"Lan" lafını kullanan kızlardan hoşlanır mısınız?

Bu soruda hep aklıma takılmıştır.Konuşmalarında erkeksilik olan kadınlardan hoşlanan hemcinslerim varmı?Varsa neden hoşlandıklarını bi söylesinler acayip merak konusu.

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Burda yazı olarak kullanıyorum ben arada bir la.. lan.. ama konuşurken argo hiç bi tabiri kullanmam

küfür eden kızlarıda sevmiyorum yakışmıyo

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Nadir de olsa kullanırım.

0|0
    0|1
  • Çok kaba.

1|0
    0|0
  • benim kullanımım genelde sevilir.karşı tarafta bunu demeye başlar sonrasında.sevilmiyosa da farketmez.ben buyum kendimle barışığım beğenmeyen almasın:)))

0|0
    0|0
  • hadi lan ordanı çok sık kullandığım için etki etmiyor kullanıyorum pişman değilim :)

0|0
    0|0
  • Hic kullanmam,kullanan kizlara da sinir olurum.Lan,oglum,kizim vs hosuma gitmiyor...

0|0
    0|0
  • Sinirlenince derim ama bi erkegin yanında demem hehe :)

0|0
    1|0
  • Oldukça itici..

0|0
    0|0
  • ''Lan'' bence çoğu zaman konuşmaya samimiyet katıyor. Herkese kullanmam. Yakınlarıma çoğunlukla kullanırım.

0|0
    1|0
  • Aferin..

Sadece sinirlendiğimde kullanırım..bir de karşıda ki insanı önemsemiyorsam eğer.

0|0
    0|0
  • kullanımdan kullanıma farklılık gosterır cok tahrik edici de olabilir itici de

0|0
    0|0
  • Pis kullanırım.Küfür etmek özgürlüktür.

1|0
    1|0
  • Kullanmam hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• iğrenirim, işi gücü kahveye takılmak olan gençler olurya, evden iş işten ev ordan kahve bu 3gende hayatları sürüp giderya o kızlarda o an gözüme öyle geliyor, bide olmayan şeyle hep bi yerlere sokma merağı var içlerinde, ee bii dur dur yani o işin zemini sensin yani.

0|0
    0|0
  • 1 kez lan diyen hatuna 3 kez boş ol diyorum

1|0
    0|0
  • lan kelimesi benı aşırı tahrik eder az bişe erkeksi olmasında zarar yok karşımdakı lan dedikçce ben daha cok sertleşirim ozamanda zirve yapıyo herşey öyle diyim

0|0
    0|0
  • lan çok kaba, len çok salakça, la da çok köylü. kullanmasınlar, hoşlaşmıyom

0|0
    0|0
  • hastasıyım :)))

1|0
    0|0
  • Lan derse beni kendine daha fazla çeker.Şuna bi lanı lunu gösterem derim :))

0|0
    0|0
  • hayatta hoşlanmam nedir o yaa erkek gibi ...

0|0
    0|0
  • Tutum konuşmadan önemlidir diyenlerdenim...

0|0
    0|0
  • kullanmasınlar :(

0|0
    0|0
  • lan lafı kızlara yakışmıyor

0|0
    0|0
  • bayılırım

0|0
    0|0
  • hoşlanmam..bana ula diye bilir ama lan diyemez.derse ağzına ufaktan patlatırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...