Bayramın ilk günü nasıl geçti Ks Üyeleri?

Ben sabah evdekileri öpüp geri odama geçtim. Akşama kadar uyudum, yeni uyandım zaten. Pijamalarımı bile çıkarmadım. Kötüydü.

Yarın umarım ağrım olmaz ise görüneceğim misafirlere :))

Peki sizin nasıl geçti? Harçlık aldınız mı hiç ? :)

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• - Bu sefer Metrobüs'e bineyim dedim. Bindim ve 35+ yaşlarında taş bir ablanın tacizine uğradım.

- Gittiğimiz her yerde baklava, şeker yemekten kan basıncım beynimden çıkacaktı. Üstelik böyle dedikçe ''olsun olsun yi yavrum yi'' diye diye iki tabak daha zorla yedirdiler.

- Misafirlerin arasında ''bizim kız da bi güzelleşti ki sorma'' diye akıl çelen şişman teyzeler var oğlum. Dikkatli olun, bir çift kalem çekilmiş gözün seksiliğine kanmayın..

- İstanbul'da sokaklarda aşırı derecede apaçi var.

- Bu sene esmer ve kısa boylu kadınlar; beyaz tenli kumral erkekler moda.

- Beyler artık, sitede ''nasıl tanışabilirim'' gibi sorular sormayın; gidin direkt metrobüse binin. Gelip kendilerii tanışıyorlar. Tanışmazsan trip bile yiyiyorsun üste.

- Dedem, yine kral gibi oturuyor koltuğunda. Elini öpüp uzun uzun sarıldım. Allah başımızdan eksik etmesin bu mübarek adamı.

- Herkese toplu halde bayram mesajı çekmeyin. Hadi çektiniz, rehberden kavga ettiğiniz insanları ayırın.

1|1
    0|0
    • Son maddeye katılıyorum :)

Taş ablaya buradan selamlar. Dedenin ellerinden öpüyorum. Olsun yi yavrum yi diyen teyzeler de kırılmıyor ki :)

Erkekler Ne Diyor 14

• saat 2:30a kadar uyudum çünkü gece hiç uyumamıştım sonra dışarı çıktım felan şu andada arkadaştayım ve halen daha uyumuyorum.

0|0
    0|0
  • Eve geldiler bayramlaştık... :) Simple

1|0
    0|0
    • fenalık geliyor bana oturup konuşulmasından.

• hahah Aynen bizim oksijenimizi azaltıp havasızlıktan ölmemiz için geliyorlar :D Çıktım ben de tur attım pek muhabbeti sevmem :)))))

• Grip olmuşum sanırım yığılıp kaldım harçlık veren pozisyonuna geldik artık vay be

0|0
    0|0
  • KEdiyle bayramlaştım meğer derdi yemekmiş bnde abisinin bayramını şeetcek sandıydım :(

0|0
    0|0
  • evde tek başına

0|0
    0|0
  • bütün gün evden cikmadim arka arkaya filim izledim halende öyle yapiyorum uyuya kalana kadar :)

0|0
    0|0
  • Bayram namazından sonra babam tarafı akrabalarıyla babannemin evinde buluştuk öğlene kadar oradaydık. Sonra ordan çıkıp yakın akrabaları tek tek ziyaret ettik eve yeni geldik. Şimdi de buradayım eve misafirler gelecek onları bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar evdeydim sadece mezarlığa gittim en azından oradakiler dır dır etmiyor anneannem bana geldi para bozdurmak için onu bozdum tam çıkışmadı oradan beş lira kopardık tamam :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • çok sakin...

0|0
    0|0
  • Bayram ziyaretleri el öpmeler akraba eş dost falan filan =)

0|0
    0|0
  • evdekiler çekip gitmiş kapıda kaldım...

0|0
    0|0
  • Höh be bu eşşek kadar yaştan sonra birde harçlık mı toplayacaz.Eyiydi eyiydi bayram :)

0|0
    0|0
  • pek iyi geçmedi 2 tane çocuk geldi harçlık verdim, pek biyere gitmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tüm günü yatarak geçirdim , biraz önce misafir geldi yerleşip yerleşmediğim konuları , teselliler derken yine kötü bir an geçti. Ama durmak yok yaşamaya devam :)

1|0
    0|0
  • Akrabaları gezdim harçlık için babama çemkircem :D Sıkıcı gidiyor bakalım hayırlısı :))

1|0
    0|0
  • Tüm gün evdeydim. Akşama doğru babaneme gidip bayramlaştım. Kimsecikler yoktu, herkes evlerine dönmüş. Balkona geçtik, uzun boylu sohbet ettik... Rüzgar yüzüme güzelce bir masaj yaptı falan, bilmediğim birkaç hikaye dinledim. Yeni geldim sayılır, güzeldi..

0|0
    0|0
  • Kuzenlerle beraberdım butun gun :)

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar akrabaları gezdik, şuanda misafir var hoşgeldiniz deyip odaya geçmek zorunda kaldım yorgunluktan.

0|0
    0|0
  • uyudum gelen giden de yok böyle işte

0|0
    0|0
  • bugun yaptıgım en guzel sey, roka salatası + kalamar + balık esliginde rakımı yudumlarken gunesin batısını tekneden izlemekti

0|0
    0|0
  • Misafir çocuklarına bilgisayarı açmamak için 40 takla attım :( Dışarı çıkmadık bize geldiler işte belki yarın gideriz bir yerlere.Sıkıcıydı hiç bayram günü gibi değildi.Harçlık dedem verir hala sağolsun o da olmasa ne yapardım bilmem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...