Renkli takımlarda ki delikanlılık sorunu?

Arkadaşlar ben beşiktaşlı olarak lehimize yapilan hatalari kabul ediyorum açıkcada dile getiriyorum. Ama aleyhimize hata olunca fb ve gs taraftarlari niye kabullenmiyor?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Sindirmede problem var şu an arkadaşlar açısından sanırım. Kendi maçlarında lehlerine olan ya da bizim maçlarımızda aleyhimizde olan hakem hataları hiç konuşulmuyor. Art niyetleri bariz ortada.

0|1
    0|0
    • Onlar hakemlerle şampiyon olmaya alışmış bu sene biraz bize hata olunca art niyet ariyolar. Oynanan futbolu konusan yok.

• Oynanan futbol konuşulsa açık ara altta kalacakları ortada taktikten fiziksel durumdansa hakemden konuşmak herkese kolay geliyor bunu şu durumda en sık yapan kesimde belli açıkçası.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Maçı izlemedim ama Beşiktaş alahine hata varsada üzüldüm açıkcası dilede getirdik bunu hakemler her takım için özellikle içlerinden bir takım için kendine gelmeli acilen hata olur ama bizim ligdede olsun kupadada olsun çok sık oluyor insan iyi niyetinden şüpe ediyor Beşiktaşın puanı kasp edildiyse bunada tepki veririm ama inan izlemedim Trabzon Akhisar maçını izledim kötü oynayarak 1 puan aldı Trabzon.

0|1
    1|0
    • Senin tavrin doğru bir tavir. Keşke genele yayilsa bu davranislar.

• Keşke arkadaşım. Ama sende sorunu daha farklı şekilde sorabilirdin herkes Delikanlılığa gelince kılavye delikanlısı zaten burada biliyoruz bunu renk farketmiyor her takımdan var malesef bu nerdeyse sezon başından beri hakem konuşmaktan futbol konuşamadık artık Hakemlerde kendine gelmeli.

• Hakem hatlarıyla şampiyon olmaya alışmış olanlar pek tepki vermezler çArşı gibi lehine düdük çalınınca hakemi eleştiren başka tribün yok

1|0
    0|0
  • sadece kendi aleyhine yapılanı değil lehine yapılanı da çıkıp dillendiremedikten sonra ne yapayım öyle büyük takım taraftarlığını

2|0
    0|1
Yükleniyor...