Günlerdir hakemlerin Beşiktaş'ı kolladığını iddia eden arkadaşlar Rize maçı hakkında ne düşünüyor?

Beşiktaş'ın iyi oyununu sindiremeyen arkadaşlarca hakemlerin kolladığı yönündeki ön yargı kırılmıştır umarım. Hakem ve maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yok efendim Suleyman Seba sezonunda Beşiktaşi şampiyon yapacaklarmıs O mübarek adini kirlettiler bu ligle...
    Erciyes maçında kırmızı yerken kimse Töre demiyordu ama antep maçından sonra Töre olay oldu Fb maçında DemBaba ya yapilan güreş penaltı verilse gidişat değişirdi Bunlar say say bitmez ama bu akşam lualua tolganin rüzgarıyla düşüp penaltı kazanıyor bizim son dakika penaltisi Güme gidiyor Atinc güreşçi olsa yine de ayakta kalamazdı o harekete
    Herşeye rağmen #şerefin yeter Beşiktaş

3|0
    0|0
    • Allah cezasını versin federasyonun da tüp kafanında. Kemikleri sızlıyor başkanımızın. İkinciliği sindiremeyenler saldırdı durdu. Biz yine iyiyiz ağlamadık bu kadar.

• Hem tüpçüyü hemde rakipleri yenecegiz bu sene başka yolu yok
      Her hafta birisine son hafta hepsine

• Hakimleri de yenmek gerek

En İyi Kız Görüşü

• Mac askini durtim :(( Onlarda boyle dusunuyor bince ://

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Açık konuşim maçı izlemedim hakkı yine hakemler tarafından bir takımın kasp edildiyse üzüldüm ama kupa maçı ligdeki Beşiktaş lehine verilen kararları ne kadar kapatır? Ben demiyorumki Beşiktaşa ligde lehine kararlar veriliyo diye kupada alehine verilsin bu çocukça ve saçma olur ama bugünkü maç lig maçı olsa bölemi olurdu bu soruyu sormak gerekiyo kendimize objektiflik gerekiyo diye düşünüyorum. Tekrar ediyorum Beşiktaşın puanı kasp edildiyse üzüldüm izlemedim çünkü ama kupada yensen nolcak yenilsen nolcak Beşiktaş istediği gibi çıkar bu gruptan nasıl olsa asıl ligde her takıma düzelmeli eşit davranmalı hakemler biraz objektif olabilirsek hakem hataları olmasa Galatasarayı ligde lider olucanı şu an için sölerdik.

0|0
    0|0
    • Maçı izlemediğin için konuyu oradan götüremeyeceğim. Lakin el insan bu seneye kadar hep sıkıntı yaşadık hala yaşıyoruz ama görmek istemiyorsunuz. Fener maçında

• En büyük gelir kaynağı olunca yapacak birşey kalmıyor.

• Kesinlikle öyle :(

• bu maçtaki hatalar ligdeki yardımların üstünü örtmez. ligde aldığınız yardımlar olmasa şu an 4. sıradaydınız

1|1
    0|0
    • Yapmayın Allah aşkına hakem diğer takımlara yapınca hata Beşiktaş'a yapınca nasıl yardım oluyor? Bize karta sebep olan hareketler neden başka oyuncular söz konusu olunca uyarıyla geliştiriliyor.

• o pozisyonda emrenin ceza almaması normal. gökhanın da ceza almaması gerekiyordu sana katılıyorum. ama ben tüm sivri dilli yorumcuları dinliyorum 3 büyüklere bu sezon çok kıyak geçiliyor hakemler anadolu takımlarını eziyor diyorlar. hiç birimiz istemeyiz haksız galibiyeti ama oluyor işte ne yapalım.

• Kabul edilmesi gereken bir durum var ki üç büyükler arasında hakemlerin en rahat kart gösterdiği takımdır Beşiktaş. Hatadır denebilir ama Beşiktaşa tolerans var demek emeğe hakarettir çünkü bu hatalar sürekli tekrarlanıyor hem lehimize hem aleyhimize kararlar çıkıyorken kayırılıyor hem mantıksız hem ağır laf. İyi oynuyoruz böyle yorumlar gerçekten can sıkıyor.

• Ben gerçek bir Besiktaslıyım bizim haklarımız yenir ama olsun çünkü bizde Süleyman Sebanın karekterı bir gun gelir herkes anlar Ama bu ülkede hiçbir şey değişmez

1|0
    0|0
  • son dakika penaltıyı vermedi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pozisyonun Penaltıyla yakından uzaktan alakası yok. galatasaraylı olarak söylüyorum bu hakem hataları yüzünden takımlar da birbirine düşüyor :/

1|1
    0|0
    • Son verilmeyen Penaltıya ithafen yazmıştım bunu en sevdiğim gs li. Çok küfür ettim bu aksam çok neyse güzel olan furkan ve ümitin oynamasıydı :)

• Al git kocanı az uzakta mutlu olun nazar değecek :D

• :)) tamam gittik

Yükleniyor...