Var mı kurtulan?

Selulitten sporla kurtulmak mümkün mü?
Bide 8 yıl önce sudan tiksindim.. gunde 1 damla su bile icmedigim oluyor aklıma bile gelmiyor icmek 1 hafta icmedigim bile oluyor.. suya tekrar nasıl alısabilir..
8 yıl önce rahatszlık gecirdim ictigim ilaclardan dolayı oldu.. var mı önerileriniz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Su çok önemli, eğer su içemiyorsan bir kaç damla limon sıkarak içmeyi deneyebilirsin.
    Beslenmene dikkat edip, düzenli spor yaparsan çok faydasını görürsün. Spor salonuna gitme imkanın yoksa günde 1 saatlik tempolu yürüyüş ve internetten rahatlıkla bulabileceğin egzersiz programıyla selülitleri tamamen yok etmesende görünürlüğünü azaltabilirsin.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim. Selulit ayaktayken sıkmadan belli oluo yatarken yok ama.. hep duzensiz beslendm su icmedm.

• Senin için doğal bir refleks haline gelene kadar sürekli elinde ve gözünün önünde su bulundur. Zorla da olsa bir yudum bile olsa su iç.
      Beslenmeye gelince çok kasmana gerek yok aslında , az yağlı lif içeren yemekler yersin, mümkün oldukça meyve (şeker oranı düşük meyveler) yersin.
      Spora gelince oturduğun yerde, dizini kırmadan ayaklarını birleştirerek ayağını doksan derece kaldırıp indirmek bile işe yarar.

• Cok saol valla.. yarndn itibaren siseyi yanımda tutcm unutmim diye.. cok yaglı yiyemyrm zaten sporada kendimi alistrm bakalm.

Erkekler Ne Diyor 4

• Su içmelisin kardeşim.
    Ne kadar tiksinsende, nefret etsende içeceksin.
    Yavaş yaaş alışmayı dene mesela 1 bardak iç bugün yarın 2 olsun

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim. Oyle yapacam artık yavas yavas alıstrcm.

• Insallah saolasın. d

• Sende sağol :)

• Selüliti geçtim o böbrekler giderse o zaman keşke suyu içseydim dersin. Tekrar başlamalısın. Sana bir tavsiye; 250 ml sulardan al yanında taşı. Gözünün önünde olsun devamlı içersin. Bir süre sonra vücud kendi istiyor.

Taş dökerken mecburen günde 3 lt fazla su içtim bu yöntemle.

0|0
    0|0
    • Ozmn dedgn gibi siseyi yanmdn ayrmcm.. hep bugun baslcm diyrm yapamyrm cok saol

• Sağlık her zaman önemli. Hadi geçmiş olsun bakalım. bol su iç efsun :)

• Tesekkur ederim. d

• Kaç kilosun :/

0|0
    0|0
  • Su önemli değil ki çay iç yerine selülit ise spor la geçmez bence

0|0
    0|0
    • Su onemsz olur mu yaa onemini biliyrm ama icemyrm iste

• Nasıl çayla, suyu bir tutabiliyorsun. ?
      Günde 1 bardaktan fazla çay içmek zararlı.
      Su içmezsen böbrekler çalışmaz kısa sürede böbrek yetmezliği hastalığına yakalanırsan görürüm.

Kızlar Ne Diyor 1

• mümkün allaha şükür benim selülütim yok tek kalçamda azıcık o da

0|0
    0|0
    • Bende 3 ay önce yok diyordum arkadaslarıma. d birden bir oldu sasırdm bndede cok yok
      ama ilerlememesi icin spor yapmam lazım. d aman dikkat et kendine

Yükleniyor...