Sizce Türkiye'nin "faal" en iyi kalecisi kim?

Herkes seçenekler arasından bir şıkkı işaretlesin. Anketime sporla, futbolla ilgisi olan herkesin katılmasını istiyorum. Şu anda futbol oynayan kaleciler listede derlenmiştir. Ve dünyanın en iyi kalecisi sorusunun Türkiye versiyonudur. :D

• Volkan Demirel
    29% (4)14% (3)19% (7)Oy Ver
  • Fernando Muslera
    36% (5)59% (13)50% (18)Oy Ver
  • Mert Günok
    7% (1)5% (1)6% (2)Oy Ver
  • Onur Kıvrak
    21% (3)14% (3)17% (6)Oy Ver
  • Cenk Gönen
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tolga Zengin
    7% (1)8% (2)8% (3)Oy Ver
  • Harun Tekin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• Yerli Tolga yabancı muslera

0|0
    0|0
    • Fikrine tercihine saygı duyarım ama Tolga hiç iyi kaleci değil ya, Cenk'in Volkan'ın Mert'in Onur'un falan hakkını yersin en iyi yerli Tolga dersen. Cidden adamın ben daha şimdiye dek bir başarısını görmedim, Tolga'yı alacağınıza Ospina'yı alsanız şimdiye şampiyon olmuştunuz. :D

• Cenkin yediği gollerdeki hatası Tolgadan çok fazla

• dürüstlüğüyle oyunuyla ahlakıyla her şeyiyle volkan

1|2
    2|1
    • Dürüstlük ve ahlak uzerine de volkan oylemi :) ne içiyon merak ettim

• Benim için en iyi muslera deme o zaman. Zira volkan cevabi verenlere tepkin ve cevaplarin ortada. Bildigin en iyi anket sonuclariyla ortada ama sen volkan cevabi vereni en iyi cevap yapiyosun. Klasik fenerli olarak şikeye devam. Kolay gelsin terbiyeli insan :)

• Yeter sıktın artık. Sorumdan def olur musun?

• Bu soruda Muslera seçeneğinden başkasını işaretleyen kişinin ya fanatiklikten gözü kararmıştır, ya da futbolu kızılderili dansı zannediyodur

0|1
    1|2
    • bu listede en çok gol yeme ortalamasına sahip muslerayı seçmek demek fanatiklikten gözü kararmış demektir.

• Saçmalamışsın bir kalecinin az gol yemesi o kalecinin iyi olduğunu veya çok gol yemesi kötü olduğunu göstermez. Önünde oynayan defansın kalitesi ve takımın oyun sistemi tamamen bu gol sayısına doğrudan etki eder. Bir kalecinin iyi olduğunu kalecilik özelliklerine bakarak yediği ve kurtardığı gollere bakarak anlarsın. Bu listedeki kalecilerin hiçbirinin özellikleri Musleradan iyi değil adam dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri olarak gösteriliyorken sen volkan iyi diyorsan bitarafımla gülerim sana.

• Muslera bence dünyanın değil en iyi 5, 7'sinde bile değil.

• Cevabi muslera olan soru.

0|0
    0|0
  • Fernando Muslera

0|1
    0|0
  • Fernando Muslera

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak Onur diyorum.

1|0
    0|0
    • Tolga bence iyi kaleci değil zaten, Cenk 10 gömlek üstün ondan.

• Tolga'ya haksızlık yapıyorsun. Onur ile Musleradan sonra Tolga gelir.
      Cenk ise son zamanlarda gelişme gösterip Tolganın seviyesine yaklaştı. Cenkten Beşiktaş'ın neler çektiği aşikar.

• Futbolu göz ucuyla izleyen biri bile aslında bu listeye Tolga'yı koymazdı. Adamlığına lafım yok, adam gibi adamdır adamın dibidir ama kaleciliğini beğenmiyorum. :)

• Muslera

0|1
    1|0
Yükleniyor...