Fırat aydınusu tanıyan var mı a dostlar :(((?

tanıyan bilen varmıdır acaba bizim sitede?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Nerede kritik bir futbol maçı olsa ya da önemli bir derbi maçımız varsa, hakem olarak Fırat Aydınus atanıyor genelde. Peki kimdir Fıray Aydınus, hakemliğe nasıl başlamıştır ve nasıl iyi bir hakem olmuştur. Bu yazımızda ünlü hakem fırat aydınus hakkında kısa bilgiler vereceğiz. İşte genç ve başarılı, fifakokartlı hakemimiz Fırat Aydınus hakkında kısa bilgiler:
    Fırat Aydınus, 25 Ekim 1973 İstanbul'da doğmuştur, Türkiye Futbol Federasyonu'na bağlı olarak Türkiye Süper Ligi'nde görev yapan FIFA kokartlı bir hakemdir.
    Hakemliğe 1993 yılında başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezundur. UEFA'nın Cüneyt Çakır ile birlikte Avrupa Kupalarında en çok maç verdiği Türk hakemdir.
    İstanbul yöresi hakemi olan Aydınus 1,83 m. boyundadır ve Kilosu 74 Kg'dır. 2005 yılında evlenmiştir.
    Bir ropörtajında; Fırat Aydınus'a futbolla ve hakemlikle ilgilenmeye nasıl başladığı sorulduğunda, "Fatih" gibi bir semtin havasını solumak da çocuk kalbime futbol sevdasını düşürmüş olabilir. Vefa Stadı'nda oynanan maçları kaçırmadan büyüdüm" diyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• eski hakem degilmi o

0|0
    0|0
  • Kişisel konuşmadımda tanıyorum maçlardan filan :)

0|0
    0|1
  • Yine mi türedin sen :D 2 yıl oldu hala bulamadın mı :D

0|0
    0|0
  • Tanırım kendisi beşiktaş fanatiği eski tribün tayfasında takılmış cömezlık zamanlarnı beşiktaş tribüncülerinin arasında geçirmiş şahıs

0|0
    0|0
  • O adamı bulamazsın ^^

0|0
    0|0
    • neden yaa

• haftasonu gs macına gideyim dicem ama passolig yok

• Onları halletmeden nasıl gideceksin ^^ Ne gerekiyorsa yapman lazım veya stadın oraya git emniyet amirine sor fırat aydınus hayranıyım vs. yardımcı olmaya çalışır sana :)

• Beşiktaşlı olduğunu biliyorum stat da az çok görmüşlüğüm oldu ama konuşmadım :D

0|0
    0|1
  • alanyalı hiç sevmediğim bir hemşerimdir kendileri..

0|0
    0|1
  • Nereye bağlayacaksın merak ediyorum.

0|0
    0|1
  • Kariyeri oldukça iyi olan fifa go kartlı hakem

0|0
    0|0
  • hayırdır aracı mı istiyon

0|0
    0|1
  • hoşlanıyormusun teklifmi edecen he.

0|0
    0|0
  • Amcamın çok yakın arkadaşı :D

0|0
    0|0
    • amcan kim bakayım

• noldu sustun

• sen neresi sanıyordun ki? sen istdenmsn

Kızlar Ne Diyor 5

• Hakem olur kendisi tabi şey hakemi...

0|1
    0|0
  • hakem

0|1
    1|1
  • hakem sevmiyorum onu hep bize kırmızı veriyor

0|1
    0|0
  • evli hakemlerden kendisi ama yakışıklı kapmışlar valla :)))

0|0
    0|0
  • Firat da seni bekliyordu gizlican gelse de izdivac etsem diye :))

0|2
    0|0
    • senin farkınne özenti gizlican :))

• Gizli sinsilere açiktan yazmak tarzim degildir gizli ergencan ;)

Yükleniyor...