Protein Tozu hakkında aklımda bir soru var?

arkadaşlar şu gördüğümüz beslenme programlarını uygulamak yerine protein tozu kullansam olur mu yani protein tozu kullanıp ta ayrı bir beslenme programı yapmalımıyım demek istediğim sabah kalkıpta yok yumurta yulaf ezmesi felan derdinden kurtulmak istiyorum sadece protein tozu ve yeme içmeme dikkat ederekte devam edebilirmiyim spora?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok zararlı hiç bulaşmayın derim. Böbrek, karaciğer çok sorun yaratıyor bazen nefes darlıkları bile olabiliyormuş. O yüzden sağlıklı beslenmeye davet ediyorum sizi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yemeğini yiyeceksin. Yapamadığın, bulamadığın, imkanın olmadığında ya da kana hızlı karışacak antrenmandan sonra birşey arıyorsan oda whey proteindir. Asla ana öğün değil besin takviyesidir. Sabah kahvaltı yerine bir ölçek toz,200 ml su ya da süt ile içilebilir.

0|0
    0|0
    • Tamam da usta benim demek istediğim yani sorunum benim işim oluyor okulum oluyor beslenme programını uygulayabilirmiyim bilmiyorum anlatamadım galiba yemeğimi yiyecem tamam ama herhangi bir beslenme programına bağlı kalmadan şekeri gazlı içecekleri yağlı yiyecekleri keserek normal beslenme ama protein ağırlı olacak şekilde beslenmeme devam edecem dediğim gibi beslenme programına bağlı kalmadan ama protein tozu kullanarak spora devam edebilirmiyim

• ben protein tozu ve suplemant mı ne b*k onları kullanmıyorum :/
    sporumu yapıyorum sağlıklı besleniyorum son halim :

http://i.hizliresim.com/n5Ab5B.jpg

5 ayda :(

0|0
    0|0
  • Uzak durmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Protein tozu bir ilaç değil besin takviyesidir. Zararlı değildir iğne ile karıştırmayın bunu.
    Zayıflamak istemiyorsan diyet yapmana gerek yok bol yemek ye protein kullanabilirsin. Çok şekerli beslenme.
    Devam edebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...