Renkli takımlarda ki delikanlılık sorunu?

Arkadaşlar ben beşiktaşlı olarak lehimize yapilan hatalari kabul ediyorum açıkcada dile getiriyorum. Ama aleyhimize hata olunca fb ve gs taraftarlari niye kabullenmiyor?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sindirmede problem var şu an arkadaşlar açısından sanırım. Kendi maçlarında lehlerine olan ya da bizim maçlarımızda aleyhimizde olan hakem hataları hiç konuşulmuyor. Art niyetleri bariz ortada.

0|1
    0|0
    • Onlar hakemlerle şampiyon olmaya alışmış bu sene biraz bize hata olunca art niyet ariyolar. Oynanan futbolu konusan yok.

• Oynanan futbol konuşulsa açık ara altta kalacakları ortada taktikten fiziksel durumdansa hakemden konuşmak herkese kolay geliyor bunu şu durumda en sık yapan kesimde belli açıkçası.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakem hatlarıyla şampiyon olmaya alışmış olanlar pek tepki vermezler çArşı gibi lehine düdük çalınınca hakemi eleştiren başka tribün yok

1|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama Beşiktaş alahine hata varsada üzüldüm açıkcası dilede getirdik bunu hakemler her takım için özellikle içlerinden bir takım için kendine gelmeli acilen hata olur ama bizim ligdede olsun kupadada olsun çok sık oluyor insan iyi niyetinden şüpe ediyor Beşiktaşın puanı kasp edildiyse bunada tepki veririm ama inan izlemedim Trabzon Akhisar maçını izledim kötü oynayarak 1 puan aldı Trabzon.

0|1
    1|0
    • Senin tavrin doğru bir tavir. Keşke genele yayilsa bu davranislar.

• Keşke arkadaşım. Ama sende sorunu daha farklı şekilde sorabilirdin herkes Delikanlılığa gelince kılavye delikanlısı zaten burada biliyoruz bunu renk farketmiyor her takımdan var malesef bu nerdeyse sezon başından beri hakem konuşmaktan futbol konuşamadık artık Hakemlerde kendine gelmeli.

• sadece kendi aleyhine yapılanı değil lehine yapılanı da çıkıp dillendiremedikten sonra ne yapayım öyle büyük takım taraftarlığını

2|0
    0|1
  • Nerde tepki verdiniz, Allah aşkına. ?
    En az ligde 5-6 tane maçı hakem sayesinde aldınız hala tepki veriyoruz diyorsunuz.
    Kardeşim önce hakemlerin kazandırdıkları maçlara bir bakın.
    Bizim lehimize hiçbir düdük çalınmadı ki neyi eleştirelim.

1|0
    0|1
    • Hangi takimli olduğunu bilmiyorum ama geçen hafta gökhan töre pozisyonu için ikinci başkanimiz Ahmet Nur Çebi kart verilmeliydi dedi. Sivas maçindan sonra Demba ba top elime çarpti dedi. Ama mesela Gaziantepte ki saçma penaltidan sonra herkesin adam dedigi gökhan gönül penalti degildi diyemedi kivirdi. Zaten galatasaraya gelince Burak Yilmaz adinda bir futbolcu var emek hirsizi bu sene henuz olmadiysa da geçmiste çok haram puan verdi size.

• Size gelince griden sitah bize gelince hakem taraf tutuyor oluyor. Bariz bilerek verilen pozisyonlar var.
      Ersanin atılmadığı pozisyonu yanlış yorumlayan hakem, hakemliği bırakmalı ve gökhan pozisyonu da öyleydi.
      Neyse ben kollandiginizi düşünüyorum bu sene bbenim düşüncem bu yönde sana göre olmayabilir eyvallah saygı duyarım.

• diyene bak:)) sizin farkınız var sanki:))

• Fenerbahçe aleyhine hata yapılınca siz neden kabul etmiyorsanız bizde ondan kabul etmiyoruz.

0|0
    0|1
    • buradakilerle toplanır geliriz pata küte anladın sen malum biri durmadan beni takipte o yüzden her şeyi yazamıyorum ilker :)))

• Benim anlamadigim beş maçtada neden beşiktaş garanti kaybediyor. Balikesir maçini bence on kişide kazanabilirdik. Sivas berabere bitebilirdi. Futbol tarihinde bir takim 10 kişi hiç mi maç kazanamamiş?

• Karabukte berabere bitecekti ve balikesi 10 kisi kalmadığını z halde zorlamisti

Bize maç kazandirmadi bu sene hakemeler diğer seneler herkese kazandırdı

Yükleniyor...