Kapat

Televizyondaki tartışma programları ne işe yarıyor?

Televizyonlarda yayınlanan spor(futbol) ve adli olayların tartışıldığı programlar ne işe yarıyor,siyaset bir nebze insanlara bilgi veriyor da futbol maçı bitmiş adamlar pozisyonları yöneticileri tartışıyor, maçı futbol federasyonu inceler görürse bi usulsüzlük müdahele eder, adli olayların tartışıldığı programlar gösterilince suçlular suç işlemekten vazmı geçecek, mahkeme kararını verir suçlu cezasını çeker?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• futbol maçlarını pek sevmem..ama anladığım kadarıyla canlı olarak izlenen maç esnasında gözümüzden kaçan detayların hataların ayrıntılı bi şekilde görülebilmesi ve bu pozisyonlar hakkında futbolda tecrübeli kişilerin fikirlerini dinlemek zevkli olabilir. maça bir katkısı olurmu olmaz belki oyuncular veya teknikdirektörler izlerse ders çıkarabilirler diycem. ama bizim izlememiz bize ne katar bilmiyorum tabi o açıdan bakarsak maçı izlemek te bize hiçbirşey katmaz...yani olaya hobi gözüyle bakabilirsek belki anlamlandırabiliriz o zaman..aynı ilgi alanına sahip insanların ötekilerin görüşlerini öğrenmek istemesi ve dinlemesi normal yani..

0|0
    0|0
    • maçı tekrar izlemek istesek internette bulabiliriz de. tvde 4-5 kişinin saatlerce aynı pozisyon ya da kulüp yönetimini eleştirmesini dinlemek bizim ne işimize yarar, sanki izleyenler aptal yönlendirilmesi gerekiyor izlenimi bıraktı bende

• hobilerde mantık aramak ne kadar doğru bilemiyorum..tabi futbol maçlarına hobi demek ne kadar mantıklı olur tartışılır. çünkü o kadar devasa hale gelmişlerki birçok insanın, para, statü gibi farklı çıkarlarının barındığı koskoca bir sektör haline dönüşmüş ve bu programlar yayınlar popüler kültürün parçası olmaktan uzaklaşmış bir dayatma halini almıştır. bu yüzden içerik olarak beklentilerin ötesinde olması ve mantıksız olması olası

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 23

• tartışma programları geriyor beni zaten yeterince günlük hayatta fazlasıyla geriliyoruz. bir de televizyonda bu programları izlemek bağıranlara bakmak belki hoşlananlar vardır ama belirli bir yaştan sonra kafa kaldırmıyor. futbolu çok severim ama tekrar tekrar geri ileri geri ileri insanın canı sıkılıyor. bu yüzden hd box aldırdılar bana :)

0|0
    0|0
  • reyting arttırıyor

0|0
    0|0
  • Bazen BBC'nin hazırladığı tartışma programlarını izliyorum. On numara program yapıyor adamlar. Lakin bizimkilerin yaptığı programlardan bir cacık olmaz.

Futbolu bilmem ama günlük yaşam ve siyaset üzerine güzel işler yapan gavurlar var. İzlemesi de gayet eğlenceli.

0|0
    0|0
  • sporsa sporda şiddet ilk önce orada başlıyor abicim mabicim gibi diyologlar,

haberse recep ile kılıçdaroğlunu ve bahçelinin seviyesiz konuşmaları,

terörse bdp ve hükümetin atışmaları,

adnan hoca ile yobazların ulan diye hitabı,

magazinse sanatçıların giyinişi ve sevgilileri dedikodular,

siyasetse ne olacak bu memleketin hali abuk subuk fikirler teoriler,

dinci kanallarda akıl ve mantık dışı yorumlar ve tartışmalar...

en iyisi tv de müzik aç dinle ya da film izle yada ps3 oyna ancak bu yoksa sinir hastası olabilirsin.

0|0
    0|0
  • BKZ: popüler kültürün dayatmaları

0|0
    0|0
  • yalcın komedi ya bir gün programında adam evden kacan karısını geri cagrıyodu ben ib.. degilim yalcın abii diye bagrıyoo öküz gibi canlı yayında rezaletttin son perdesi

0|0
    0|0
  • Gerçeklerin önüne perde çekmeye yarıyor. Görülmesi, konuşulması, bilinmesi istenilmeyenin bilinmemesine yardımcı oluyor. Örneğin Fenerbahçe Galatasaray derbisinde sahada olay çıksın, bide benzine zam gelsin. Hafta boyunca derbi konuşulacaktır. Çünkü yurdumuzun koyunları avrupanın koyunlarından daha iyi bakıyor..

0|0
    0|0
  • Gökmen Özdenak - E amuaa gooym.. :D

0|1
    0|0
  • Bazıları çok iyi oluyor...Ne işe yaradığına gelince kimileri için kuru kalabalık kimileri için kültür kanallar için yalnız ve yalnız reklam reyting ...

0|0
    0|0
  • sen yapma bari. zeki adamsın. az düşünsen amacını idrak edecek kapasiteye sahipsin.

ahmet çakar kadar sevimli bir yorumcu var mıdır?

0|0
    0|0
    • iyi de yaptıktları tartışma bir boka yaramıyor

• yayın dolsun diye yayınlanıyor da izleyen olmadıktan sonra o ne işe yarar

• izleyen olmasa yayınlamazlar sevgili istanbul man.

televizyonculara laf edemeyiz talebe göre içerik sunuyorlar.

• uyumadan önce açıyorum bunları, düşünmeden uyumak için faydalılar

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak şu futbolda ne bulduğumuzu hala anlayabilmiş değilim zaten...

0|0
    0|0
    • rekabet ve kumar... kadınlar kendileriyle rekabet ederken erkeklerde futbolu ön planda tutarak tatmin içerisindeler.. ufak bir benzetme pampa.

• karşıy fikirli iki kişi hiç uzlaşamaz dolayısıyla hiç bir tartışma kazanılmaz

0|0
    0|0
  • sadece laf kalabalığı

0|0
    0|0
  • Aynen bazen hepsini öldürmek istiyorum :D

0|0
    0|0
  • bence kargaşa çıkarmaktan başka bir işe yaramıyorlar :D

0|0
    0|0
  • tartışanlara para kazandırıyor.

0|0
    0|0
  • Uykusuz bir iş gününe :)

0|0
    0|0
  • REYTING

0|0
    0|0
  • bana p*rno izlemediğini söyleme

0|0
    0|0
  • tek kelime: ne kadar tartışma kapışma o kadar reyting

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı baska nolcak.

0|0
    0|0
  • bilinçaltı boşunamı war..

0|0
    0|0
    • alaka kuramadım

• kardeşim sigaraların üstüne yazılan o zazılarında

ilk bakışta faydasını göremezsin ama baksana sigara

iiçen insanların sayısı gittikçe azalıyor..

Yükleniyor...