Kızlar spor salonunda böyle bir olay yaşasaydınız, ne düşünürdünüz tepkiniz ne olurdu?

Bugün spor salonunda bir kızın hareketleri yanlış yaptığını gördüm doğrusunu söylemek istedim, çünkü daha önce aynı harekette birine doğruyu söylemiştim o da bilmiyordu ve öğrendi doğrusunu. Şimdi diyaloğa geçelim.
Ben: Resimdeki gibi yapacaksınız
Kız: Efendim (kulaklıklarını çıkararak)
Ben: Resimdeki gibi yapacaksınız
Kız: Bana böyle gösterdiler.
Ben: Özür dilerim
Kız: Rica ederim.
Fakat kızın sesinde (bi sg havası sezdim :))
Evet kızlar ne düşünürdünüz, tepkiniz ne olurdu sizin?
NOT: Kaslı biri değilim. Bir de yapışan uzun kollu tshirtlerde giyiyordum. Yağlı yağlı gezmiyordum, kas da yoktu hafif iriyim. (Bunu niye söyledim bilmiyorum özenti, bilmiş demeniz için herhalde :D)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• biri bana böyle bir şey dese görevlilerden birini çağırır aslını sorarım olayın yazan gibi mi gösterilen gibi mi hangisi derim

0|0
    0|0
    • Doğrusu kesinlikle o. Resimde de gözüküyo zaten. Fakat resim gözle görülür bir yerde değil. Sanırsam hareketi daha kolay yapsın diye öyle önerdi ama ağırlığı azaltsın resimdeki gibi yapsın her türlü daha iyi. Sonra görevli geldi birşeyler konuşuldu orayı duymadım. Utangaçtan bastım gittim çünkü :D

• Kız kendisine gosterileni yapıyormus.. ben olsam utanırdım bir daha da boyle duzeltme falan yapmazdım onlara..

fakat neye tepkimiz ne olurdu? Sizin yerinizde olursamıydık yoksa kızın mı?

0|0
    0|0
    • Kızları soruyorum tabikide

• O zmn onun ddigine de bir bakardm dogru yolda olup olmadıgına.. veya oradaki gorevlilerden yardım alırdım.. dogrusunu ogrenir uygulardım.. adama da bir ara teşekkür etmeye ugrardım yanlısı soyledii icin.. 😄

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanane yav millet nasıl istiyorsa öyle yapar iyi bozmamış seni orada.

1|0
    0|1
  • En iyisi görsende susacaksın başkan ve kötü bir durumda kalmışsın.

0|0
    0|0
  • Böyle yapabilirdin:

Sen: Hareketi yanlış yapıyorsunuz
    Kız: Bana böyle göstediler
    Sen: Detaylıca anlat
    Kız: Tamam sağol
    Sen: Rica ederim

bu kadar. kısa yol ise sadece kendinle ve sana değer verenlerle uğraş (yardım et manasında).

0|0
    0|0
  • kotu bısı dememıs kı doğrusunu soylemıs, sen yüz ıfadesını yanlış algılamışsın !!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...