Sevgilisinin yanında bakıp duran kadının amacı ne?

Geçen bir avm de, arkadaşlarla oturuyorum.Sapız, hepimiz kız, arkadaşlarımızdan ayrı kafa dinlemek için o günü kendimize ayırdık bişeyler içiyoruz.İlerde çapraz masada, iki sevgili oturuyor.Sevgili olduğunu nerden biliyosun diye yorum çıkmasın diye, hemen belirteyim elele tutuşuyorlar.Kadın benim karşı tarafıma doğru oturuyor.Ama dikkat ettim kesik atıp duruyor bu tarz yaklaşımı bi kadın nasıl göze alıp yapar ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• kolundaki geçici dövmeye bakıyo olmasın ( ıyyy allahım hala böyle varoşlar varmı ) gibilerinden?

0|0
    1|1
    • Saygı duyarım yorumuna ama gömlek giyiyordum canım.çok zekisin ya bunuda tahmin etmişsindir

• Sen önce profilini gizlemeden çık ortaya ondan sonra basit egonu tatmin etme çabasına gir öpüldün ;)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• gözü dışarda demek ki.

0|0
    0|2
  • ozaman kızların yüzdesi yüksek bi kesimi kaşar ya da ben öyle yerlere takılıyorum. her daim böyle yüzlercesini görüyorum. Lanet ediyorum. Oysa bakmayan o kızlar nasıl güzelleşiyor gözümde. Bebeklerim benim. Bakanlara ise neler yapasım var neler. Asil dediğin bir kere bakar bir daha bakmaz karşısındakine saygısızlık yapmaz. İnsansın göz çarpar yakışıklısındır bakar ama gözleriyle yiyosa işte o ucuz kadındır. Ucuz kadınlarada ucuz numaralar yapcaksın istedigini verecek gibi yapıp vermeyeceksin sulansın dursun agzı. Biraz duyarlıyım bu konuda biraz sert ve uzun oldu kusura bakmayın artık ilk yorumum.

0|0
    0|0
  • fazla özgüven egoist

0|0
    1|1
Yükleniyor...