Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi arkadaşlar?

Arkadaşlar merhaba ben çok şekerli ve tuzlu yiyen biriyim yemeğin tadına bakmadan daha tuz atarım mesela bunu söylememdeki amaç beni rahatsız eden şu portakal kabuğu görüntüsü yani selülitle alakası olabilir mi bacaklarım da üst kısımlarda ve kalçamda selülitlerim var ve oldukca rahatsız ediyor bu da yetmezmiş gibi çatlaklar oluştu çatlakların yalnızca estetikle geçebilecegini fakat selülitlerden spir yaparak kurtulabileceğimi söyledi bir fitness antrenarü çalıştığım için salona gidemiyorum fakat her sabah 1 saat erken kalkıp koşmaya ve egzersiz yapmaya başladım ardından duşumu alıp işime gidiyorum tuzu ve şekeri kessem bol su içsem sporla bu selülitler geçer mi bacaklarımda inanılmaz bir ağrı var spordan vazgecirecek derecede bu ham olduğumdan kaynaklanıyor sanırım ama vazgecmek istemiyorum düzenli yaptığımda sonuç alır mıyım ya da önerileriniz var mı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• zaten mesela çay icerken bile normal cay 1 kalori şeker attın mı o artıyor hani şeker tuz ve hamur işi ne kadar spor yapsan da bunlar genelinde cok oldugu icin zayıflamana aksar ve yavaşlar selülit vs de aynı şekilde yavaşlar bir gelişim göstermesi. e bunun sonucunda yavas geliştigi icinde spor yapmak eziyet ve zamanla yapmamaya başlarsın sonucta zarar veren 3 beyaz var bunları kestigin zaman spor yapmasan bile bol su icsen bir zayıflama niteligi gösterecektir. düzenli yaptıgında bunları sonuc alırsın ben öyle herşeyden az bucuk yedim şekeri tuzu azalttım 1 yılda 40 kilo vermiştim 1 yıl uzun süreli ama sadece hayatımı ritme sokarak yemekleri yedim kendimi fazla zorlamadan yani neyse anlamıs olmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok iyi bir yoldasin devam et, akşam yeme, çok uyuma, gez dolaş mutlu ol, az az sık ye, tuzu azalt tabi

0|0
    0|0
  • İyi gidiyorsun sonuca ulasman yakindir

0|0
    0|0
  • Böyle devam edersen, istediğin sonucu alırsın ama kesinlikle dediğin gibi tuzlu ve şekerden uzak dur.

Yemeğin tadına bakmadan tuz atanlar için bide ön yargılı diyolar :)

0|0
    0|0
  • never give up.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Selülitlerin oluşmasını genelde beslenme alışkanlığına bağlarlar zaten şeker tuz alkol kahve vs veda etmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...