Sizce dünyanın en iyi kalecisi kim?

Sizce dünyanın en iyi kalecisi kim?

Herkes seçenekler arasından bir şıkkı işaretlesin. Anketime sporla, futbolla ilgisi olan herkesin katılmasını istiyorum.

• Manuel Neuer
    A seç
  • Iker Casillas
    B seç
  • Thibaut Courtois
    C seç
  • Roman Weidenfeller
    D seç
  • Petr Cech
    E seç
  • Salvatore Sirigu
    F seç
  • Samir Handanovic
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şu an faal kalecilik yapan isimlerden derledim listeyi. Sizde ona göre seçeneklerden seçiminizi yapın.
Arkadaşlar hala Toldo niye yok diye soruyorsunuz. "Faal" kalecilik yapanlardan diyorum, yani henüz aktif futbol kariyeri bitmemiş isimlerden derledim listeyi. Buffon'un olmamasının sebebi son 2-3 senedeki performanslara ve form durumlarına göre hazırladım listeyi. Keşke Handanovic'in yerine onu koysaydım da 50 defa size bunu açıklamak zorunda kalmasaydım..

0|0
2587

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Volkan dan başka kalece ismi bilmiyorum : D

0|3
    0|3
  • Muslera :)

0|1
    1|1
    • Muslera'ya gelene kadar daha listeye yazamadığım David De Gea, Pepe Reina, Joe Hart gibi başarılı kaleciler var.

• Casillas

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 86

• dünyanın en çok gol atan kalecisi ünvanını taşıyan http://tr.wikipedia.org/wiki/Rog%C3%A9rio_Ceni

rogerio ceni. bir sezonda forvet oyuncusundan çok gol atmış..

0|2
    0|0
  • De Gea

0|0
    0|0
  • Valla ben değilim :) Courtois

0|1
    0|0
  • Neuer kesinlikle bence Courtis de çok iyi kaleci, listedekilerin hepsi taş ama Casillas'ın olması biraz komik olmuş o listede

0|0
    0|0
    • Casillas çok başarılı bir kaleci, adam 2 sene oynamasın yine de listeye girmeyi hak eder bence. Yaştan dolayı diyorsan Weidenfeller'de çok yaşlı.

• Şu anki form durumlarına göre hazırladığını düşünüyorum yoksa Buffon, Schmeichel, Kahn, Toldo ve daha birçok kalecinin de olması gerekirdi..

• Ben şu anda faal kalecilik yapan isimler arasından derledim listeyi. Buffon'u bilerek yazmadım, isim olarak hak ediyor fakat son 2 senedeki performansı çok yeterli değil bence. Casillas'ta çok iyi değil son 2 senedir falat sonuç olarak Buffon'dan daha başarılı son 2-3 seneyi düşündüğümde. Ama genel olarak bencede Buffon Casillas'tan daha iyi.

• buffon

0|0
    0|0
  • Neuer
    Kesinlikle

0|0
    0|0
  • Benim hatun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...