Sosyal medya sitelerinde hesabımın olmamasını kızlar nasıl karşılar?

Kızlara göre erkekler için ince bir detay...herkese iyi bayramlar.twitter,facebook,linkedin,friendfeed tarzı hiçbir sosyal medya sitesinde üyeliğim yok hiçbirini kullanmıyorum zamanında kullanıyordum ama artık kullanmıyorum.arkadaşlarım bana kullanmam konusunda baskı yapıyor ama bilmiyorum kullanmayı da pek istemiyorum bana biraz boş geliyorlar.sizce bir kızla tanışsam facebook twitter kullanmıyor olmam onun hoşuna gider mi yani ben boş olduklarını düşünüyorum yoksa saçma mı gelir facebook twitter kullanmıyor olmam?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Açık konuşalım başka bayanları bilmem ama harika ötesi olur :).Taktir ederim.

0|2
    0|0
    • teşekkür ederim sağolasın açıkcası böyle bir tepki beklemezdim kimseden ama ne bileyim şaşırdım :)

• Bence kullanmaman daha iyi en azindan - belirli arkadaslarinin mesela dogum gününü sirf facebook var diyemi hatirliyorlardi yoksa gercekten dogum gününü unutmadiklari icinmi :) Benimde sevgiliminde face i yok - gerek de yok cok gzl bi ayrilik sebebi tartisma sebebi olabiliyor facebook :D böyle kafalar rahat beee

0|2
    0|0
    • ya bak şimdi tam noktaya parmak bastın facebook hesabım varken yine fazla girmezdim bir şeyler paylaşmazdım arkadaşlarım trip atardı ya mert niye doğumgunumu kutlamadın yada hacı hiç bizi görmüyon haa falan diye yada samimi olmadığım insanlar gelip facebooktan doğum gunumu kutlardı tuhaf yani :) insanları sosyal medyadan tanıyınca o kadar tuhaf gözüküyorki tiksiniyorsun resmen

• benimkisi var ama kullanmıyorum.. eskiden hepsi zorlamıştı bni aç diye şimdi açtım hiç kimse ne açıyor ne de mesaj gönderiyorlar... bnce bu benim için asla sorun olmaz. başkası içinde olmaz.. internette boşu boşuna gezeceğine arkadaşlarınla görüşür konuşursun daha iyi...

0|1
    0|0
  • Ben kullanmıyorum sende kullanma ruh sağlığın için.Gereksiz.Olmasan bir kaybın olmaz.

0|1
    0|0
    • arkadaşlarım var facebook olmayınca kendimi boşlukta gibi hissediyorum diyorlar bağımlılık galiba sigara gibi

• bende kullanmıyorum. hiçbir yerim de eksik değil çok şükür.. gereksiz zaman kaybı saçmalık zırvalık

0|1
    0|0
    • aynen zaten kullandığım zaman da bana niye bir şey paylaşmıyorsun bilmem ne diyen arkadaşlarım vardı ya millet mi tuhaf sırf dikizcilik olsun diye kullanan arkadaşlarım var bu siteleri bence samimi olduğun insan zaten telefondan gelip seni bulur mesaj falan atar,iyi bayramlar

• aynen öyle. iyi bayramlar sana da

• evlen benimle:D:D:D

0|2
    0|0
  • sana şu an aşık oldum. gel beni iste babamdan.

0|2
    0|0
    • ya cidden facebook twitter kullanmamak kızlar için bir erkeği iyi mi yapıyor ya aslında asosyal falan bir insan değilimdir kesinlikle ancak ne bileyim inan facebook twitter böyle boş geliyor bana insanlar oraya buraya bir şey yazma hastalığına yakalanmışlar sanki

Erkekler Ne Diyor 6

• Facebook kullanırım.Artık günümüzde markalar, ürünler reklamını facebook dan yapıyor.Siteler yerine artık facebook twitter kullanılıyor.Yani sadece arkadaş ekleme, paylaşım yapma gibi düşünme bunu.Günümüz de gerekli hale geliyor kullanmak.

0|1
    0|0
  • Ben de senin gibi düşünüyorum. Başta Facebook olmak üzere vakit kaybı hepsi. Senin sosyal medya kullanıp kullanmaman kızların sana bakış açısını fazla değiştirmez sonuçta önemli olan onlarla aranın nasıl olduğu.

0|1
    0|0
  • yalnız burası da sosyal medyadan sayılabilir :) bence kullan.

0|1
    0|0
    • peki bir soru?benimle gerçekten samimi olmak isteyen bir insan facebook falan olmadan bir şekilde beni bulamaz mı yada samimi olamaz mıyız?illa facebook mu lazım

• Nasıl bir soru

0|1
    0|0
  • eğer akıllı bir kızsa hosuna gider emin ol :))

0|1
    0|0
    • eyvallah bilmiyorum abi hatunlar dengesizler belli olmuyor güvenmiyorum yine de ama mantıklı dediğin

• hiç bulaşma bence

zor kurtuldum bende takıl sen buralarda mynette falan :)

0|1
    0|0
    • ne mynet mi :D normal hayatta oturup muhabbet edilebilecek insanlar sosyal medyada mal olup çıkıyorlar o yüzden tiksindim millletten uğraşmak istemiyorum

Yükleniyor...