Eski erkek arkadaşım hakkını helal etmedi ve beddua etti

birkaç ay önce o ayrılamk istedi. yoruldum, uzaklaştım senden dedi. bunun üzerine ben de ayrıldım. ayrıldığımz andan itibaren pişman oldu ve hep dile getirdi ama o öyle diyince ben çok kinlendim ona.

bir ay sonra tekrar başladğmzda da ben ondan soğuduğumu hissettim ve bunu ona söyledim defalarca. ama belki düzelirz diye bekledim ama olmadı ısınamadım tekrar.

o da en sonunda dayanamadı çok kızdı. onu baştan beri kullandığımı,onunla eğlence için birlikte olduğumu ve hakkını helAL etmediğini söyledi. ama hayır baştan beri evlilik niyetiyle birlikteydim onunla Allah biliyor. bir de beddua etti umarım beni mumla arasın diye.

1. sorum bu beddusı tutabilir mi

2.sorum ise hakkını helal etmediği için ne yapmam gerekir.

not: birlikte çok para harcadğmzı ima etti ben sanas bunları yaptım,şunları aldım dedi. ben de dedim ki hepsini veriyim bir miktar da para veriyim dedim onu da kabul etmiyor

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bi erkek eğer sevgilisiyle yediği içtiğinin hesabını yapıyorsa sadece bedenen erkektir o

adamlıktan zerre nasbini almamış belli, gelelim o konuya, şimdi beraberken para harcarken sen zorla şunu bunu alalım demedin dimi? e büyük ihtimalle dememişsindir o zaman sorun yok yani, ALLAH biliyor, beddua olayıda herkese sakız olmuş bi durum, yani itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı hesabı, ALLAH ı dini iyi bilse zaten öyle saçma sapan şeyler için haram olsun beddu etim sana vs demezdi, herkes kendine yakışanı yapar, sana şunuda diyim, eğer parasını vereceksen o çocugun topla 10 15 gün 1 ay, sonra bulusmak için çağır bişi konusacam de , ne derse bulusalım öyle konuscam önemli de, buluşunca direk parayı masaya veya yanına bırak ve uzaklaş, artık bende hakkın yok hoşçakal de ve git ordan, sen paranı verim mi muhabbeti yaparsan bu çocuk 3-5 gün sonra onu bahane ederek sana sarar belan olur vs işte, sıkma canını sen kendini bildikten sonra sorun yok.

2|0
    0|0
    • ya ben hediyelerini harcadığı paranın bir kısmını örneğin bil lira kadar vermeyi düşündüm. ayrı şehirlerdeyiz kargoyla gönderecektim. ama o eğer böyle bişey yaparsan başına çok büyük işler acarım diyor

• onu kahramanım sanmıştım :) bir gelecek düşlemiştim onunla :)

dediğinde haklısın bundan sonrası benm için hayırlı olur inş.

• demekki sahteymiş herşey, boşver sen kendi yoluna bak, böle şeylere takılıp üzme yüreğini, herşeyde bi hayır vardır :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Vallah Böyle Bir Kişilikle Olmuşsan Ve Bittiyse Geçrekten Şanslısın

Biz Kimlere Neler Harcamadık Ve Neler Yapmadık Bizimle Gerçekten Oynamalarına Ragmen

Beddua Etmeyi Geçtim Hiç Bir zaman yaptıklarımı Gözüne Sokmadım

Kendini Çok Kötü Küçültmüş Çünkü Biten Bir İlişki Olsun Hiç Önemi Yok

Ama Birgün O Kızın Aklına Geldigimde Gerçekten Gülümseyerek Beni Hatırlamasını

Tercih Ederim Rahat Ol Böyle Bir Kalbe Sahip Birinin Bedduası Tutmaz Böyle Bir Şeyin Üzerinde Bile Durma Yoluna Devam Et Allah Yar Ve Yardımcın Olsun iyi geceler...

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim desteğin için. ben de senin gibi düşünüyorum aynen. kişiliksizmiş

• Rica Ederim Salla Aman Gerçekten İyi Kurtarmışsın Paçanı Öylesinden :D iyi şanslar

• teşekkrler

• bedduasının kabul olup olmayacagını ALLAH tan başka kimse bilemez bir laf vardır alma mazlumun ahını çıkarır aheste aheste (:

beddu etmiş bir kere bundan dönüş yok birde hakkını haram ediyorsa onada diyecek bişey yok eger senin üzerinde ciddi bir hak sahibi ise sana ALLAH kolaylık versin başşka lafım yok

0|0
    0|0
  • Sözleşme imzalasaydınız ilişkiden önce?

Bu nasıl aşktır bu ne biçim sevgidir?

Okurken üzüldüm gerçekten onun ima ettiğine,senin ona para teklif etmene filan. Yazık.

0|0
    0|0
  • vaIIa sevgilim benden ayrıldı ben onun için çok şey yaptım ben çok acı çektim çektirdi dayandım ve en sonunda gitti hiç vicdanıda sızlamadı ama benim yüreğim hep yanıyor çok yaktı çok bende beddua ettim haram ettim inş tutucak çünkü canımı gerçekten çok yaktı yandı

0|0
    0|0
  • sende ona helal etme ayrıca ona zorla para harcatmadın kendi isteğiyle harcadı

1|0
    0|0
    • evet kendi isteğiyle. hiçbi zaman da bana şunu al dememişimdir

• takma kafaya..

nese iyi geceler K's.. ben yatıyorum :D

0|0
    0|0
  • beddua tutmaz ah tutar sıkıntı yapma

0|0
    0|0
    • beddua demek ah demek işte

• ya mazlumun ahı tutar. yediğinin içtiğinin lafını yapan p.çin hiçbişeyi tutmaz sıkıntı yapma .)

• İNŞALLAH

• etmesin salla

0|0
    0|0
  • Vah canıım.Seni alıp emzirdi büyüttü bu değil mi?

0|0
    1|0
  • notuna göre tutmaz rahat ol

0|0
    1|0
  • Canını gercekten yaktınsa bedduayı içten ettiyse emin ol tutar .. Hak konusuna gelince senin üzerinde hakkı varsa kesinlikle helalleş Allah ne olursan ol ama kul hakkıyla gelme diye emretmiştir .. düzgünce konuş yumusak şekilde hatalarını soyle ve sende hakkını helal etmedıgını dıle getır ozaman Gerı vıtes atacaktır sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o kendi hatasının acısını senden cıkarmak istemiş. suclu psikilojisi bence. o kendini kötü hissediyor seninde öyle hissetmeni sağlamış sanırım başarmısta. sen ne niyetle ilişki sürdürdüğünü biliyosun için rahat olsun. beddualar enerjisi hiç yok olmayan düşüncelerdir. ama eğer o haksızsa mutlaka ona geri dönecektir. sen rahat ol

1|0
    0|0
    • karşına biri çıksın ki benm kıymetimi anla diyor. bana çok iyilikleri de dokunmuştur bu insanın ama ısınamadım napıyım

• çok fesatmış yahu erkek arkadaşın. hiiiç takma böyle tipleri . sanki karşılıksızdı herşey, sanki sırf sen istedin diye oldu herşey .

0|0
    0|0
  • Seni takmayan birini sen de takma bırak sürünür ilerde hem sen ne kadar zeki bi kızmışsın öyle ...

ne hakkı varmış senin üzerinde ?

0|0
    1|0
  • peki şu anda sevgilin var mı başka ?

0|0
    1|0
    • yeni ayrıldık yok tabii

• yavru sen bilirsin neden delirdi bu çocuk sence ?

• ondan soğudum diye. bir de madem soğumuştun neden tekrar barıştın zamanımı boşa giderdin diye

Yükleniyor...