Bacak inceltmek icin cardio?

Arkadaslar merhaba. Ben spor salonuna kayitliyim programim da var ama programim biraz uzun suruyor derslerimden dolayi hepsini yapmak istemiyorum sadece cardio kismini yapabilirim mesela. Amacim bacaklarimi inceltmek ve popomu sekle sokmak. Bunlar icin bildiginiz bir cardio programi var mi acaba? Popo icin squat ve lunge yapicam arti

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bacak bilek inceltmekse amacın, koşman bile kafi

0|0
    0|0
    • Yani ust bacagimi inceltmek istiyorum daha cok

• Da iste ne bisikletim var ne kosacak bir alanim :D bacaklarim icin sumo squat yapmak istiyorum ama popomu da sekillendirir mi ayni zamanda normal squat gibi onu dusunuyorum.. Ya da ikisini birlikte yapsam?

• şekillendirir bak yineliyim sumo ya otur. popon kasılıyor mu bir bak bakalım. öncelikle üst iç bacak kasılır ama eminim popoda kasılıyor. koşmak içinde cadde kenarında bile koşabilirsin koşu alanı olmasına gerek yokki. salonda koşu bandı sıkıntıdan baska bişey değil. insanı sıkan koşudanda soğutan bir olay sonucta

Erkekler Ne Diyor 2

• Koşmalısın bence en iyisi.

0|0
    0|0
  • P90X yap. günde 1 saatini ayır sadece ve muazzam sonuçları gör

0|0
    0|0
    • O nasil bir sey?

• http://www.p90xtr.com/

P90X bir home Fitness programıdır. Tony Horton ile 3 ay içersinde düzenli ve disiplinli çalışma ile sonuç almaman nerdeyse imkansız. ben 2 tur bitirdim sonuçların en yakın şahidiyim anlıyacağın :)

Aykut Hoca ile e-mail yoluyla iletişime geçebilirsin. siteyi incele. aklına takılanlar hakkında sana yardımcı olucaktır. Umarım hedefine ulaşabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Yağ oranınız yüksek veya orta ise ilk önce cardio programı ile yağları eritmek gerekecek. Bol bir şekilde koşu-yürüyüş yapmalısınız. Ya da onu yapamam diyorsanız eliptik bisiklet işe yarayacaktır. Bacaklarınız hem incelir hem sıkılaşır. Yağ oranınız düştüğünde squat programına başlayabilirsiniz. Squat bacak kalınlaştırır fakat bacak kalınlaştırmayan ''squat sidekicks'' yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...