Kilo almaya çalışmama rağmen kalça da selülit oluşumu nasıl engellenir? (özellikle spor yapanlar bakın bi)?

Zayıf bir kızım ama kalça yapım güzel ve beni cılız durdurmuyor, vücudum ise orantılı kilo alıyor, hatlarımda yuvarlak. Spor destekli 4 kilo almaya çalışıyorum bunun için hem spora gidip hemde karbonhidrat ağırlıklı besin takviyesi alıyorum. Ve her kilo alışımda, popom biraz daha büyüyor ve bildiğiniz gibi popo demek yağ demek, kilo aldıkça ise, şu an için ancak çok iyi bir şekilde incelendiğinde hafifçe selülit oluşumu görebiliyorsunuz.

Aynı anda hem nasıl kilo alırken, selüliti nasıl önlerim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• scout yap o bitirir şekillendirir

0|0
    0|0
    • Şekilli zaten :/

• Bilmiyorum. Şu an selülitim yok ama görsel olarak benim midemi bulandırıyor. Vücudumda oluşmaya yüz tutmuş böcekler gibi hissediyorum :(

• zamanla düzelir düzenli sporu yap kendine güvenin gelir merak etme ama düzelmiyor deyip yarı yolda bırakırsan sporu bu sefer önüne geçemezsin

Erkekler Ne Diyor 3

• squat yap.

0|0
    0|0
  • sende kas olarak kalçanı geliştirip sıkılaştır yağ oranını düşür. squat yap

0|0
    0|0
    • Yaptığım antremanlarda bacak ve kol çalıştırıyorlar, bacak çalışırken kalça da da sıkılaşma haraketleri yapılmış olunuyor, ama kilo almak için karbonhidrat ağırlıklı beslenmem gerektiğinden kasdan önce yağ kitlesi kazanmış oluyorum :(

• düşük karbonhidrat diyeti

• Kilo almaya çalışıyorum diyorum :o

• pilates yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin kilo alma yeri farklıdır. Kalçandaki yağ oranını düşür. Düşük karbonhidratlı beslen kas yapmak için bol protein ağırlıklı beslenmen gerek. Kalçandaki yağ oranını düşürünce squat hareketini yap.

0|0
    0|0
    • Ama kilo almaya çalışıyorum sıkıntı orada :(

• Ya evet iş, tiyatro çalışmaları vs derken bende kendimi çok yormak istemiyorum zaten yeterince yoruluyorum.

Teşekkürler :)

• Yapacaksan eğer bu yazımı takip edebilirsin.
      www.kizlarsoruyor.com/spor/a9819-squat-takvimi
      İyi geceler.

• keçiboynuzu pekmezi ye bol bol doktora gittin mi?

0|0
    0|0
    • yoo gitmedim. Selülit içinde yardımcı olabiliyorlar mı ki?

• Kilo almak için ilk önce doktora git belki kurt olabilir sende. Selülit içinde spor yapman şart.

• ha şu sıra gitmedim ama daha önce gitmiştim tabiki. Diyet programı yazmışlardı ama olmadı metobolizmam çok yakıyor.

• badem yağı kullan faydasını göreceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...