

• Korurum elbette

• he baska isim yoktu.

• niye ölüyoz? yaşasak ya beraber.

• BİRİNİZ ÖLMESİ GEREKİYOR ONDAN ÖYLE

• ölmem bana ne.

Yükleniyor...