Erkek arkadaşını abisiyle tanıştıranlar var mı?

Kızlar özellikle cevap vermeli:) Erkek arkadaşınızı abinizle tanıştırdınz mı nasıl bi durum? Erkek arkadaşınız nasıl davranmış. Ve erkekler siz kız kardeşinizin erkek arkadaşının nasıl davranmasını isterdiniz ilk tanışmanızda. Ve ona neler sorarsınız ne gibi konular geçer aranızda çok önemli benm içinn :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• simdi söle bisi diyem her ne kadar anlayıslı bi abiyede sahip olsan tanıstıram bisi olmaz desen olur cnkü abiler kendine yedirmez kız kardesini baska erkekle görmeye ve gördünde tanıstında buda kız kardesini kayıp etme korkusu verdiğinden dolayı tanıstırmasanız daha ii olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kız arkadaşım , beni abisiyle tanıştırdı şahsen , bunda kötü olan ne ? Ciddi ve oturaklı bir ilişkin varsa , bu tür tanışmalar hem aileye huzur verir hem de oturaklı olur , bir de abisinin güvenini aldınız mı , kız size daha da güvenir ve sizin yanınızda daha da huzurlu hisseder . Kız kardeşini abisine çok bağlıysa ve abisi de sizi severse, bunun güzelliğini ve verdiği huzuru kız arkadaşınızda nasıl olduğunu anlarsınız. Ben tanıştığımda heyecanlıydım

0|0
    0|0
    • @ Garmen çok abartmışsın . 22 yaşındasın oysa , yaşına göre söylediklerin gereksiz gözüküyor. Arkadaşımızın sorduğu soruda hiçbir şekilde sorun yok, bir bayan erkek arkadaşını abisiyle tanıştırmak istiyorsa , kız erkeğe gerçekten güveniyor ve seviyordur çünkü hiçbir kız , sevmediği beğenmediği erkeği tanıştırmak istemez. Biraz böyle düşünürseniz daha olumlu bakarsınız olaya ve kendinizi daha bir hissedersiniz.

• Öyle yapacagından emınım :) Teşekkr ederm :)

• Kolay gelsin, bunlar güzel heyecanlar, keyfini yaşayın stres yapmayın :)

• erkek kardeşim var oda 2,5 yaşında :D

kız kardeşim böyle birşey yapacak olsa önce oğlana bakarım sağlammı diye değilse azını burnunu kırar şutlarım.

0|0
    0|0
  • sevgilim benı abisiyle tanışdırmaya kalksa asla kabuyl etmezdim ne amaç ne kalite kontrolmu anlamaıdm hem saçma iş evilik aşamasına dönüşürse zaten komle olarak ailesiyle tanışırsın önceden ne gerek var buna

0|0
    0|0
    • Abim tanıyınca bizim için daha iyi oluck.

• @ Garmen çok abartmışsın . 22 yaşındasın oysa , yaşına göre söylediklerin gereksiz gözüküyor. Arkadaşımızın sorduğu soruda hiçbir şekilde sorun yok, bir bayan erkek arkadaşını abisiyle tanıştırmak istiyorsa , kız erkeğe gerçekten güveniyor ve seviyordur çünkü hiçbir kız , sevmediği beğenmediği erkeği tanıştırmak istemez. Biraz böyle düşünürseniz daha olumlu bakarsınız olaya ve kendinizi daha bir hissedersiniz.

• Garmen arkadaşımın cahilliğine verdim ben sizde öyle yapın. :)

• var mı oyle bi' delikanlı hatun :D

0|0
    0|0
  • ben hatunun kuzenıyle tanısırken tıtrıyordum heyecandan :D abısı falan olaymıs yığılır kalırdım :D

0|0
    0|0
    • Yaa benim erkek arkadasmda cok heycnlı:D

• o zaman :D pek rahat olmaz :D abı abı abı abı :D deyıp durur samımı olmaz yanı

• Neyse artık kolay gele ona:D

Kızlar Ne Diyor 5

• Abim yok ama erkek kardesim var eski manitam cıktıgımız zaman kahvaltıya gidelim kardesin falan demisti kardesime söyledimm istememisti :)

0|0
    0|0
  • Abim yok olsaydı tanıştırır mıydım bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • türkiye buna hazır değil

0|0
    0|0
  • Öyle bir cesareti kendimde bulamadım hiç. :)

0|0
    0|0
  • Ben tanıştırdım çünkü erkek arkadaşım çok ısrar ediyordu tanışmak için. Abime anlatmak çok zor oldu ama anlattım ve ikna ettim zor da olsa ve tanıştırdım.Ben çok stresliydim ama kendiliğinden gelişti ortam.Sohbet ettiler, sohbet ettik.Güzel geçmişti ki abim çok kıskançtır. Sizinkiler ne zaman tanışıyor? :)

0|0
    0|0
    • Ya benm abım kendısı ıstedi tanışmak ama sen olmucksn görüşme yernde bız ıkımz konuscaz dedi ..

• Sen olmadan nasıl tanışacaklar? sen de olmalısın bence.Tuhaf olur sanki ve bence tanışmaları güzel bir şey.

• Yaa bilsemm abimin aklıneden neler gectgını..

Yükleniyor...