Sporla ilgilenenler yardim?

En iyi oneririm dediginiz 5 ayda kesinlikle 10 kilo kadar yag yakimi sagliyacak egzersiz programi ya da diyet lazım arkadasimin dugunu var kilo vermesi gerekiyor :) ? Yardim edin lutfen

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ay cok uzun bir süre evrim bile gecırebılır evıne yakın bı spor salonuna yazılmasını tavsıye ederım öğün sayısını arttırıp az az yemesı lazım bu metabolizmasını hızlarıcak ayrıcı bol su icmesı lazım karbonhidrat tuketımını azaltması lazım makarna pilav tarzı yıyecekleri azaltsn protein agırlıklı beslenmesı lazım aburcbu kesinlıkle yemesın en basıtınden cardio yapması lazım yuruyus yapsın sabahları sporsalonuna yazılamıcaksa bide gec saatlerde yemek yemesın sonuc alacaktır arkadasın

0|0
    0|0
    • Cok tesekkurler spor salonuna nisanlisi izin vermiyo baska bir cozum lazim

• Ben kız arkadaımla beraber gıdıyorum spora onlarda beraber gidebılırler gidemıyolarsada dedigim gibi yazdıgım sekılde yedıklerıne dıkkat etsın yürüyüs yapsın

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• sen kilo veremezsin ki?
    önce kendini inandırmalısın kilo vermek istiyorsun belki ama. pek veresin yok gibi de.

0|0
    0|0
  • Spora gitmeden zor.

0|0
    0|0
  • Gece löp löp yemek yemeyi kesmelisin, sabah elma yiyerek güne başlayıp- gün içinde sakız çiğneyerek spor yapabilirsin.

Ama spor öyle 2 3 kere hoplamak zıplamak olsaydı herkes sporcu olurdu-

Kendine bir program hazırlayarak- onu uygulayabilirsin.

Unutma- slogan şu; 2 adım ileri 1 adım geri

0|0
    0|0
  • bisiklet

0|0
    0|0
  • Bedavaya olmaz.

0|0
    0|0
  • Şimdi ilk ısın hemen bir naktara gidip Çın çayı almak Çın çayını 5 ayda 10 kilo degil 20 kilo verir yalnız beslenmesine dikkat etsin

0|0
    0|0
  • Sen 5 ayda 10 kilo yağ yak :D Titanik filmi tekrar çekilsin o gemi batmasın

0|0
    0|0
  • Ee arkadasina selam soyle öncelikle nasilmis kendileri neyse olay basit yagsiz yiyeceksin 5 ogun ye ( kahvaltida 2 dilim ekmek peynir yumurta gibi ogle yemegine kadar bir meyve ye oglen bir corba ic aksam yemegine kadar bir kase yogurt ye aksamda yagsiz yemek haslanmis tavuk patates gibi kizartma ivir zivir yeme ) proteinli beslenmeye çalış yag kesinlikle olmasin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler arkadasim iyi ama gelinligi 36 bedn gymeden evlenmem dedi damatta ( enistede ) buna care bul dedi :)

• Tamam sakin ol cok guzelsin

• Sana kendimi kanitlamiyorum guzelim diyede diretmiyorum sadece konuyu anlamiyosun

Kızlar Ne Diyor 2

• evde küçük egzersizler uygula ama devamlı ilk gün 100 sonra 200 300 kadar çık yani günde 500 kere yap
    yürüyüş yap koş yediklerinden az ye kalorileri hesapla ben bunları yaptım 1 haftada 2 kilo verdim o da çok yedim

0|0
    0|0
  • ben mekik çekiyorum bir de günde 40 dk falan yürüyorum hem sıkılıaştım hem de 1 ayda 3 kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...