Evleneceğiniz insanın ilki olmak size nasıl hissettirir?

malum günümüzde bu biraz es geçiliyor artık

benden öncesine karışmam umrumda olmaz isterse kaşar olsun mantığı hani siz ne düşünürsünüz bu konu hakkında

***az ciddiyet lütfen sapıkça girişimlerde bulunmayın***

Güncellemeler:
burdan şunu anlıyoruz millet yattığından kalktığından uzun uzun bahseder ama çoğu fake hayal ettikleriniz size kalmalı bencee

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kimsenin el sürmedigi olucak, bizler meshebi geniş insan değiliz, ben nasıl sadece evlenecegim kişiye kendimi saklıyorsam oda sadece bana ait olucak geçmişi temiz olucak, başkasıyla nefes nefese kalmış biri zaten namuslu olamaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendi adıma konuşcak olursam ben artıkçı yada ikinci elci değilim eğer evlenceğim insan başkasıyla yatmışsa k.bakmayın evet geri kafalı diceksiniz ama ben o insanla evlenmem..

2|1
    0|0
  • Evleneceksem öncesi de beni ilgilendirir. Zira sadece karım değil çocuklarımda anası olacak.

Evlenmeyeceksek bile olsam ilgilendirir kaşarla işim olmaz.

1|1
    0|0
  • kafanda hiç bir soru işareti olmamasını sağlar ve o ilişki çok sağlam bir temel üstüne kurulmuş olur daha ne olsun

0|1
    0|0
  • Senden farklı olanlara neden hakaret ediyorsun? Hemcinslerini karalayarak kendini yüceltme çabanın kadınlık onurunu yerlere düşürdüğünün farkına varamadın mı halen? Sadece kendine güveni olmayan insanlar başkalarına hakaret eder kendilerinden farklı diye.

Sen istediğini yapabilirsin ama kimseye kaşar diyemezsin

0|0
    0|0
  • Herkes hakettiğini alır inşallah

bakire olmayana bakir olmayan bakir olana bakire olan ya da farklı şeyler

0|0
    0|0
  • bir yerde bekarlık sebebim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes bakire istiyor gördüğüm kadarıyla. Herkes evleneceği insana kendini saklıyor. Ne güzel. ozaman kaşar olarak nitelendirdiğimiz insanlarla beraber olanlar kimler. Yada şöyle söyleyeyim evleneceğiniz insanları dokunulmamış seçiyorsanız neden diğerleriyle beraber oluyorsunuz ki? Tepki alacağım biliyorum ama söylemek istedim. :) Ha bu arada tek eşliliğe inanıp savunanlardanım. belirteyim :)

0|0
    0|0
  • paspas olma onuru senin güzeller güzeli olmasa da cinsine bok atan meziyet sahibi "bacı" kadın.

1|1
    0|1
  • Geçmişi benim için önemlidir. O benim ilkim olacak, bende onun ilki olmayı isterim. Hayırlısı.

2|1
    0|0
Yükleniyor...