Uzattığınız mektubu alan kız neden alır?

arkadaşlar yıllar önce çok feci bi platonik aşka tutulmuştum.hiç tanımıyordu beni..ama kendisiyle ilgilendiğimi tanışmaya çalıştığımı.fırsat kolladığımı anlamıştı...sürekli karşılaşıyordu yakın yerlerde oturuyorduk.20 li yaşların başındaydım.çaresizlik içinde ona duygularımı anlattığım bi mektup yazdım...konuşmak istedim konuşmak istemedi o zaman bunu alırmışın dedim ve mektubu uzattım hemen aldı..

sizce başından gideyim diye mi aldı?

yoksa odamı bişeyler hissediyor du?

telefon numaramı yazmıştım mektubun sonuna salak gibi.

aramadı tabi..

ne bileyim o zaman duygularım içime siğmiyordu.naptığimu bilmiyordum.

Güncellemeler:
bu arada mektubu alırken ekledi aldım diye hemen şey sanma diye bi cümle kurdu.sizce basından gideyim diye mi aldı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• konuşmaya cesareti yoktu mektupdan düşüncelerini öğrenmek ıstedı bu olabiler ?

0|1
    2|2
    • böyle eve giderken denk getirdim yanında yürüyordum,konusmak istedim eve gitmem lazım dedi bende o zaman bunu alırmısın dedim.elini uzattı aldı.ve ekledi yanlış anlama aldım diye.önce ümitlendim sonra aramayınca telefonumu herhalde başından gideyim diye aldıya yordum..artık kızı rahatsız etmeyeyim dedim..hiç rahatsız etmedimde ondan sonra.

Kızlar Ne Diyor 3

• hakikaten platonikmişsin :( meraktan mektubu almış her kızın yapacağı gibi .

0|1
    0|0
    • merakın sebebi hoşlanma değil yani.öyle diyor tüm arkadaşlar:)öylemi?

• malesef değil : ) demiş zaten zaten sana hemen şey sanma diye .

• Merakından

0|1
    0|0
  • merak etmiştir neler yazdın diye :))

0|1
    2|1
    • oda hoşlandı diye mi yoksa öylesine mi?niye merak eder.hoşlandı diye mi?

• öylesine. içinde ne yazıyor. okumalıyım o mektubu falan :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Eskiden mektum arkadaşlıkları vardı demi yaa! Zarflar, kokulu A4 kağıtlar, kenarları desenli özel kağıtlar, neler neler, kartpostallar da vardı ancak ben kartpostal sevmezdim. Mektup arkadaşlığını da o dönem anlayamadım. Çok fazla arkadaşım vardı reelde. Pardon dalmışım, cevap vereyim;

Birbirinin aynı yaratılışta iki insan yoktur. Karşındaki kişi senin beklentin ya da tahminin ölçüsünde tepki vermeyebilir. Yaptığın etkinin sadece A şıkkı ya da B şıkkı yok. O'na göre belki 16 farklı seçenek var.

Seni denemiş ne kadar istekli olduğunu test etmiş, bir dönem kızlar istemiyormuş gibi yapıp pire için yorgan yakarlardı. Hayatının erkeği karşısında dursa bile, bir test edeyim anlayışı vardı ve erkeklerin de işleri başından aşkındı.

Sen hala unutamamışsın o anları bu senin kaliteni ve bir üst segment insan olduğunu gösteriyor.

"Geleceğin topluluğu Üst Segment İnsanlğın bir parçası olmak için çalışalım."

0|1
    2|1
    • cevabın için teşekkürler..ben artık ayıp olmasın.tacize girer diye artık üstelemedim.efendi gibi duygularımız anlattık knusmaya calıstık.mektuptan öncede zaten anlamıştı kendsinden hoşlandığımız.açılmak için fırsat kolladığımı.neyse tekrar telekkürler.bu arada eksiyi ben vermedim.artı verdim ben

• dostum üstelemeyerek en doğru şeyi yapmışsın. sen ona saf duygularını açmışsın, işine gelirse. ısrar etmek bir erkeği küçültür, değersizleştirir. helal olsun duruşunu korumuşsun.

• teşekkürler.bende sizinkini kutlarım.

• ben sana acı gerçeği söyleyeyim dostum, mektubu almıştır, en yakın kız arkadaşını arayıp telefonda beraber okumuşlardır. sonrasında da bir araya gelince grupça okuyup makara yapmışlardır. kız da baya bir ego tatmini yaşamıştır. mektup, şiir gibi bu tarz girişimlerde en sık rastlanan şey budur. kızın aramaması da gayet normal.

0|1
    2|1
Yükleniyor...