Yemek yapmayı seven arkdaşlar, yemek yaparken nasıl uygularsınız?

yemek yapmayı seven arkdaşlar?yemek yaparken nasıl uygularsınız ...tabirimi hoş görün ama ,bana göre yemek yapmak seks yapmaya benzer ,eğer onunla tam bütünleşmessen lezzet alamazsın..50gr ondan koy 20 gr bundan koy la yarım kiloyu çalkalayl olmaz yemeğe ruhunu vereceksin

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Cinselliği herseye karıştıran biri varsa o kisi kesin fransizdir.

Ki, dogru cikmis gene :) doğrusun ikisini de herkes dogru yapamaz ki su an cogu insan bunları istedikleri gibi yapamadıklarından şikayetçi.

0|1
    0|0
    • sizi tebrik ediyorum., akıllı zeki bir insan kendini her haliyle belli ediyor ++++ veriyorum size

• Tesekkur ederim :)

• asıl teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Yemek yapmayı seviyorumda sex okuyunca kaçasım geldi yemekden iğrendim bak şuan

soğan kıyar gibi kıyarım lan seni..

0|0
    0|0
    • ya şu hayatta kimselerle paylaşmayacağım konular okonualrdır,ben sadece beğendiğim cümleyi kullandım .zaten asla art niyetle yazmadımki :(

• aama su laflara bakarmısın abazaymış falanmış..ya erkeğinde bir duyguları var yane,kalkıp cinsel içerkli sapkınca şeyler yazsam tamam .utancuımdan gizledim yaa düşün artık

• yemek =nimet

sex =cinsellik ya ondan çıkarım yaparak yaklaştıydım bende ilk bakışta ama art niyetle yazmadığın belli bariz takılma boşver

• Sazan avı

0|0
    0|1
  • Çok güzel yemek yaparım yarım saatte 5 çeşit yemek yapabilirim :) Yemek yapmayı seks le bağdaştırmışsın ama bana göre yemek yapmk bir sanattır herkes yemek yapamaz.

0|0
    0|0
    • tabiki sanattır içten gelmeli ruhunu katacaksın anlamında söyledim..

• yarım saat içinde 5 çeşit yemek mi ? Nicer Dicer plus mu kullanıyosun sen bakim he ?

• Bravo öyleyse takdir ettim :)

• Seninki abazalık.

0|0
    0|0
    • ne abazalığı bunu söyleyen fransız bayan bir aşçı

• Alakayı çözemedim.Bırak Allah aşkına.

0|0
    0|1
  • yemekle seks ne alaka:S işin özü yağ biber soğan geri kalanını ne istiyorsan dök:DDD ben öyle yapıyorum yeni öğreniyorum yemek yapmayı da:SS:)

0|0
    0|0
    • yemekle sek ne alakası demeyin..fransız aşçı çıkarmış oldugu kitabına yazdı bu cümleyi ve çok mantıklı

Erkekler Ne Diyor 3

• tarfilere sadık kaldığım pek söylenemez ama bu kadar da abartmaya gerek yok. becerikliysen, yaparsın...

0|0
    0|0
  • Sadece börek yapmayı seviyorum

0|0
    0|0
  • hah iyi başlık burdan kendime bi kız bulayım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...