Bazı kadınlar kendilerini döven erkeği halen daha neden severler?

Arkadaşlar şimdi şöyle cevaplar gelecek gibi hissediyorum yok işte kadının ekonomik özgürlüğü yok,yaşadığı ülke buna izin veriyor veya çocuklarının hatrina katlanıyor yuvasını dağıtmak istemiyor vs şeklinde uzayıp gideceğini düşünüyorum fakat rıhanna nın geçerli hiç bir sebebi yokken kendisini hastanelik eden sevgilisini çok sevdiğini çok özlediğini hemde bir canlı yayında söylemiş nasıl bir kadın bu anlamadım o kadar dayak ye sen ve halen daha bu adamı sev

Şimdi soruyorum bazı kadınlar bu tür adamlarda ne bulur?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• adam tehdit yapmis olabilir,

eger cocuklari varsa gostermem diye bilir.

mahkeme anneye verse bile

cocugu kaciran babalar var.

korku olabilir,

kac kadin bosanmis kocasi

tarafindan cinayete kurban gidio.

hicbir kadin keyfi icin doven bi kocanin

yaninda kalmaz,vardir illaki bise.

bide psikolojik siddet yapan kocalarda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun toplumla ya da maddi özgürlükler alakalı olmadıgını düşünüyorum. Bir kadinin kendine saygısı yoksa yaşadığı iliskiye saygısı hiç olamaz.

Bu tarz seyleri ona yaşatan adamın nasil kendisine saygısı yoksa, bunu yaşayan kadinin da kendisine saygısı yok. Baska türlü bu tarz bir olayi kaldırması mümkün degil...

0|0
    0|0
  • O mazoşist bi kadın olabilir.Acı çekmekten zevk alıyor demek ki.Psikolojik bir rahatsızlık bence.Normal olan hiçbir kadın dediğin gibi çekmek zorunda kalmazsa çekmez böyle bir adamı.

0|0
    0|0
  • aptaldır!beyni basmıyodur!

0|0
    0|0
  • Kesin aşık o zaman baska hangı duygu aptallaştırır ki..

0|0
    0|0
  • bazıları mal haklısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dayakdan kafayı yemişlerdir de onda herhalde

0|0
    0|0
  • Severde döver de.İrkekleri onların :P

0|0
    0|0
  • Kadına şiddete hayır!

0|0
    0|0
  • sevgilisinin kendini sevdiği için dövdüğüne inanan aptallar var bu ülkede bu kadar şaşırmamalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...