Bugün hiçbir şey yapmayışımın sebebi geçmişte elimden geleni yaptığım içindir sizce de degil mi?

bügün hiçbirşey yapmamayışımın sebebi geçmişte elimden geleni yaptığım içindir sizcede degilmi ? isterse zaten siniri tribi warsa şayet dönmezmi... kafam bu sitede daha çok karıştı

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin erkek arkadasin yerinde olmak istemezdim kurdugun cumlede bile hayir yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçmişte yapıp ters tepti diye gelecekteki ki,şiyi onun yerine koyup aynı şeyi yapmak ne kadar etik bir davranış sence? her karşına cıkan kişinin tek tip kişi oldugunu zannetme.

0|0
    0|0
  • elinden geleni yaptıysan yapacak bişeyin kalmamıştır zaten

0|0
    0|0
  • artık sevmşyorsun.bıkmışsın.sendeki alışkanlık.

0|0
    0|0
  • kafan neden bu sitede daha çok karıstıki, aslında daha net olması lazım, burdaki yaratık insanların gerçek yüzlerini gördükçe nasıl davranman gerektiğini daha iyi anlıyorsun, zamanla sende görürsün burda insanlık kıyafetiyle dolaşan sürüngenleri...

0|0
    0|0
    • bencede yaratık ya fizikçimidir nedir kuş beyinli yaa

• Takılma o zaman kafan burada karışacak kadarcık gelişmişse.

1|0
    0|0
    • sende takılma sewıyeleşizleşceksen sanırım üyelik şartlarınada senın kafan basmadı

• Senin yaşının en az beşinci kuvvetiyle orantılı benim Iq senin test dediklerini ben icat ettim kafası güzel.

• tamam dediğin gibi olsun :)

• evet bencede böyle olması gerek ama olmamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seven ınsan ne olursa olsun emın ol gerı döner :)

0|0
    0|0
  • Bence de böyle olması gerekir.

0|0
    0|0
    • yanı aramıcam her nolursa olsun yanlışta anlasa izza ettim kendi bilir değilmi tatlımmm

• Aynen tatlımm :)

• bence son bişi daha ap ama bu sefer kendine onu unut

0|0
    0|0
Yükleniyor...