Protein tozu kullanırsam kaslarımdaki gelişmeyi ne kadar etkiler?

mesela normal şekilde 7-8 ayda şekle girmeye başlıyorsa protein tozuyla kaç aya iner?

Güncellemeler:
vücut geliştirmeye başlayalı 3 hafta oluyor ve ben şu an kullanırsam bir sorun olurmu?

0|1
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi baylar bayanlar hepiniz bir bakın,

PROTEİN TOZU ŞİRMEZ.
    Genel bir yanılgı var bu konuda ama güzel kardeşim sihirli iksir değil bu içinde şişirsin seni. Yediğin proteinin genel olarak peynir altı suyundan yapılan toz hali. Şişen adamlar protein tozu ile şişmiyorlar. ya yanlış besleniyorlardır vucutları yağ ile kas kütlesini birlikte büyütüp aibidik gubidik hacimlerin yorlardır. Ya primadolon , genotropin gibi hormon takviyesi alıyorlardır, ya da creatin gibi kas aralarında su tutmaya yarayan suplementler kullanıyorlardır.

PROTEİN TOZUNU BIRAKTIĞIN AN SÖNMEZSİN.

0|2
    0|0
    • burdan devam.
      PROTEİN TOZUNU BIRAKTIĞIN AN SÖNMEZSİN.
      Ya farklı suplementler kullanıyorsundur ya da kullandığın suplement sadece protein tozu değildir. Ayrıca sporu bıraktıktan bir süre sonra kas hacmin küçülecektir. Kişinin kas yapısı ile akalı bir durumdur.

BÖBREĞİNİ DEĞİL KARACİĞERİ YORAR.
      Protein alımında çalışan organ karaciğerdir arkadaşlar. Fazla protein alımında organ çok çalışarak yorulacaktır. Ama besindende alsan o proteini suplementtende o karaciğer çalışacak değişen bişey yok.

EKSİLERİ VE YALNIŞ BİLİNENLERİ NELERDİR.
      Bilinmeyen ve merdiven altı sahte üretimlerin zararları herşeyde olduğu suplementler içinde geçerli kalp kirizi zehirlenme dokusal hasarlar ıvız zıvır. Bilinen ve güvenilir yerlerden alınması lazım.
      Sihirili bir değnek değil ne 1 aya şişersin ne bıraktıktan sonra sarkarsın. Sarkan arkadaşlarların nedenleri başka.

devamı var :)

• bilinçli bir şekilde okudum, işsizliğe hayır.

• Eyvallah saolasın @Hasnicktiryav. Soruyu soran arkadaşa da eig için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 9

• Karaciğeri tahrip ettiğini, sindirim sistemini yavaşlattığını, kalori artışına ve kalp yetmezliğine kadar ciddi problemlere neden olduğunu duymuştum. Kullanmayın bence, herşeyin doğal olanı iyidir. Yoksa silikon taktıran kadından bir farkı yok bence ikisi de balon gibi şişiriyor :))

1|0
    0|0
  • protein tozu toksinmiş, canan hoca kullanmayın diyordu. sporcuların kalp krizinden dolayı bir anda ölmelerinin nedeni bu sebeptenmiş. yani protein tozu yerine git tavuk , balık kırmızı et , yine süt ve türevleri tüket daha iyi derim.

1|1
    0|0
    • Protein tozu alacaksan eger salondaki hocana danis vucuduna gore sana en iyi olani onerecrktir. korkmana gerek yok. sutle alma su ile al. ucuza kacma etkisi olacaktir. birccok arkadas steroidle protein tozunu karistirmis korkmani gerktirecek bisey yok. gunluk kaslarin protein ihtiyacini karsilar. ama kafana gore alma yoksa bir yararini gormezsin

• Ya kullanmayın şu zıkkımları... bir zararı yok dikkatli kullanırsan deniyor ama yalan... kalp krizine kadar yolu var.. Bırak tozu mozu biraz sabret azimli çalış...

0|0
    0|0
  • Protein tozu hiç kullanma ölüme kadar gider

0|0
    0|0
  • sağlık için spora vücut geliştirmeye başlayıp, vücudunuza kimyasal alıyorsunuz. bu biraz komik.

0|1
    0|2
  • Evet işe yarar ama bıtaktıktan sonra çabuk sönüyo.

0|0
    0|0
  • protein tozunu biraktigin anda sonersin

0|0
    0|3
  • biraz daha süre geçsin öyle kullan bence. ayrıca protein tozu mucizevi bir ilaç değildir sadece takviye ve 7ayda şekle girceksen 5-6aya falan düşürür çok kullanma böylelikle bıraktığın zamanda kasların çabuk sönmez

0|0
    0|0
  • bence kullanma doğal yolları dene sonradan etkisini gösterebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Protein tozu takviye arkadaşım yani sen beslenmediğin sürece hiç bir faydası olmaz. Sıkı düzgün beslenirsen gayet 3 gen güzel bir vücut yaparsın

0|1
    0|0
  • Bu konuda herkes bir şey söyler ve bunların çoğu kötü şeylerdir, çünkü bize protein tozunu öyle tanıttılar. Gerekse sabah programları, gerekse gazeteler, gerekse magazinler vs. bu konuyu sükse yapmak için abartıp kabartırlar. Doğal, katkısız protein tozu, doğal ev yoğurdu tarzında bir şeydir kısaca metafor tarzı bir şey yaparsak.

Öncelikle ihtiyacın olan protein miktarını hesaplayacaksın.
    http://i.hizliresim.com/J7479E.jpg
    Buna göre günlük protein ihtiyacını hesapla ve günlük diyetini düzenle.
    İlk hedef protein, karbonhidrat ve yağ ihtiyacını normal gıdalar yoluyla karşılamaktır. Protein tozu 'supplement' yani 'destek' ürünüdür. Protein tozu kullanmadan spor yapmak mümkündür, bu şart diye bir şey yoktur.

Sen bu yazıyı yazdığına göre vücut geliştirmenin en önemli etmenlerinden birinin beslenme olduğunu da bilmiyorsundur ve haliyle gelişi güzel, düzensiz ve yetersiz besleniyorsundur. Bu yolla bir yere varamazsın.

0|0
    0|0
  • aynı şekilde devam edersin fakat daha kolay toparlanırsın. bu kdar mucize beklemeyin steroid değil, ilaç değil bunlar besin takviyesi

0|1
    0|0
  • Protein tozunu sihirli değnek gibi görme. eğer protein tozunun yanında düzgün şekilde kalorili beslenmezsen kasların büyümez. protein tozu sadece takviyedir, onu kullanırken aynı zamanda çokta iyi beslenmen gerekir. eğer bu şekilde yaparsan 6 aya düşebilir gene senin genetiğine kalmış bişey

0|0
    0|0
  • Ciddi sekilde etkiler.. protein takviyesini antrenore danisarak kullan.. kafana gore degil.. diyet esliginde verilir o protein tozlari.. ve zamani vardir.. kafana gore olmaz... ama dogru kullanimi ciddi sekilde etkiler..

0|0
    0|0
  • Bende vücut geliştirmeyi düşünüyorum hemde bayağı bayağı düşünüyorum yani Örnek
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...runsali_479390.jpg

İşte düşünüyorum bende acaba kullansam mı kullanmasam mı diye ama çoğu kişi kullanma diyor o halde gidip işin uzmanına soracağız artık yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • dostum ben spor hocası yani acemi spor ocaası olarak :D sana şunu söylim meter mevsimler gibi lene kadar spora baglı kalmıcaksan toz kullanma zararı olmaz seni çok şişiri ve hzlı şekilde şişiriri ama bırakırsan spor felan mal gibi olursun tozla yapacagını düz çalışarak yapmak çok zor ama yapmayı başarıkdan sonra sporu bıraksanda aradakoşu bir iki dambılla vücudu korurusun ama tozla sürekli minimum bir düzeyin olmalı bir kere kaybedersen o düzeyi toplayamassın toz kullanmamaya bak bu yüzden

0|0
    0|0
  • Baya etkiler ama çok zararlı.

0|0
    0|0
  • Body yapanların hepsi protein tozu müptelası kalp krizine yol açtığı doğru.

Aniden gelişen kaslar sonrasında protein tozunu bıraktığınızda kaslar sarkmaya başlar.

Proteini besinlerden almak en güzeli!

0|0
    0|0
  • protein tozunu savunanlara bakma ben bu isleri cok iyi bilirim protein tozu dedigin sey resmen tuz eskiden danalara okuzlere kaya tuzu veririlerdi yalasin susayip cok su icsinde sisman gorunsun diye ayni seyde bu protein tozunda yapiliyor basiyorlar proteini spor yaptikca susayip su iciyorsun kas yerine vucut su depoluyor sen kas yaptigini saniyorsun bir sure sonra bobrekler ak ciger kara ciger dalak hepsi iflas ediyor ecanzelere degil git doktora danis bak ne dicek sana

0|0
    0|0
  • protein tozunu dikkatli kullanmazsan böbreğine çok yüklenirsin. bilinen bir zararı yok protein tozunun. spor yapmadığın günler kullanmamalısın ama. ayrıca şu tozu bıraktığın an sarkarsın muhabbeti daha saçma. protein tozu içince anında kas yapmıyorsun sadece pratik bir yol. evde tavuk yemekle aynı şey.

0|0
    0|0
  • hızlandırır

0|0
    0|0
  • Kullanma kardesim ne kadar riskli oldunu bilmiysn en doğalı çalışarak olur öyle protein filan boşş. Çalışcksn Terlicksin başarıcksn hepsi bu

0|0
    0|0
  • benim gittiğim ilk gün satmaya çalıştılar bana. demek ki bir sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Kullanmaya alışırsan bir daha bırakamazsın çünkü bıraktığında daha kötü hale geliyor insan. İnternetten araştır biraz göreceksin

0|0
    0|0
  • 1 ayda hayvan gibi olursun belkide 2 veya 3 senede çalıştığın kası yaparsin ama 1 ay spora ara ver eskisi gibi hatta dahada kötü olursun ilaçlarla olmaz

0|0
    0|0
  • 2-3 aya iner ama 1 aya geri söner.

0|0
    0|0
  • alırsan da olur ama tavsiyem doğal yollardan protein alman bol tavuk, yoğurt, yumurta, süt, et vs

0|0
    0|0
  • Bende kullaniyorum bolic 6000 i ama spor yapman lazim duzenli olarak, protein tek basina birsey yapmaz beslenmek gerek yine surekli yemelisin yoksa yine sisirmez

0|0
    0|0
  • Olmaz kardesim gönül rahatlıya kullan sıkıda çalışyorsan gözle görülür gelişme farkedersin sonuçta kasların protein ihtiyacını karşılyo ha kısa sürede biseyler olsun diyorsan amino asit almayı unutma ;)

0|0
    0|0
  • 3-4 ay çalışmana bağlı olarak ancak tavsiye etmem sporu bıraktıktan sonra çok çabuk eriyip sarkacak

0|0
    0|0
    • sporu bırakmayıp toz kullanımı bırakırsam?

• aynı şey olur elbet bir gün sporu bırakacaksın o zaman erir bence doğal olarak beslen bol bol makarna tavuk yumurta ;)

• 2 ay

0|0
    0|0
    • o kadar ciddi bir şekilde etkiliyomuydu? :D

• fazla kilom var ve malum göbekde var :) başlayalı 1. ayımı daha doldurmadım şu an kullanmamda herhangi bir sıkıntı olurmu?

• Tabikide olur kullanma sakına ilk önce eczanelerde satilan yag yakici al spordan önce al yarimsaat koşu yap.. yağları erit ondan sonra toz işlerine gir.. yoksa fena olursun 75 beden sutyen filan takmak zorunda bile kalabilirsin :)

• kesinlikle kullanma sağlıga zararlı bıraktın anda etkisini görürsün boş işler onlar

0|0
    0|0
  • baya etkiler

0|0
    0|0
  • Kullanmaya hiç başlama kardeşim doğal yollardan al proteinini

0|0
    0|0
  • Vücudunun biraz daha fatma girdikten sonra kullan 2 3 ay sonra

0|0
    0|0
  • Hacim geliştirici kullan tabi internetten bilmediğin terden alma uzmanlara danış

0|0
    0|0
  • baya etkıler

0|0
    0|0
  • ben kullandım yakamazsan karnında yağ olarak kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...