Bir kadın söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa ne düşünüyordur?

İçinde ne gibi volkanlar patlıyordur acaba ne gibi cinlikler düşünüyordur?:)

0|0
38|44

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

• Eğer evliyse ve susuyorsa o adam biraz dikkatli olmalıdır :) çünki kadin sessizliğiyle bir şey anlatıyordur ama sevgiliseniz ve susuyorsa malasef artık söylenecek her şey bitmiştir.Bitişe yön alıyorsunuz.Kırılmıştır ve artık hiç bir zaman seninle aynı yollardan yürümemek icin adımlar atacaktır.

Sessiliğin anlattıkları daha anlamlı .Hayırlısı

0|0
    0|0
  • soyleyecek cok seyım varsa ve susuyorsam artık karsımdakı kişi benım ıcın hıcbırsey ıfade etmıyordur. kadınlar umursadıkları sevdıklerı ınsana dırdır ederler.

0|1
    0|0
  • yorulmuştr

0|0
    0|0
  • Bir kadın söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa gitmiştir, vazgeçmiştir.

1|0
    0|0
  • sıçtın her türlü

1|2
    0|0
  • Çoktan o ılışkıden vazgecmıstr bıtmıstır onun için ..

1|0
    0|2
  • kahin misiniz de ne düşündüğünü bilecekseniz karrrrdeşşiiim herkes farklı farklı düşünür.

0|0
    0|0
  • Bir kadın, söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa; erkek artık tüm şansını kaybetmiştir.. cümlenin devamı. Gercekten de öyle..

0|1
    0|0
    • Peki ya erkek onun için herşeyi yaptıysa ve kadın ona rağmen gitmeyi seçiyorsa? Acaba hangisi şansını kaybetti durup düşünmek lazım madalyonun diğer yüzü de var.

• artık konusmanın bi fayda etmeyeceğini düşünüyodur.bitmiş.

1|0
    0|1
  • O kadin seni beyninde oldurmustur.

0|0
    0|0
  • Karşısında ki insana sürekli aynı seyleeri söylemekten yorulduğu icin susuyordur...

1|0
    0|0
  • Vazgeçmiştir.

0|0
    0|0
  • o sustuğu zamanın intikamını nası alıcağını düşünüyodur kesin yaniiii

0|1
    0|0
  • keşke ben de öyle olabilsem ne çene var bende?

0|0
    0|2
    • oda feci bir kadın konuşarak bir erkeği hayattan soğutabilir...:)

• Susuyor cünkü susuyor :)

0|0
    1|2
  • Fırtına öncesi sessizlik. Kaçın kaçın. :)

1|1
    0|2
  • Öldürücü darbeyi hangi sözle yapsam diye düşünüyordur. :)

0|0
    0|0
    • birşey söylemeden gitse zaten öldürücü darbe olur...söylemesine gerek yok...:)

• :) Teşekkürler.

• :)))));)

• anlamıyacağını bildiği için gerek duymuyordur.

0|1
    0|0
  • Cok gec demektir

1|0
    0|1
  • her şey bitmiştir

0|0
    0|1
  • bir kadın susuyorsa artık uğraşmak istemiyordur umudunu kesmiştir

0|0
    0|0
  • kadın susarsa kafasında çok şeyi bitirmiştir.

0|0
    0|0
  • ne düşündüğümden çok ne yapcağım önemli

0|0
    0|0
    • o daha fena işte...

• yoo alakası yok.bana kötü bişi yaptığı halde takmıyosam değersizdir.benim için değersiz insana kötğ bişi yapıp neden onu değere bindireyim ki işim olmaz yoramam kendimi.değer verdiğim bişi yapnca değer kaybeder ama zamanında verdiğim değerin öcünü alırım

• vayyy kin gütme intikam alma sonu hayrı alamet değil bu işin...iş uzayıp gidiyor sonuç bir kadının söyleyecek çok şeyi var ve susuyor ise o kadın bence takdiri hak ediyordur...buda çok az kadında bulunan bir özellik yani günümüzde az rastlanır birşey...önemli olan böyle birisini bulmak...

• bir kadın söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa inancını yitirmiştir

0|0
    0|0
  • Zamanını bekliyordur

0|0
    0|0
  • Kırgındır, haddınden fazlaca..

0|0
    0|0
  • nasıl olsa bir açık verecek ordan yakalar acısını çıkarırım

0|1
    2|1
  • açık ve net artık onu iplemiyorumdur

1|0
    0|4
  • Bir kadin susuyorsa olmustur o kontrl et kadinlarin sustgu nerde gorulmus

0|0
    0|2
  • cinlik düşünme değil de bebeğim,dağınık da kafam.yoksa senlik bir durum yok.aslında ben de istiyorum muhabbet aksın gitsin filan ama için için de biliyorum iletişime geçmeyeceğim sadece durumu kurtarmak için konuşacağım.

0|0
    4|3
    • spacecake hangi kafayı yaşıyorsan bizede tarifini verde bizde yaşayalım...ne kullanıyorsun...:)

• Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 44

• Adamın birisi bir gün sahilde elinde şarabı, dudağında sigarası dolaşırken ayağına bir şey takılır ve düşer. " Nedir lan bu ayağıma dolanan " deyip eline alır. Temizledikçe ortaya bir lamba çıkar :DD "Aleaddinin lambası olmasın bu? " diye içinden geçirirken pufff bir cin peydah olur :) " Benden sadece bir dilek dileyebilirsin " der. Adam fazla düşünmeden " Ben burlarda çok sıkıldım bana burdan Amerika' ya bir köprü yap gidip gidip geleyim " der. Cin hiddetle : " Lan salak! Burdan Amerikaya köprü mü olur? Stratejik önemini, harcanacak betonu çimentoyu demiri düşün! Olmaz imkanı yok, böyle salakça birşey olamaz, adam gibi düşün başka birşey iste " der. Adam şarabından içerek bi sigara yakıp dalar... "Bugüne kadar ne çektimse kadınlardan çektim. Gözleri ışıl ışıl parladığında ne hisseder. Neden gülüşünde bi hinlik vardır? Ağladığında neden nefret dolar, seviyor mu sevmiyor mu belli değil... Bi istediğini bir daha istemez...Bana öyle bir yetenek ver ki kadın ne ister anlayayım" der. Bunu duyan cinin cevabı: " Köprü kaç şeritli olsun? "

1|0
    0|0
  • çenesi yorulmuştur...ya da yan masadaki kadının çantasını kıskanmıştır

0|0
    0|0
  • susmak en büyük cevaptır..bir kadın susuyoırsa asaletinden susuyordur

2|1
    1|0
  • O kadın değildir. Travesti falandır. Kadının sustuğu nerde görülmüş ?

0|0
    0|0
  • kadın erkek farketmez...

bir insan konuşması gerektiği halde susuyorsa sanırım artık ilişkiyi kafasında bitirmiştir...

1|1
    1|1
  • Söyleyeceklerinin dinlenmediğinden susmayı tercih ediyordur. Ama konuşmaya başladığı an bittin demektir.

1|0
    0|0
  • Ayak parmak uçlarına basarak sessizce ortamdan uzaklaş tikirti yapmadan kapıyı aç ve koşarak kaç

2|0
    1|1
  • Bir kadın susuyorsa ölmüştür. Zira (zira nedir?) bu durum dışında sustuğu görülmemiştir.

1|0
    1|0
  • eğer bir kadın susuyorsa çok tehlikeli bi durum demektir bigün patlarsa hiroşimadan daha kötü sonuçlar doğurur.)

1|0
    1|2
  • 0|0
    0|0
  • bir kadın susuyorsa asaletindendir,ama tehlikede olabilir :)

0|0
    0|0
  • bir kadin susuyorsa daha ne istiyorsun anlamadim :D

1|1
    0|0
  • bence ayrılmak için plan yapıyordur. Kadınlar planlı yaşarlar genelde.

0|0
    0|0
  • kabız olmuştur

0|0
    0|0
  • Çok susan ya da kısa cümleler kuran insanın uzun yorgunlukları var demektir.

2|0
    1|2
  • Bir kadın söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa kadının gözünde herşey bitmiştir.. Gecmiş ola mana aramaya gerek yok ;)

Ama yinede bu hosuna gitmediyse,

Bir kadın söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa ona su ver kendine gelsin ;)

0|0
    0|0
  • Bir kadin susuyorsa gecmis olsun

0|0
    0|0
  • o kadın değildir travesti falandır

0|0
    0|0
  • bkz: Hatunların Sessizliği :)

0|0
    1|0
  • O kadın demeye çalışıyordur ki benim gibi susabilen kadın bulamazsın bak beni kaçırma evlenelim.

2|0
    1|0
  • Kaçabilecek bir yerin olmadığını düşündüğüm tek andır o an.

2|0
    0|2
  • Yemek yiyordur

1|0
    0|0
  • sinsice planları vardır aman uzaklaş :)

0|0
    0|0
  • bence kesin sex düşünüyor

0|0
    0|0
  • kaç deri kaç zamanını bekliyordur kesin büyük bir bomba patlacaktır

0|0
    0|0
  • kadını yola getirmeyi başarmışsındr seni kutluyorum

0|0
    0|0
  • o kadından işte şimdi korkmanın vakti geldi demektir uzak dur kardesım :)

0|0
    0|0
  • kadın susar mı la.

ölmüştür kontrol et

1|0
    1|0
  • Fırtına öncesi sessizlik diye tabir edilen durum

bir bahane bulup ortamı terketmek erkek için en hayırlısıdır

0|0
    1|2
  • ooo çook fena :) allah erkeklerın yardımcısı olsun

0|0