Kapat

Sevgilinizin sizi aldatacağını öğrenseniz ?

Soru gayet basit.Sevgilinizin,nişanlınızın veya eşinizin sizi aldatacağını önceden öğreneceğini ve yerini,saatini bilseniz ne yapacağınız ?

Yer ve mekanlar :))

Otel Odası

Nezih bir restraunt

Aldattığı kişinin Evi

İsterseniz istediğiniz birini veya 3ünü birden ayrı ayrı yazabilirsiniz.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Aldattığı kişinin evine gitmişlerse basar ağızlarına ederim.

Restaurantta olduğunu öğrenirsem rezerve ettiği masanın yanındaki masaya onlardan önce bir adamla gider otururum çifte sürpriz olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• "umarım bana yaptığını yanındaki de sana yapar" der ve giderim..

Bazen 2 cümle yeter bir insanı dağıtmaya..

0|0
    0|0
  • İhanet bu kelimeyi duyunca bile morel gidiyor bide yaşadığımı düşünemiyorum. Çok ciddiyim eğer biliyor olursam otel odasına bi arkadaşım ile anlaşırım ve onların tuttuğu odaya otele çok parayı basar girerim o arkadaşım ile ve o girdiğinde görecek sonra ne olur bilemem ama onunda içine o an bi öküz oturur. Restaurantda aynı şekilde yakın masayı tutarım. Aldattığı kişinin evi ise evinden çıkmasını beklerim elbet çıkacak kapıda beklerim hiç bişey demeden bakarım o bakış yeter ona.. Çok doluysam illa bişey demem gerekiyorsa ona bakarak "erkekliğin ile övün erkek olmuşsun ama adam olamamışsın" derim giderim.

0|0
    0|0
  • Otel odasıyla lobide çıkmalarını beklerdim kıza beni bu adamdan kurtardığı için teşekkür eder çeker giderdim.

0|0
    0|0
  • Öldürürümmmmmm her ihtimalde :D

0|0
    0|0
  • gidecekleri yere giderdim ve susup dönerdim sevgilim benim susmalarımı iyi bilir:)

0|0
    0|0
    • çok susturmuşlar önceden, ondandır :)

• çok susturulmadım çok iyi susarım kolay değildir bana arkadaşın sorduğu sorudakini yapmak

Erkekler Ne Diyor 5

• yanlarına gider kendimi tanıtırdım çocuğa teşekkür ederim çıkar giderdim nedenkızın seviyesine ineyimki...ama eskiden böyle düşünemiyordum birkerersinde dövmüştüm :)

1|0
    0|0
  • Alırım elime handycam kırarım kapıyı çekerim or*spuyu yataktayken. ailesine falan yollarım, sonrasında da planlı öldürürüm.

0|0
    1|0
  • hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • öye bır geçer zamanda k mete yı getırır kundaklatırım mekanı :d

0|0
    0|0
  • yanıma iri yarı bir oğlancı bulurum gider çocuğu ona veririm kızada artk naparm bilmiorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...