Geri gelir mi yoksa beni unutmuş olabilir mi sizce?

1 seneberaber oldugum kızdan ayrıldım 3 hafta falan bişe oldu ama bir birimizi cok seviyorduk ve cok güvenıyorduk..bütün ilklrini benimle yaptı öpmek olsun öpüşmek olsun gezmek olsun gece gec saatlere kadar beraber olmal olsun hatta ailesine karsı yalan sölemeyı bile benımle yaptı...ayrılma sebebimiz kızın annesı istemedi annesıne karsı dırendı ve benımle beraber oldu ama babası duyunca babasına karsı söz gecıremedı cunku babasını cok seviyordu ve ayrıuldı benımle..gecenlerde arkadasımla konustular neden ayrıldınız falan die..oda sölemiş ailemi tercih ettim artık kendi yoluna baksın kendı hayatını kursun falan demiş.ben şimdi kalkıp onun bulundugu yere gidiyorum ona mesaj atacagım hanı ben geldım burdayım gel sonkez göreyim die..sizce gelirmi yoksa benı unutmus olabılırmı ..normal bi mesaj atıyorum cevap falan vermıyo :S

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kadın milletinin sağı solu belli olmaz at derim ne kaybedersin ki? bakarsın ki cok sey kazanırsın

ki dilerim ki kazanırsın :)

0|0
    0|0
    • inanmıcaksın belkı ama o kadar kızla beraberlıgım oldugu hepsinid bir kalemde sildim attım ama bunu atamam cunku bunu gördüğüm tanıdıgım zamanda sölemıstım bunu sımdıde sölüyorum eğer kendımı kahredeceksem bu kız ıcın etmelıyım cunku onun kadar dürüst onun gibi kişilikli bir insan daha tanımadım

• inş ıssız adam film dekı gibi kosarak sarılırz zaten ssarılırsak kopamayız daha artık :D:D:D:D:D

• :D:D agafagahaha

Kızlar Ne Diyor 1

• babasıyla konuşmaya ikna et kızı sonra babasıyla konuş ciddiyim de falan tanıyınca sever belki. tabi ciddiysen yap bunları sonra başına bela alırsın

0|0
    0|0
    • annesı babasına o kadar gaz vermıskı adam benı p**evenk olarak biliyo kusura bakmada bacım

• annesının doğum yerı bıraz kücük sehır tamam mı eskı kafa yanı sen ona a desen o b anlar öyle bir insan ya bilmiyorum kafam karma karısık herkez sıl unut dıyo eger baba işe karıstıysa o kız gittiyse gelmez falan diyo ama esyaları hedıyelerı hala bende belkı onları bahane ederek verirken ona sonkez görmus olabılırım onuda

• bence kesinlikle hediyeleri falan geri verme - biter dahada dönüsü olmaz -

Erkekler Ne Diyor 3

• ne diye mesaj atıyorsun kız açık açık kendi yoluna git demiş hala neyi zorluyorsun, evet zor ama zorla güzellik olmaz o tercihini yapmış ve yapabileceğin hiçbir şey yok

0|0
    0|0
    • eğer o kız onu dedıyse kı dedı sırf ailesının yanında olduhgu ıcın şu an deddı yarın bu başka memlekete okumaya gişdicek ya o zaman pişman olursa onun pişman oluğpda mutsuz olmasını ıstemıyorum

• onu da o düşünsün bi zahmet

• moruk üzücü bi durum Allah kolaylık versin senlik bi durum yok seviyosun ayrısın ya koyar adama çok fena

0|0
    0|0
  • dostum aynısı basıma geldi ailesinin daha 'munasip' bir adayı varmıs . istemediler beni baskılara dayanamayıp aglayarak ayrıldık. 2 hafa sonra bu aşkından öldüğün kızı tanıyamıcaksın hazırla kendını :(

0|0
    1|0
    • iyide o kızı baskasına vermıcekler yanı kız giderkende bana söledi oalcaksan sen olcaksın senden baskası olmıcak dürüst karakterlı bı kızdı yanı benı öpse oturur yarım saat aglardı ben n eyaptım dıe :S

• kanka benımkıde gıdeken aglıyodu senı sevıyorum da dedi öptüde ama gitti. ya kusura bakma sert konusuyorum ama ınan cok ıyı anlıyorum su anda senı. sector demişti diceksin :(

Yükleniyor...