Türkiye'de terör nasıl biter?

sürekli şehit haberleriyle uyanıyoruz.gerekli kişiler terörü bitirmeye gerekli önemi veriyormu sizce?20 yaşındaki çoğu hayatında silah tutmamış çocukların dağa çıkarılması mantıklımı?ya biz bu borda berelilerle çok övünürüz napıyor bu adamlar?kendinden daha cahil bir topluma açılım yaparsanız ne sonuç almayı beklersiniz?bıçak kemiğe dayandı lafını halkın öüne ne kadar daha ısıtıp ısıtıp söylersiniz?bu ülkenin mit i var değilmi ne iş yapar bu kurum biri bana söyleyebilirmi hala bir ele başı yakalanmış değil?pkk lılar hakkaride kimlik konturolü yapıyormuş bu polis ve jandarmanın işi değilmiydi?bu kadar soru varken sizcede rahat davranmıyormu o yetkili makamlar ?500 terörist toplu bir şekilde sınırı elini kolunu saylayarak askerimizi öldürüp tekrar dağına dönüyorsa ne düşünürsünüz? neden yazdım bunları bizi yöneten merciler bu kadar aptalmı yada bendemi bir sorun var şüphelerim olduğu için yazdım

Güncellemeler:
aslında biz türkler yanlış yapıyoruz böl abi ülkeyi rahat rahat yaşayalım ilimde fende ileri gidelim eğitime sanata kültüre önem verelim 30 yıldır teröre harcanan paralarla gelişemedik yeterince ivme alamıyoruz niye bunlarla uraşıyorzki bakmayın başbakanın kürt kardeşlerim dediğine çoğu türk sevmez kürtleri uyuşamazlar daha fazla uzatmanın bir anlamı yok.kürtsüz hava sahası istiyoruz

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Anlam veremediğin noktaların hepsine ben de katılıyorum.

Bir kere öncelikle ülkeye Başkanlık sistemi gelmeli. Her kafadan bir ses çıkmamalı. Sonra Putinvari icraatlar devreye girmeli. Teröristbaşı ipte sallandırılmalı ve terörün diğer elebaşları sınır ötesinde de olsa bulunup imha edilmeli. Bataklık kurutulmalı. Bakın bakalım sonra sivrisinek(terörist) kalıyor mu?

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Toplum cahil olsaydı açılım maçılım içi boş saçmalığınıza biraz olsun kanardı.. Kendinden şüphelenmekle haklısın sorunu olmayan insan bu başlık altında bu cümleleri kuramaz!

0|1
    0|1
    • ben o başlığı size sordum ben cevabmıı altta verdim zaten

• Başlığada cevap vereyim o zaman pkk nasıl ki bu zihniyetin ürünüyse bu zihniyet var olduğu sürece olmaya devam edecektir!

• bölünelim o zaman ben sizle yaşamaktan memnun değilim mesela.farklı kültür farklı dil kullanıyoruz anlaşamıyoruzda en iyisi bölünmek

• Bu millette bu ırkçı tutum varken üzgünüm bitmez , bitmeyecek.

0|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 8

• sen beyine güvenerek kendin bir başkasın üstün görüyorsun sen kimsin ki sende cahilmiş bu lafınla kendi seviyeni ortaya çıkardın bir kere

1|1
    1|1
    • gün gelecek devran dönecek günahkar değiliz ya sizler kadar elbet dualar kabul görecek

• artık kimin duası kabul olur bilemem ama bu kan durmalı ben bölünme taraftarıyım

• savaşmakla bitmeyeceği kesin.birbirimizin haklarına din dil ırk gözetmeksizin saygılı olur ve sırf bu toprakların bir parçası oldugumuzdan ötürü birbirimize hoşgörülü olursak belki terörde besin kaynagını yitirdiğinden ötürü zayıflayabilir.ancak asla bitmez.birileri bu işlerden nemalandıkça devam eder.

bu öyle bir oyunki tatar ramazan bile bu oyunu bozamaz.en güzeli oyuna gelmemek.

0|2
    1|2
    • oyunu bozmakta bizim elimizde

• hak dıyosunda bugun o bölgede yasayan bı vatandasla benım aramda haklar acısından hiçbir fark yok. aymı okullarda okuyoruz aynı hastanelere gidiyoruz... adamlar eşitlik değil fazlasını ıstıyo olay burda kopuyo zaten

• tamam işte bak hakkımıza saygı duymuyolar diyosun.tek taraflı algılama soruyu.

• soruya gel açıklamaya gel bu kafayla çok biter bu şavaş

1|0
    2|3
  • amerika bitmeden terör bitmez kardeş :)

0|1
    0|3
    • amerikayı bilmem de en büyük desteği avrupadan görüyor, bizimkiler daha avrupa birliği bakanlığı kurdular

• bitmezki... uğur mumcu ve cem ersever gibi olayları önceden anlatmaya çalışanlar bu yüzden öldürldü zaten

0|2
    0|2
  • Terör bitmez bitirtmezler terör biterse güçlü bir Türkiye olur ve kimse zaptedemez ama insanları küçük görmen yanlış terör yüzünden oraya kimse gitmek istemiyor gidenlerde geri dönebiliyor bu yüzden cahil kalanları aşağılayamayız.Bu ülkede kürt sorunu yok pkk yandaşları sorunu var.

0|0
    1|3
    • terör bitmicekse bölelim kürtleri gelişelim büyüyelim parayı savaşa değil eğitime fene harcayalım o zaman

• ne olursa olsun topraktan vazgeçilmez osmanlı batarken bile toprağını kan dökerek verdi böyle birşey söz konusu olamaz ki onlarda olmayacağını zaten biliyor olsada hiçbir işlerine yaramayacağınıda biliyor pkk bi firmadır resmen herkes yararlanıyor bir şekilde.

• Olayı kavramışsın.Bunlar hep oyun.Meclisteki herkes farkında.Yöneticiler birarada brunch yaparken konuşuyorlar ve strateji belirliyorlar.O hafta hangi parti hangi konuda çığırtsın diye.

0|0
    1|2
  • onun çaresi dış desteği kesmek hacı, ama bu siyasetle olacak iş değil

0|0
    1|3
Yükleniyor...