Uyku sersemi sevgilinize karşı kabalaşır mısınız?

Sevgilimi gece arıyorum bazen (uyudugunu biliyorum) acıyor telefonu konuşuyorda ama cok kaba ya uyku sersemi bunu anlamıyormu acaba? yoksa bilerek mi yapıyor? rahatsız oldugunumu belli etmek istiyor sizce yoksa normalmi?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• uyuyan adamı uyandıracak kadar kaba bi insana kaba davranılır..bu kadar basit..sen onun kabalığına bakacağına önce kendi kabalığına bak...

1|0
    0|0
    • oda cok yapiyor bence sorun yok:)

• oda yapıyorsa bilemem..kaba bi ilişkiniz var o zaman kabalıklarla karsılaşmanız normal.

• aşkin dogru yada yanliş zamani olmaz gece depreşiyor duygularim napim:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Biz uyandıktan sonra bize karşı tavrı ne olur acaba ://

0|0
    0|0
  • gece vakti tuvalete götürdüğümü bilirim :) hastaydı ama ateşi vardı o açıdan, aklınıza fantzi vs gelmesin :=

0|0
    0|0
  • uyku sersemide olsa ilk afallam geçtikten sonra san çok değer veriyorsa seni can kulağıyla dinlemelidir rahatsz oluyormuş demekki..

0|0
    0|0
    • dinliyor dinlemiyor demedim konuşup anlatiyorda ama konuşma tarzi kaba işte

• ne yapalım artık sana kalmış bişey ister katlan ister katlanma sende tercih yaparken biraz daha kıbar birini bulasaydın keşke

• hatırlamıyor olabilir. ramazanda sahurda annem kaldırınca küfrediyormuşum. hatırlamıyorum uyandıktan sonra.

0|0
    0|0
  • Gece arıyorsan sevgilin uyuyalı bir iki saat olduysa uyandırıldıgında sinirli olması normal

1|0
    0|1
  • gecenin bi yarısı kimi ararsan ara aynı tepkiyi alırsın :D normal

0|0
    0|0
  • normaaallll ...

0|0
    0|0
  • ister istemez kabalaşan kabartılarımız olabilir.

0|0
    0|0
  • Normaldir :)

0|0
    0|0
  • Uyumak istiyordur.Benimde ne diyeceğim belli olmaz.Telefon açıkken sayıklarım bile :)

0|0
    0|1
    • telefonda sesini öyle duyunca zaten hemen neyse kapatalim yarin konuşuruz sesin iyi gelmiyor diyorum yok yok diyor başliyor konuşmaya. ama dedigim gibi biraz kaba :D

• Olabilir.Şuuru yine tam açık değildir.Benimki de açık olmaz diyorum ya.

• bunu tatlı dill seni kırmadan söylemesi daha iyi olur aslında..ama tatlı dille söyleyincede bayanlar ısrar ediyor hayır şimdi konuşcaz diye :):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkes uyurken arandığında sinir olur. Bence normal. Sonuçta uykudan uyanıpta seninle konuşuyor. Ne kadar kabalaşsa bir şey diyemezsinki. Demek ki sen üzülürsün diye sana aramada diyemiyor. Arayınca da kabalaşıyor. Uyanık olduğu zamanlarda aramaya çalış. Daha iyi konuştuğunu görürsün.

0|0
    0|0
  • neden uyurken arıyorsun?uyanıkken arasan? yani adam da buraya soru yazabilir sevgilim beni gece uyandırıyor sizce normalmi diye:D

1|0
    0|0
    • :D ya şimdi müsait olmadigim zamanlar oluyor nebilim misafir olur evde falan ozaman bana müsait olunca ara diyor müsait olana kadar bekliyorum bakiyorum gece olmuş oda uyumuş tabi. hic aramasam bana ertesi gün niye aramadin hani aricaktin der

• ha bak bu durum enterese ama.asabi olmaması lazım.eski eşime benziyor asabiliği olabilir o da sabahları çok aksiydi ve her daim aksi gitti.herşeye kızmaz bir erkek bile olsa bu

• o zaman telefonuna kısa bir mesaj at bence:) gece gece uyandırma adamı :)

• niye arıyosun ki çocugu madem uyuyo haklı bence

0|0
    0|0
  • canım erkekler uyurken asla onlarla ugraselamaz gayet agresf olurlar :))

0|0
    0|0
  • Kendime bile hayvanlasiyorum :(

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyor olabilir. Uykusunu bölme adamın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...