160 boyunda 47 kiloyum ama kendimi ozellikle basen kismimi begenmiyorum?

Incecigim goguslerim kalcam iyi ama basen kismimi hic sevmiyorum aslinda disaridan bakilinca belli degil ama iste sorun ediyorum yinede. Tabi allah baska dert vermesin. Neyse ne tarz sporlarla basen gider?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• yuruyus pilayes squat. vaktin varsa salona yazil grup dersleri olanlara

0|0
    0|0
    • Yuruyus zaten yapiyorum. Evde kendimce pilates yapmaya calidicam video izleyerek

• Dun 30 squat yaptim uyumadan once simdi kalcalarim agriyor :D

• bak simdi ilk once setli calisirsan daha iyi olir dogru pozisyonda belini agritmadan zorlaniyorsan sandalye ile baslayabilirsin ama tek 30 yapma 4 set misal 15 er yap sirt cok onemli

Erkekler Ne Diyor 8

• yürüyüş, plates.

0|0
    0|0
  • Egzersiz-diyet.

0|0
    0|0
  • kesinlikle dans etmeyi düşün derim..

0|0
    0|0
  • seks :(

0|0
    0|0
    • Sevisince gider mi diyorsun ama bakireyim ben.

• Dun 30 squat yaptim simdi kalcalarim agriyor

• Agri girmesi normal kaslar bir anda calismaya basliyo fazla zorlamadan yap 3 lu 5 li yap 30 saniye dinlen

• Sevişmek güzel bir spor ama kullandığın pozisyonlara dikkat et derim?

0|0
    0|0
    • Bakireyim ve sevgilim yok

• Bununla ilgili konuşmak istersen özelden yazsana bana. Aynı şey arkadasimda vardı ama şimdi yok gerçekten ise yaradı. Ayrıca özel bir sey söyleyeceğim için mesaj atmanı istiyorum?

• Squat ama tkma çok iyisin bnce

0|0
    0|0
    • Bacak boyum cok kisa ama

• Boym kisa ama yinede benimle ayni boyda olup bacak boyu uzun kizlar var. Squat yaptim dun 30 kere simdi kalcam agriyor :))

• Şimdi şöyle squatta hareketi doğru yapmak çok önemli ve çeşitleri var.. örneğin 3 farklı squat hareketini 3 er set yapabilirsin. Ama direk 30 diye başlarsan böyle hamlarsın.. 10tekrar 2 set başla 1 hafta sonra 20 tekrar 3 set yap sonraki hafta 30 x 3 gibi yapabilirsin

Kısa da olsa bacaklar kabulümsün ahhaha :D

• büyük kalça iyidir

0|0
    0|0
  • seks terapisi cok iyi gelecegini dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Bakireyim ve hayatilda kimse yok. Hem cidden ise yariyor lu

Kızlar Ne Diyor 3

• sen buradakilerin seks dediğine bakma uygun sporla basen çok az eriyebilir basen kısımları yapısal olabiliyor ve kalıcıdır sana en iyi önerim bisiklet pedal çevirme

0|0
    0|0
  • gidebilir.

0|0
    0|0
  • Dans etmeni tavsiye ederim. ise yariyor

0|0
    0|0
    • Dans edince diger yerlerdende gider aama ben yalnizca hafif basenlerden sikayetciyim bir de popom dik olsun istiyorum.

Yükleniyor...