İlk bayram gününüz nasıl geçti ?

Bugün bayramın ilk günüydü ve benim hayatımın en kötü bayramıydı açıkçası.

Sizlerin nasıl geçtiii ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• cok güzel 2726261818182726267 tane seker topladımmmm

agasfsfagag

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Kolonya getir kızım,

Çikolata ikram et kızım,

Sofrayı kur kızım,

El öpenlerin çok olsun diyen teyze nidaları

Sen artık büyüdün sana harçlık yok deyip, herkesin içinde zırnık koklatmam diyen amca haykırışları arasında geçti.

0|1
    0|1
  • bu bayramlar benim için bayram değil.. ben ne zaman sevgilimin yüzünü gürürüm o an bana bayram olur.

0|0
    0|1
  • Güzeldi. Evdeydim misafirlerim vardı.

0|1
    0|1
  • İyiydi dayımlar geldii öglen sohbet muhabbet kahkalarr sonrasında aksam annemlerin arkadasları geldii..Yarın babamın amcasına gidicezz.Sonraki günde arkadaslarımda bulusacagımm :)

0|0
    0|1
  • Çok sıkıcıydı. Hiç bayram mı normal bir pazar günü mü belli değildi. Bayram olduğu anlaşılmıyordu bile. Hani büyüklerimiz derler ya "Nerede o eski bayramlar" diye. Bende diyorum ah ah nerde o eski bayramlar.

0|0
    0|1
    • kesinlikle katılıyorum, küçüklüğümde gece heycandan uyuyamadığımı bilirim ama şimdi ise formalitelerden oluşan bir şey benim için.. belki ileride anlam kazanır tekrar..

• Evet bende çok heyecanlı olurdum. Ama artık o kadar sıradanlaştı ki bayram geldi diye sevinemiyorum bile. Dediğin gibi belki ilerde daha güzel bayramlar görürüz..

• yorucuydu ama yınede güzeldi konuşmalar el öpmeler tatlılar sekerler en güzelıde paralarrr :D

0|0
    0|1
  • 2 kişi kutladı evde oturdum kimse gelmedi kimse çağırmadı kimseye gitmedim kimse gelmedi

0|0
    0|0
  • bayram olarak mı?hmm bilemedim.

0|0
    0|1
  • Geçmiş olsun...iyi güzel geçti:)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Bayram olduğunu bildiğim için ve bayramda yerine getirmem gereken vecibelerim olduğu için bayramı yaşamaya çalışıyorum.Yoksa bir şarkı varya Bayram gelmiş neyime diye başlayan...

0|1
    0|1
  • her bayram gibi sıkıcı

0|1
    0|1
  • bildiğin hafta sonu tatili

0|1
    0|1
  • yalnız

0|0
    0|1
  • Ya tüm gece uyuyamadım.Sabah 8-9 oldu namazdan geldim.Bir yattım akşam 9'da kalktım.Bir şey anlamadım açıkçası.

0|0
    0|1
  • dehşetül vahşet in the house bi gündü

0|0
    0|0
  • iyidi güzeldı

0|1
    0|0
  • uykusuz ve yorucu şimdi bahçede hamakta uyukluyorum üşümeye başladım

0|0
    0|1
  • öglen 2ye kadar işteydim, sonrasında bizimkilere gittim öyle geçti.

0|0
    0|0
  • B*k gibi..

0|0
    0|1
Yükleniyor...