Mutsuzum. Üzgünüm. Kızgınım...

hoşlandgım cocuk yarın kahvaltıya gelecekti. yurtdısından teyzesi geldiği için gelemiyor. nasıl davranaym beni ektiği için ? bunu telefi edecegini basbasa kahvaltı yapacagımızı dedi.sizce benden hoşlanıyormudur. ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• teyzem geliyor ne abi, ben bu olayı anlamıyorum yurtdışından birisi gelince tüm günü onunla geçirmek mi zorundasın yani? benim de akrabam geliyor, gerektiği kadar ilgileniyorum, benim de bir hayatım var çünkü. ayrıca kahvaltı 10 saat süren birşey değil, yeterince ilgisi olsa ve çook hoşlansa diyelim (ilgisi olabilir) ne yapar eder en azından 1-2 saat kahvaltı için vakit yaratırdı. kahvaltıya gelir öğlene kadar takılır, bu sefer kısa oldu, telafi edelim der yine de gönlünü alırdı. bence fazla ümit kurma, kibarlıktan da telafi edelim demiş olabilir.

Actions speak louder than words diye bir laf vardır ve çok severim. sen de buna göre tart durumu, harbiden telafi ediyor mu? ettiği zaman nasıl ediyor? bunlar çok önemli. ama lütfen gereksiz yere ümitlenme..

0|0
    0|0
    • ne kadar doğru söyledn.. bunları unutmayacgm.. zaten dün verdgm kararla üstüne gitmeyecegm gelrse gelr gelmezse gelmez..

Erkekler Ne Diyor 5

• kahvaltıya gelecekti gelemedi sizce benden hoşlanıyormu?sen 5 yaşında falanmısınm?bu ne şapsalca soru...dişi ağrıyordu dişciye gitti eve dönerken karpuz aldı.beni seviyormu?aynen böyle saçma bişey sorduğun soru..zekanı geliştir biraz..öyle aşk işine gir...bu zekayla aşk seni aşar...

1|0
    0|0
  • gerçekten teyzesi geldiyse.anlayışlı olmak zorundasın.çocuk gibi mızmızlanıyorsun.

0|0
    0|0
  • neden kızlar hep en kötüsünü düşünürki? adamın bir mazereti var bak bide telafi edicem demiş.. bence takma bunu kafana...

0|0
    0|0
  • komşumuz bize kahvaltıya geliyor sık sık.

babamdan mı benden mi hoşlanıyor acaba diye mi düşüneyim bende.

çok saçma bir şey bu

0|0
    0|1
  • sen geçen de gelecek napıyım demiştin demi senin problemlerin bitmiyor bii kurşun döktür:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok üstüne gitme.anlayışlı ol telafi edeceğini söylemiş demek ki düşünüyo seni.üstelik daha sevgilinde değil.

0|0
    0|0
  • e bak çocuk gönlünü almak için ne demiş sana bence değer vermese böyle bişey demezdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...