Nefret mi etmeli yoksa sevmeli miyim?

benim için ölüp bittiğini soyleyen sevgilim evlenme planları yapan daha düne kadar sırf çabuk evlenelım daha fazla beklemeyelım dıyen sevgilim bu yuzden askerlıgının tecılını kaldıran sevgılım şimdi geçmiş karşıma ben tekrar ünv okumayı dusunuyorum dedı ve bunca zaman sana benı bekle dıyemem cunku ben senı haketmıyorum dedı bu sozden ne anlamalıyım benı hıç sevmedığınımı ?eger beni hiç sevmiyorsa aynı yerde çalışıyoruz benı nıye göz hapsınde tutuyor herkese benı sorup haber almaya çalışıyor bana ıyılık mı yapmış oldu

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• senı hak etmiyicek bişey yapmış demekki senın haberin olmadan ococuğun sana olan hisleri bitmiş birini bulmuş ama sendende tam anlamıyla vaz gecemıyo neden diye sorarsan ikinci yedek olarak sneı yanında tutma nıyeti ama tabiki karar senın ister onla yola devam et ister san düne kadar evlenelim diye ölen sonradan salakca bi mazeret yüzünden benı bekleme senı hak etmıyorum dıyen salak bir adamı ya beklersin yada senı hak edeni bulursun bukadar basıt olay unutmakı insanlar aldıkları kararlarıyla mutlu yada mutsuz olurlar ee cocukda deyılsın cahilde anladın sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• klasik başka biri var ama oturma organım söylemeyi yemiyor olayı.

üzme kendini sayın rapunzell.

0|0
    0|0
  • Arka cep olayısın.Yeni denizlere yelken açacak.

0|0
    0|0
  • Yol vermiş sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...