ÇArşı hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bir Gs'li olarak Benim Görüşüm sadece bir taraftar grubu değil.
çArşı HALK'tır.
Soğukta Van,
Gezide İsyan,
Kızılaya Kan,
Sokak çocuklarına Can,
Somada İnsandır.
çArşı Son Barikattır.
Türkiyenin Vicdanıdır.
çArşı Karanlığa ışıktır.
çArşı Ruhtur,
çArşı umuttur,
çArşı cesarettir,
çArşı TÜRKİYE'nin Sesidir,
çArşı ATATÜRKTÜR,
çArşı CUMHURİYETTİR.
çArşı farklı renkleri bir araya getirendir.
çArşı orantısız zekadır,
çArşı AR dır.
çArşı gururdur.
PEKİ YA SİZCE NEDİR çarşı?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• çArşı Umuttur.
    Yaşlılar için Evlat
    Hastalar için Kan
    Öğrenci için Kalemdir çArşı.
    Kabul edilsin edilmesin bu ülkede her yere koşandır. İnsan olanın sempatisini kazanandır. Gidilmeyen yere giden kimsenin umursamadığı yarayı sarandır.
    Bu ülkenin en vicdanlı en iyi niyetli halidir çArşı.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu ara yeni hesap acanlarin hepsi de galatasarayli nedense. bir de bir soru sorup kayboluyorlar ortadan :) ne tuhaf :)

2|0
    0|1
    • Hangi takımlı olduğum seni ilgilendirmez. Kaybolduğum falan yok. Herkezi kendin gibi sanma, herkesin işi gücü var bunu da unutma.

• Duzgun konus

• çArşı ki dunyada ilk defa "darbe yaptı" diye suçlanılan tek taraftır. Hala bir yerim ile gülerim o salaklarla. Ulan darbe yapsak her sene sampiyon oluruz. Keşke gerçekten bir darbe olsa da çArşı geçse şu iğrenç düzenin başına

0|2
    0|0
  • Çarşı candır CAN! :)

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum senin bu saydıkların UA'da kat kat fazlasıyla mevcut bu tür değerler yalnız bir tek bu gruptaymış gibi lante edilmesi çok saçma geliyor sadece gülüyorum vicdan gurur cesaret gibi insani duygular ortaktır. her grupta vardır. sanırım malum grup için psikoloji narsist hastalığı diyor eyvallah

0|0
    0|2
    • iş güç yok malum takımın malum grubunun gurur cesaret vicdan vs gibi duyguları varmış onları bu sayede göklere çıkaralım alkış tutatım bravo diyelim aferin çekelim
      gerçekten çok boş boş boş :)))

• Sana Birşey inandırmam gerekmiyor. Beşiktaşlıysam neden gsliyim diyeyim.
      Zihniyetinin ne olduğu belli. At gözlüğüyle bakmaya devam et.
      Söylenecek çok söz varda. Sıkıntı büyük :)
      Seni gala almıyorum yorumunu da ciddiye almıyorum.

• Galatasaray Galatasaray Fenerbahçe
    Beşiktaş her yerde bu düzene karşı
    Ayakta kal ÇARŞI

0|2
    0|0
  • Yanlarinda cami, ibadethane vs var mı yok mu umurlarinda olmadan icip icip demlenen ayik grzmeyen kavgaci holigan taraftar grubu. Hatta dortmund 1 bunlar 2. Gunahim kadarda sevmem

0|1
    2|3
    • Sana çArşıyı yanlış ögretmişler. Bence tekrardan araştırmanı tavsiye ederim. Düşüncene saygı duyuyorum teşekkürler.

• Pardon hakem olmayi cok zor bisey mi saniyosun sen :D hahahah korkma gozunde bu kadar buyutcek bir nane degil zaten hakemlik istersrn sende olursun yani. Futbolun icinde oldugumu belirtmek icin soyledim. Zaten ismime bakarsan futbolcu oldugumu gorursun.

• Biz Çarşı bir ruhtur, bedene indirgenemez deriz hep. Sizin gördüğünüz grup kadar değil Çarşı, buyrun birde buradan bakın.

www.yazete.com/.../Car%C5%9F%C4%B1.jpg
      galeri3.uludagsozluk.com/.../...ulullah_251514.jpg

Erkekler Ne Diyor 8

• çArşı vicdandir zorda kalana yardim eli uzatandir anlamak için tanımak şart

2|3
    0|0
  • orijinal bir taraftar grubu gerçekten.. ama kendi takımının taraftar grubunu da hiçe sayma onlarda çok yardım yapıyor.. kızılaya van a sokak çocuklarına fidan dikmeye somaya... gezi parkı olaylarında çok aktif değillerdi sadece.. onda da haklılardı ultraaslan taraftar grubu çok geniş bir yelpazeye sahip... içinde her görüşten insan var o yüzden çok girişmediler..

0|1
    0|0
    • Kendi taraftar grubumu kötülemedimki. Dediğin gibi çok geniş kapsamlı olunduğu için değişik düşüncelere sahip olunduğundan ötürü bazı konularda sessiz kalınmıştır. Herkes hür ve özgürdür. Görüsün için teşekkürler.

• kötüledin demedim zaten kardeş hafife alma dedim :) rica ederim..

• Bir taraftar grubu sadece. Seni bu sorundan sonra buralarda gorebilcekmiyiz artik yapmayin arkadaslar iyice bozdunuz spor ktgrisini.

0|0
    1|1
    • Beşiktaşlı bize GALATASARAYlılığını yutturacak boş ver umursama gül geç renktaşım :))

• onlar kendini biliyor.. alemin derdi oldum çıktım... baş edemezler... havaya giriyorum aslında... çok ciddiye alıyorlar beni... :)))))

• Görüşün için teşekkürler. Görürsün görürsün merak etme.

• Söylediklerine katılmıyorum.
    Çarşı bunlardan hiçbiri olamaz.

he anca isyan ederler, sağa, sola zarar verirler.

1|0
    0|2
  • Çekeriz emaneti, s. keriz adeleti... Sağlamlar harbiden.

0|1
    0|2
  • Saçmalık

1|0
    1|4
  • Çarşı genelde yardımsever bir grup ama vatan haini de var içlerinde

0|1
    0|0
  • Cinconluların kuyruk acısı olduğu için sevmezler

1|0
    0|1
    • Galatasayarlıyım. Fakat çarşı grubunu seviyorum. Renkler farklı olabilir. Davamız Aynı.

Yükleniyor...