Beşiktaş-Bursa tribün rekabeti mi Fenerbahçe-Trabzon mu?

Beşiktaş-Bursa tribün rekabeti mi Fenerbahçe-Trabzon mu? Beşiktaş-Bursa tribün rekabeti mi Fenerbahçe-Trabzon mu?

• Beşiktaş-Bursaspor
    75% (3)75% (6)75% (9)Oy Ver
  • Fenerbahçe-Trabzonspor
    25% (1)25% (2)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakmayın ama çArşı ile tribün rekabetine girecek grup değil Teksas.

0|2
    0|1
    • Bursa'ya giremiyo ama Çarşı.. Texas bence çok önemli bir grup..

• Türkiyede deplasman yapan ilk takımız, deplasman kültürü texas ile yayıldı, ayrıca neden grubumuzun ismi texas bir araştırmanı tavsiye ederim bu ismi bize kim verdi bak bir , Biz anarşist, komunist değil milliyetçi bir grubuz tribünlerimizden şehitler verdik, diyarbakıra tek cephe alan takımdık, adamlar istiklal marşında ayağa kalkmadı, sonrasında halaya başladılar gereken cevap verildi. Siz olsanız özgür kürdistan, yaşasın kardeşlik pankartları açıp bizim basına malzemem olmaktan başka bir işe yaramazsınız.

• @siyahcorap texas mı çarşıya rakip olamaz saçmalama lütfen biz derdimizi çıkıp delikanlı gibi anlatıyoruz ama çarşı grubu gelip gece yarısında bursamızın duvarlarına yazı yazıp kaçıyorlar mağlup süt dilimleri gece çalışır varsa g*t gün içinde yapsınlar

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş Bursa yönünde verdim cevabımı aralarında hoşuma gitmeyen bir rekabet ve tatsızlık var buda taraftarada yansıyo hatta fm oynarken Beşiktaşın ezeli rakipleri arasında Bursada çıkıyodu bir ara son dönemlerde oynamıyorum. Fenerbahçe Trabzon ise Tribün olarak pek iyi değiller Fenerbahçe son dönemlerde kendi içinde bile çok parçalandı Trabzon ise zaten tipik Karadeniz tribünü maça gelselerde bir Bursa taraftarı değiller objektif olarak baktım olaya. Ama şıkları bir kenara koy Galatasaray Fenerbahçe derbileri bir tarafta Türkiyede diğer maçlar bir tarafadır.

0|0
    0|0
  • Bursa tribününden kastın Texas ise merdivenden yukarı kaçtıkları an bitti o iş

2|0
    0|0
    • Ankara'da Gecekondu'dan kaçanda izmirde ki kupa finalinde F. Bahçelilerden kaçanda beşiktaş taraftarı değilmiydi yeri gelince herkes kaçiyo demek ki İstanbul adam bıçaklamakla gurur duyulmaz Trabzon'da mersinliler kahvesini basıp Trabzon'da baskın yaptık demekte pek yakışmıyo beşiktaş taraftarına..

• Ben videosunu izledim valla burada paylaşmak ihtiyacı duymuyorum sende ister paylaş ister paylaşma bn kimse kaçmaz demiyorum dk.2 de delikanlı Fener nerdesin haney dk.3 vali istifa diyenleride biliyoz 3-3 diye bağıranlara Alex 3 tane sallamıştı bjk taraftarı çok ilginç kadikoyde en son 2005'te kazandilar ama kime sorsan biz Feneri içerde dışarda sürekli yeniyoz diyo bilmiyo ki Fenerbahçe inönüde anelka attı kezman attı tuncay attı alex attı 4 yıl üst üstte kazandık ama bundan bir haberler :))

• Deplasmanda kalecisiz 4-3 yendiğimiz maç 50 derbiye bedeldir kadıköy iskelesinin dili olsa da konuşsa :)

• Merdiven çocuklarıyla ne rekabetimiz olabilir ki?

1|1
    0|0
  • fenerbahçe-galatasaray

1|0
    0|0
Yükleniyor...