Sonunda sevgilim beni çıldırtacak

Sevgilimle pazar günleri görüşürüz.Bugünde görüşmemiz gerekliydi ama bu konu hakkında hiçbirşey söylemedi bayram münasebetiyle olsa gerek büyüklerin elini öpmeydi falan hadi öyle diyelim.En azından bugün bayramın 1.günü şu günü görüşelim diye bir açıklama yapması gerekmezmi ve böyle durumlarda sinirlendiğimi biliyor oysaki.Hala daha yarın görüşürüz diye birşey söylemedi bende ona göre ayarlıcam belki kendimi.Ya zor tutuyorum tartışma çıkarmamak için.Ben yalvarmıyım bukadar diyorum o söylesin şu gün görüşecez diye ama yok.Delirmemekte haksızmıyım tutuyorum kendimi laf yapmamak için.Terk edicem sonunda ericez rahata Allahım yarabbim

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• s:Merhaba ilk ilişki öncesi bir erkekler ğözümüz hiç birşey ğörmez yırtıcı hayvan ğibiyizdir o an kadına taparız istediği herşeyi yaparız ama bir an önce ilk ilişkiye ğirmek için süslü yırtıcı baştan çıkartıcı kelimelerler ondan sonra yolunu bulduk ş bitti bir sakınleşiriz sessizliğe bürnürüz en azından ben aradan 10 dakıka ğeçmez yine aynı yırtıcılık değil ama ateşli! s:Merhaba ilk ilişki öncesi bir erkekler ğözümüz hiç birşey ğörmez yırtıcı hayvan ğibiyizdir o an kadına taparız istediği herşeyi yaparız ama bir an önce ilk ilişkiye ğirmek için süslü yırtıcı baştan çıkartıcı kelimelerler ondan sonra yolunu bulduk ş bitti bir sakınleşiriz sessizliğe bürnürüz en azından ben aradan 10 dakıka ğeçmez yine aynı yırtıcılık değil ama ateşli! s:Merhaba ilk ilişki öncesi bir erkekler ğözümüz hiç birşey ğörmez yırtıcı hayvan ğibiyizdir o an kadına taparız istediği herşeyi yaparız ama bir an önce ilk ilişkiye ğirmek için süslü yırtıcı baştan çıkartıcı kelimelerler ondan sonra yolunu bulduk ş bitti bir sakınleşiriz sessizliğe bürnürüz en azından ben aradan 10 dakıka ğeçmez yine aynı yırtıcılık değil ama ateşli!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• su senın yazını okurken kendı kız arkadasımı gordum gozumun onunde..bu kadar olur yaa :D gecmıssın klawyenın karsısına baslamıssın yazmaya ole o ankı sınırle..

sakın olmak lazım hemen bırakıcam falan deme... bız erkeler boyleyız ıste sewsekte algıda okuzluk war kanımızda ne yapalıM :D

0|0
    0|0
  • :))) aynı ben... Bak bir şey söyleyeceğim, biz sizin kadar ayrıntılı düşünemiyoruz her şeyi. Sen diyorsun ya mesela kendimi ona göre ayarlicam diye, bizde hiç öyle bir dert olmadığı için, böyle şeylerin olması gerektiğinden bi haberiz :) o yüzden nasıl ki kendimiz ben çıkıyorum deyip çıkıyoruz evden, sizde de bu kadar olmasada buna yakın sanıyoruz sanırım, iç güdüsel :)))

Bazı şeylerin ucundan siz tutsanız ne olur? Ben bu yüzden yüzlerce kavga ettim ya... Hiç birinde bi kastım yoktu, kavga çıkacağını, eşimi üzeceğimi bilsem hayatta yapmazdım... Ama kavga ettik :)) ne oluyor, değişen bir şey yok :))))))) o yüzden keşke açsan telefonu, desen hayatım aramadın, yarın napıyoruz desen :)) inan çok güzel olur ya

0|0
    0|0
  • bu tür şeyler neden hemen karşı tarafı dinlemeden hemen kavgaya bağlanıyorsunuzki yaptığı şey çok yanlış onu savunmuyorum ama karşı tarafı dinleyip sonra bişiler yapmak mantıklı sakin bir şekilde ara veya mesaj at neden seni bugün ilgisiz brakıp hala haber vermediğini sor tatmin olursan sorun yok tatmin olmassan ozaman paylaşım yaparsın buraya ne yapman gerektiğini aldığın cevaba göre tartısır bir tavır alırsın ama önce onun cevabını al ondan sonra

0|0
    0|1
  • Bu nasıl umursamazlık nasıl değersizlik:( Ayıp denen birşey var. İnsan arkadaşına bile haber verir arar seni aramıyorsa sen dusun. Arama ararsada acma daha sonra acınca tepkini koy hala ozur dilemezse kusura bakma birşey bekleme o cocuktan ozur dilerse bir şans daha verebilirsin.

0|0
    0|0
  • eğer seni tanıyosa ve sinirlendiğini biliyosa tartışma çıkarmakta haklısın ama çok fazla da gaddar olmamanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|1
  • rahatsız olduğunu söyle..anlat...bu arada.görüşmeyi sen teklif etsen olmaz mı?

0|0
    0|1
    • biliyor böyle açıklama yapmayınca sinirlendiğimi konuştuk çok sefer.ben teklif etmiyorum da nezaman görüşcez dediğim zaman oluyordu.ama bu sefer de can atıyomuş gibi görünmek istemiyorum

• sabah olmadan söyledi :) ama belkide benim triplerimi sezmiştir belli etmiş olabilirim

• hımm:) gözün aydın o zaman.

• soruyu alamadık amaa... yine de cevap verelimmm... çok sıkma canını bi kaç gün rahat bırak, bırak bi kere de o seni arasın. sen plan yaptıktan sonra arayıp derse ki gel işte görüşelim, sende açık açık söyle reddet.. sürekli suyuna gittiğinden senden yana sorunu yok yani. plan yapıyor uyguluyor ve tamam. bırak aramazsa kendi planını yap ve uygula inan o zaman onun için daha değerli olduğunu ve seni ciddiye almaya başladığını fark edeceksin.. dediğimi bi kere dene lütfen

0|0
    0|0
  • harika desene :D

0|0
    0|0
  • Biraz idare etmek gerek, görmezden gelmek gerek.Yoksa hiç bir ilişki yürümez.Ayrıca bayram günü biraz düşünmen gerekir.Misafirler gelir, el öpmeler olur ama yine de arayıp söylemesi gerekirdi.

0|0
    0|1
  • arızamısın sen ya kaçıyomu adam bıyere ne bu naskı trip adama bayram yahu aile önce gelir unutma aileeeeee kapiş boğma milleti boş yere bayram bitsin 11 ay var doya doya görüşürsün

0|1
    1|1
    • sen nie dertlendin bukadar. adam olan ilgili olacak okadar kurallarıma uymayan yol alsın ozaman çekemem ben böyle sıkıntılar herzaman

• İlgi gösterirsin fazla gelir , birşey demezsin ilgisiz olur :)

• ya kıyamamtamam keşke bizide böle seven kız olsa sen dediğime bakma ozaman sev onu sevgi yumağı yappp:))))))

• Bırak onu sen, sana daha rahat zaman ayarlayacak birini bul.

Konu ile alakası yok aslında biliyorum ama benim çok zamanım var hep evdeyim herzaman çıkacak zamanım vardır.

Konumuza dönersek, sepetle oni =)

0|0
    0|0
  • ohoooo takma kafana bu kadar.Sizde heran size tekmil versin çocuk istiyorsunuz.Azıcık rahat bırak o kürkçü dükkanına döner merak etme .Vardır bir sebebi geçerli :D

0|0
    0|0
  • LURİSYA, HAYAT KISA DEĞER Mİ KAFANA TAKTIĞINA BİRAZ RAHAT OLMASINI DİZGİNLERİ SALMASINI DA BİL DİZGİNLERİ BIRAK DEMİYORUM HEP ELNDE TUT AMA KARŞI TARAFIDA KENDİNİDE SIKMA.

0|0
    0|0
  • (: sen kolay kolay bırakamazsın bence ona gelince senin isteklerin sıkmış olabilir ve muhtemelen emir tarzında bir söylemde bulunmuşsundur o da sıkılmıştır büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • bu tıp kızlara uyuz oluyorum bu herıfın senden baskada hayatı oldugunun ne zaman farkına varacaksın

1|1
    1|1
    • onun hayatı benim ona göre davransın yoksa yol alsın rahat rahat takılsın.

• her neyse bana ne kızım senın ılıskınden uzatmaya gerek yok fıkrımı soyledım gectım hadı hoscakal (=

• Sabır, sabır, sabır...

0|0
    0|0
  • ağzını yüzünü bi çitele onun yoksa sen rahatlıyamazsın :)

0|0
    0|0
  • takılma bole seylere erkektır unutur sen sor olmadı ne zaman gorusuruz dıye

0|0
    0|0
  • bilinçli davranıyorsun tebrik ederim. ufaktan ima et. ama tut kendini.

0|0
    0|0
  • evet senin sevgilin kaygısız . ne ana ne baba önce yar derimmmm :)) iyi bayramlar

0|0
    0|0
  • benim senin gibi sevgilim olucaktı bayram namazından sonra buluşurdum seninle haklısın

0|0
    0|0
  • bence bi sorun yok, sen kendini bozma o haber verene kadar

0|0
    0|0
  • saçların lensmi ?:DD

0|0
    0|0
  • aman yaa bu kadar kasmaa :))) çıldırmak bu kadar kolay olmamalı :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• ben terkettim ki bu kadar bile değidli yaptıkları. şunlara ne yapsam elimdeler imajı yaratıyosunuz onlarda bayram günü bile bi program düzenlemiyolar.

allah aşkına güzel arkadaşım sen anlattığın kadarıyla çirkef biri değilsin yani sana canım 1 saat dahi olsa görüşelim benim başka zamanım yok dese sevinirsin. heleki bayram sevdikleirnle geçirebileceğin özel bi gün .

bilmiyorum ben ince düşünüyorum benim için özel şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • benim gibi düşünyorsun ama ona gelince ben saçmalıyorum bencilim çocuk gibiyim

• hayır tatlım bencil falan değilsin çok seviyosun ve yanında 1 saat dahi durmasını ve sana özel olduğunu hissettirmesini istiyosun

• terk et rahata er o zaman neden yıprtıyosun ki kendini bu kadarda olmaz yani çok düşüncesiz bir davranış

0|0
    0|1
    • evet benc de agresif olma sni özledim ne zaman bulluşçaz fallan de barii :D yırtıcı aslan gibisin:D

• Sen degil o düsünsün boosver.

0|0
    0|0
  • Haklısın bazen benimde sevgilim görüşücez diye düşünürken hiç "bu gün görüşemicez" demiyor telefon açıyor sohbet ediyoruz ama sohbetin içinde hiç bir şey demiyor "ay yorgunum,ayaklarım ağırıyor" diyor ama gorusmememizin sebebi budur budur demiyor.

0|0
    0|0
  • ayrıl bak nasıl takmaya başlıyo :)

1|0
    0|0
  • bumudur yani... fazla abrtı mesguldur ne var yani

0|0
    0|0
  • terket.

0|0
    0|0
  • bence biraz daha anlayışlı olabilirsiniz ben biraz bekle derim.

0|0
    0|0
  • Cok takintilisin nefes ver cpcuga

0|0
    0|0
  • burnun estetik mi ?

0|0
    0|1
  • Evet fazla duygusalsın, takma bu kadar bırak o dusunsun.

0|0
    0|1
  • tut kendiniiiiiiiii bak o isteyene kadar hiç bişey deme :) hatta sen oyala onuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...