Bayanların bir erkeği süzmesiyle ilgili sorum ..

KS nin cesaretli çılgın dobra hanımları sorum sizlere .. Topluma açık alanlarda diyelim ki bir erkek sizden hoşlandığını birkaç masum ve EFENDI bakışla bellı etti ... (ama bakışlarıyla yeme gibi bir taciz olayı değil dikkatinizi çekerim ) bu hoşunuza gitti ve gerçekten bir adım bekliyorsunuz artık aynı masum kaçamak bakışlarla sizde ona mi bakarsınız bu bir davet midir ? Aksi takdirde rahatsız olunca ne yaparsınız herkesin farklıdır tepkileri merak ediyorum şimdiden teşekkürler cevaplarınız için..

Güncellemeler:
sorunun başlığını şöyle yapsak daha iyi olacak bayanların üzerlerine atılan bakışlara karşı olumlu olumsuz tepkileri ...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• tanımadığım biri bana bakıyosa bile ben ona davetkar bakışla bakmam kimdir neyin nesidir bilmek lazım.amacı sadece tavlamak olabilir.

0|0
    0|0
    • ama çok etkilendin diyelim çok pozitif elektirik Aldın diyelim böyle durumda da bunu bilebilmek için bi fırsat vermek lazım değil mi

• peki teşekkür ediyorum cevabın için :) çok merak ettim ama o özel bakışını :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimin nesi olduğunu bilmediğim, tanımadığım bir adamdan hoşlanamam.Öyle bakan adamlardan rahatsız olurum ve ortamdan uzaklaşırım arkamı dönerim vs o tarafa hiç bakmam. efendi bakış/efendi olmayan bakış diye birşey de ilk kez duyuyorum.

0|0
    0|0
    • Anlıyorum cevabın için teşekkürler. Bence birbirilerinin en yakını olan eşler tanışmaların dan 5dakika öncesine kadar birbiri için tanımadıkları kimselerdir neticede insanlar birbirini begenebilir hoşlanabilir bu illaki kız isteme gibi bi ortamda olacak diye bir şart yok . Diğer bakışlarda aleni taciz etmek sen şuan Benim için cinsel bir objesin mesajını veren bakışlardir bu ikisini ayırt edebilirsin heralde ama saygı duyuyorum görüşüne

• Bende hoşlandıysam ilk başta gözlerimi kaçırırım sonra devam ediyorsa bakıp gülümserim.. hoşlanmadıysam ters ters bakar "ne var" bakışı atarım

0|0
    0|0
  • hoşlandığım biri bile olsa bana iş atarak kur yapan bir erkek çok itici gelir. bakmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...