3.5 yıldır birine aşığım ama bu eski sevgilimin en yakın arkadaşı. Siz olsaydınız napardınız?

3.5 yıldır birine aşığım ama bu eski sevgilimin en yakın arkadaşı ama sole bi durum var eski sevgili diyrm ama telde bile görüşmüoduk çocukluk yani öle adı konms birşeydi sadece şmdi bu sevdiğim çocukta beni seviyr ama arkadaşım seni çok sevdi siz onla çıktınz ayrılınca biz beraber ağladk ona bunu yapamam dio kalbime kilit vurdum dio ama ben ölecek kadr çok seviyrm zira oda öle sizce napmalıyz ? ya da onu razı etmek için napmalıyım buluşucaz yakınlarda sırf ben üzülüyrm die buluşmak istedi

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilini ikna et

0|0
    1|2
    • eskı sevgılımın 3 yıldır sevgılısı var zaten benı taktıgı felan yok ama bızım esas oglan olmaz dıo

• unuttum dese bıle o kendıne yedıremıyr ben nasıl sana sevgılım derım dıyor bır bulusma sansım var son olarak onu kacırmamam gerek yoksa 3.5 senelık askımı ıcımde oldurmem gerek..

• seni seviyosa diyecek adam olsun benim canımı sıkmasın :D aşk kolay bulunmuyo bu devirde

Erkekler Ne Diyor 5

• Eski sevgilin için bunun ilk aşamada büyük bir yıkım olacağını söyleyebilirim.

Çok dikkatli olmak kadıyla açıklayabilirsiniz. Eğer ki sizin aranız çıkarken çok iyiyse ikinize de ters tepip tepki vereceği kesindir. İkinizi de hiçe sayıp konuşmayabilir. Çünkü gerçek dostlar asla birbirinin sevgilisine bu şekilde bir yakınlık duymaması gerekir. Aynı durumu sen erkek olsan birisi senin canından cok sevdiğin birisine yapsa sen ne düşünürdün?

0|0
    1|2
    • eskı sevgılım 3 yıldır baskasıyla aynı ılde bıle degılz taktıgı yk benı ama o erkeklık gururu yapıyor

• ben olsam bir kurşun kıza bir kurşun oglana tamamdır iş :D

• sevmek için aynı ilde bulunmak gerektiğine inanan birisi değilim. Eğer ki o başkasıyla şu anda beraberse umudu kesebilirsin. yada telefonla ulaşıp görüşme imkanınız varsa yada başka bir arkadasın dertleşip azını aratabilirsiniz biraz zalimce ama napalım :)

• helal olsun karakterli çocukmuş, bu devirde böyle adam kaldı mı be.. millet bir kız için en yakın dostunu unutuyor. esaslı adammış, saygı duydum valla.

0|0
    1|2
    • bende saygı duyuyorm ama cok sevıyorum bee bıldıgın gbı degıl yıllardır ıcım yandı kavruldu

• numaradır oooo bak o sayede kızı kendine baglamış (:

• Kizim git baskasini sev 80 milyonlk memlekette bulamadinmi baskasini

0|0
    0|0
  • eski sevgilini adak olarak kes kurtul hem sevap işlemiş olursun hemde eski sevgili diye bişi kalmaz ortada ((:

0|0
    0|0
  • okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...