1 senelik konuştuğunuz kız size doğum günün kutlu olsun diye sadece bir mesaj atıyor. Ne düşünürdünüz?

Bir kızı terkettiniz. ama kızında hatası vardı belki size karşı tutumlarında herneyse.. ama tek anlaştığınız kıza oydu. 1 yıl konuştunuz.kızdan ayrıldıktan sonra sadece 1 kişiyle 2 hafta çıkabildiniz.anlaşammayıp ayrıldnz. o bi sene konuştuğunuz kızı bi daha ne gördünüz nede konuştunuz.karşılaşma ihtimalide yok.Aradan 9 buçuk 10 ay geçmiş.Kız sizden sonra kimseyle çıkmamış.hergece ağlamış.unutamamış sizi. 1 senelik konuştuğunuz kız size doğum günün kutlu olsun diye sadece bir mesaj atıyor.ne düşünürdünüz.?

Güncellemeler:
daha dogrusu kızın sucu olmadıgı halde " artık senı svmıyorum" dıyerek terketınız
kızzz çocuga sureklıı donmuş ama çocuk ıstememış. 9 ay hçbısey yapmamış kız.bırden mesaj atsa DUYGULANIRMI ÇOCUK ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• galiba hayatım sikilirdi o an ..ama harbi sevdiğim bir kızdan gelıyorsa o mesaj o an pastayı falan bırakırrrrr en yakın büfeye düşerdi abi biraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa die..şaka bi tarada..güsel kardeşim eger gerceten sevmış ve ayrılmıssa elbettekı hosuna gidicektır yanı ne yapacagını sasırır o an sana mesaj cekıp cekmemekde kararsız kalır bu senı unuttugundan dolayı değil sadce o an tüm hersey durmustur onun ıcın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• doğum günü mesajı olarak düşünür kibarca teşekkür ederdim. ekstra bir anlam yüklemezdim. senin yaşadığın bunca fırtınayı tahmin etmesine imkan yok. eğer tekrar istiyorsan bir şekilde hissettiklerini ifade etmen gerekir, yoksa senin onu düşündüğünü nasıl anlasın..

0|0
    0|0
  • son güncellemeye istinaden diyorum ki, istese 9 ay armut toplamaz birşey yapardı. sil aklından onu, 9 ay kendiyle başbaşa kalmış ve duygulanmamış. bir mesaj mı duygulandıracak? lütfen gerçekçi ol kendine karşı.

0|0
    0|0
  • Yakardım sigarayı '' off Allahım sen yardım et,oda pişman sanırım acaba geri barışsakmı barışmasakmı '' diye düşünürüm şahsen. Tabi hata dozu aşmamışsa

0|0
    0|1
  • duygulanmaz. Sen böyle yaptıkça daha da sogumuştur senden kuvvetli ihtimal. Biraz salsaydın iyidi. Neyse artık bence kes umudunu. İki seçenek içinde en güzel çözüm. Ya iplemedikce sen geri gelir yada gelmez. İki ihtimal içinde yapabileceğin en güzel şey bırak artık.

0|0
    0|0
    • 9aydır gormuyorum konusmuyorumda zaten

• sizin 9-10 ay her gece aglamanız bızım umrumuzda mı sanıyosun?

0|1
    0|1
  • biten ilişki bir daha başlamaz

0|0
    0|0
  • başka birini bul artık düş yakamdan diye düşünürüm acı ama gerçek

0|0
    0|0
  • geri dönerdim

0|0
    0|1
  • kaldıgımız yerden devam etmek istedigini düşünürdüm