Fazla meraktan neler yaptınız?

şu an sevgilimin özel hayatını çok fazla kurcaladığımı ve resmen özeline saygı göstermediğimi fark ediyorum.benim bilgim olmadan bir sayfaya üye olmuş şifresinin de standart olduğu için girsemmi girmesemmi çok düşünüyorum mesela! vicdanımı rahatlatmak için soru şu : merakınızdan neler yaptınız araştırdınız belkide komik bir duruma düşmüştürsünüz ha :)?

Güncellemeler:
buarada girmemeye karar verdim başkasıyla tanışıp flört etme gibi bir amacı varsa zaten engel olamam ve bunu kontrol da edemem ordan edersem başka şekilde edemem elbette :))

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Merakımdan eski sevgilimin cıktıgı bütün kızları arastırdımm cocukluuk askına kadar bulduum :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• özel hayatı sensin onun...sevgilin varsa özel hayatı sen olursun artık...öyle senden ayrı bi özel hayatı olamaz..ayrı gayrı olmaz..herşeyini bilirsin oda sneinkini bilir...bence gir bak..sevgililik insanları tanıma dönemidir..kötü biriyse hayatından cıkarırsın iyi biriyse daha cok bağlanırısn.

2|0
    1|3
  • Surekli suyun ustune cikip nefes alan baligimi acaba akciger solunumu mu yapiyor diye ogrenmek icin : Kafes yapip su altina hapsetmistim :D Sabah uyandigim da ise kafesi kirip ciktigini gordum .. ( Kafes nasil kirildi demeyin mk suyun altindaki buyuk taslardan yaptim ustu kapali kafes :D )

0|0
    0|0
  • 2 ihtimal vardır sevgiline ya güvenirsin yada güvenmezsin sevgilin hangi siteye üye olmuş püf noktası bu eger bir haber sitesi yada alışveriş tarzı site ise kötü bir şey görmem ben bunda ama bu tarz bir site ise yada ne bilim arkadaş bulma sitesi ise tek diyecegim sevgilin yavaştan başka yerlere yyelken açıyor demektir tabi bunlar benim düşüncem kesin öyledir diyemem..

0|0
    0|0
    • kendi şehrinden arkadaş bulma siteleri varya nebilim ankara.net bursa.net gibi ama nebilim bende burda üyeyim ve takılıyorum oda öyle yapıyo olabilir... mi acaba XD

• hımm sen burdaysan oda buraya gelsin anladıgım kadarıyla o birini bulmak için girmiş o dedigin siteler sadece o işe yarar ve inan cok işe yarar kendimden biliyorum en az 10 kişi ile tanıştım :D

• Gerçekten emip sıvıyı orta tabakaya hapsediyor mu acaba diye bayan pedine işemiştim. Orta tabakaya hapsetmedi, edemedi...

0|1
    0|0
  • fazla meraktan neler geldiğini bildiğim için birşey yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • "şu an sevgilimin özel hayatını çok fazla kurcaladığımı ve resmen özeline saygı göstermediğimi fark ediyorum." böyle sevgili gelir mi bize de ya ?

0|0
    0|0
  • Otomatik şanzıman dağıtmıştım bir keresinde.

Bi söktüm, en azından iki yoğurt kovası somun-civata çıktı.. Lan bu nedir, o nedir. O nasıl parça falan diye diye bir haftada zor toplayıp da takmıştım arabanın üstüne..

Ergendim..

0|0
    1|2
  • fazla meraktan bokunu yiyen bi çocuk vardı kafasına yapıştırmştım.

0|0
    0|0
  • Atalarının dediklerini unutma evladım ;)

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Fazla meraktan ziyade bir insanın başına ne geldiyse meraksizliktan geldiğine inanırım.

Descartes'ın de dediği gibi:

'Eğer gerçeği gerçekten bilmek istiyorsan, yaşamında bir kez olsun bütün şeyler hakkında şüphe et.'

1|0
    0|0
  • keraklı olmak iyi bir davranış ama fazlasıda iyi değil bence.sıkıntılı bir hal alabiliyor

0|1
    0|0
    • keraklı nedir madam be?

• önce türkçemizi doğru bir dille yazmayı öğrenelim sonra ne yazacaksak yazalım.üstelik ben madam filanda değilim.

• Merakımdan eski sevgilimin bana ne yalanlar söylediğini öğrendim saygı duyduğum insanın pekte saygı duyulası biri olmadığını öğrendim :) merak iyidir iyi seni yönlendirir

0|0
    0|0
  • Ebeveynlerim aslında evlenirken annemin bana hamile olduğunu öğrendim. fazla meraktan öğrendim,kimseden öğrenmedim. Kendim gibi bir çocuk ister miydim bilmiyorum :D

0|0
    1|1
  • Meraklı değilim.

0|0
    0|0
  • bu dediklerini merak etmiyorum misal.

0|0
    1|0
Yükleniyor...