Galatasaray başkanı duygun yarsuvat istifa etmeli mi?

taraftarlar sosyal medyada istifa ile ilgili bildirimler yayınlıyor
konu ile ilgili olarak duygun başkan aziz yıldırım şike yapmadı paralel yapının 50 milyon dolar almak için böyle bir kumpas düzenlendiğini açıklaması duygun başkanı koltuğundan eder mi?

• duygun başkan istifa etmeli trabzonsporun yanındayız
    0% (0)43% (3)27% (3)Oy Ver
  • istifa etmemeli doğruları söylediği için
    75% (3)43% (3)55% (6)Oy Ver
  • fikrim yok
    25% (1)14% (1)18% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle kisisel fikrim fb sike yapti ama dusuremediler kupayi alamadilar mecbur ustunu kapaticaklar bunun zaten farkindaydik ama bizim baskanin bu topa girmesi cok ilginc sikenin bir sekilde ustu zaten ortulcek ama sen karisma baskan.

1|0
    1|0
    • bende trabzonsporun yanındayım

• Buna fenerliler bile inanmiyoki %100 yapti demiyorum kisisel gorusum yapti hepsi bu :)

• nasrettin hocanın sözü aklıma geldi: kazanın doğurduğuna inanıyorsunda öldüğüne neden inanmıyorsun. çünkü kazanın doğurması diğer adamın işine geliyor ölmesi işine gelmiyor

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu konuda çok tarafsız kaldım. Fener evet şike yaptı ama başkan bu açıklamalardan dolayı istifa etmemeli adamlar elini taşın altına koydular böyle bir durumda, haddini bildirirsin ama istifaya çağırmak doğru olmaz.

1|0
    0|0
  • mayısta gitcek zaten gerek yok bnce ;)

1|0
    0|0
  • etmeli yaşayan ölü gibi başkan omu albayrakmı belli değil

1|0
    0|0
  • Yarsuvat bu açıklamayı Galatasaray başkanı kimliğiyle yapmadı ki. bildiğim kadarıyla başkanlıktan önce hukukçu kimliğiyle yaptı.
    Doğruları korkmadan söyleyebilen delikanlı bir başkan buldunuz sahip çıkın.

1|0
    0|0
    • Açıkcası şu an birşey işime gelmiyor yapsa nolur yapmasa nolur Fener 2 senesi gitti Trabzonun kupası gitti atı alan üskğdarı geçti hadi senin gibi bazı sevdiğim arkadaşlarımın hatrına yapmamış olsun ki zaten o sonuç çıkar büyük ihtimalle nedenini belirttim tazminat alacaksada alsın önceleri tatlı makaralar oldu ama artık sıktı şike muhabbeti gerçekten ben GS li olarak rahatsız olmaya başladım şimdi ne güzel 3 takım potada zevkli bir lig bizi bekliyor FB haklı çıkarsada çıksın çok çokda babam sevinir nolcak fenerli olarak :) Ama kaç senedir şike şike yeter da futbol konuşalım Trabzon kötü oynadı 1 puanı bile haketmedi aldı akhisara karşı :)

• şu an başında olduğu kurum ve kuruluşa ters düşecekse böyle bir açıklama yapmaktan kaçınmalı.
      Doğrular o değil fenerin şike yaptığıdır kardeşim, iyi günler.

• nasıl gidiyor dostum. ?

• bence etmeli. takımı mali sıkıntıdan kurtaracak bir başkan gelmeli.. 850 milyon tl borç..

1|0
    0|1
  • tabii ki de istifa etmeli

0|0
    0|0
  • Sabır oda bu sezon bırakıcak zaten. Biz GS lilere Allah bolll sabır versin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• doğru söyledi istifa etsin olmuyor öyle aziz yıldırım açıkladı öyle bir teklifte bulunmadılar diye artık aralarda ne geçtiyse kim ne derse desin cemaat diye bişey var eskiden yok ne cemaatı diyorlardı şimdi herkez açık açık söylüyor herkezden yardım istiyorlar sevmiyorum aziz yıldırımı ama o şike yapmadı

1|2
    0|0
    • bilmiyorsan öğren anket şıkları böyle olur çok rahatsız olduysan yönetime bildir şıkları sen hiç anket hazırlamadın sanırım

• anket sorusu sordummm ama en iyi görüşümle sorum birbirini uyuşuyor yönetime bildirmem uğraşamam sadece gördüğüm yanlışı gördüm ama sana göre doğrudur neyse sabaha kadar anlatsam olmayacak sen yine kendi bildiğini yap.

• Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış süslü ^^

1|0
    0|1
  • Bu konuda fikrim yok ama bir ağızda çürük diş varsa o çürük çekilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...