Gs başkanı: Fener şike yapmadı Fenere kumpas kuruldu" demesi?

Galatasaray Başkanı, “Fethullah (Gülen) grubu, Aziz Yıldırım’dan 50 milyon dolar istedi. Aziz Yıldırım da Fenerbahçe de bu parayı vermedi. Ondan sonra malum süreç başladı... Henüz sonlanmayan bir süreç” dedi.

Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor :), 3 temmuz bayram edenler şimdi inlerine çekildi :) kumpascılardan hesap sorulacak. Feneri hepiniz bir oldunuzda yıkamadınız be :) maddi manevi ne kadar zarar gördü Fener, yani neymiş? Fener Türkiyenin en büyük kulubü Fenerbahçe yıkılmaz. Unal aysel denen varlık nasılda arkasına bakmadan kaçtı? Işte bu yüzden Aziz Yıldırım diyoruz

Siz ne düşünüyor sunuz bu konu hakkında?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu durumu Aykut Kocamanın sözü net açıklıyor: Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fener şike yaptı da bu dava onun için açıldı diyenlere zaten ne desen boş.. Kafanın içinde beyin yok ki anlasınlar. Fener şike yapsa 2 sene neredeyse üst üste son haftada şampiyonluğu mu kaybederdi? Aptallık maalesef en üst safhada bu ülkede. Neyse son lafınm da şu olsun "ALİ İSMAİL KORKMAZ, FENERBAHÇE YIKILMAZ" İşte o kadar.

1|0
    0|0
    • Aynen, ne hikmetse ts ortalıkta yok? Her sezon zar zor 50 puanı toplaya bilen ts 2010/2011 sezonunda 80 küsür puan topluyor ama buna şaşıranlar yok? 2010/2011 sezonundan sonrada dediğin gibi Fener hep sampiyonluğa oynadı son maçlarda şampiyonluğu kaybetti ts neden yoktu ortalıkta? O kadar zorluğa ve haksızlığa rağmen hep ligi üşt sıralarda bitirdik!

• Şike yapsada şampiyon olamayan trabzonspor hahaha ahahha

• Yapmaya teşebbüs etmişler ama parayı vermeyi başaramamışlar.. Aptalın önde gidenleri yani.

• ya bunları gerçekten mantığı olmayan insanlar yer soruyorum size

bu cemaat bu kadar aptal mı 10 milyondan fazla taraftarı olan kulüpten neden vursunlar Aziz yıldırımı adam iş adamı değil mi sokarlardı ergenekon soruşturmasına. hem o zaman arkaasında Fb gibi bir kulüpte olmazdı biraz düşünün ya

0|1
    2|0
  • canım en basitinden.. burada bahsi geçen soruşturmayı almanlar açmış.. sadece oku *_*

spor.mynet.com/.../36019-iste-sikenin-kaniti.html

0|1
    2|0
  • Şike yaptığı bariz ortada olan bir grup ve yalandan şimdi cemaate yükleniyor herkes.
    Aziz yıldırımdan adam niye para istesin adamın bk gibi parası var zaten amerika arkasında çok saçmaladılar.

0|0
    1|0
  • fb kanında var şike arkadaş kimse inkar edemez :)
    beşiktaş macını direk verdiler adamlara
    bu sene calınan penaltıların haddı hesabı yok hemde haksız yere su anakadar zaten 9 puan kaptılar
    sene sonuna kadar en az 15-18 puan kaparlar hakemler sayesinde
    fetullaha falan ihtiyacları yok fb nin merak etme sen

1|0
    2|1
    • objektif olarak +++ verdim :))

• ben ibrahim toromanın hatasını bılırım otesını bılmm rustunun yumurtlamasını bılırım başka bilmem

• bilmezsiniz tabi şerefiniz o kadarına yeter :D
      gökhan göünül penaltısını hatırlamazsın dimi?
      dembaba düşürüp verilmeyen penaltıyı
      hangi mactı ıkı tane haksız yere penaltı atıp aldıgınız 3 puanı :D

• Sikenin zaten ustu kapatilcakti ama bizim baskanin hic girmemesi gereken topa girditrabzon ise kupa filan alamaz daha uzun lafin kisasi kapandi bu dava.

1|0
    1|0
    • Yooo daha yeni başlıyor kumpascılarsan intikam alınacak gerçk şikeciler ortaya çıkacak :) şike yapsada şampiyon olamayan trabzonspor hahaha

• Ee artık sıkılır sınız çünkü ucu size dokunuyor. Fenerin avrupa dan crza almasını sağlayan gs değil mi? Fenere yüklü miktarda tazminat geliyor :D

• Çok süslü bjk şike yaptı ama Fener yapmadí fark bu :D o değilde gs iyice batacak sen buna kafanı yor bence

• Kadinlar ve futbol. İsrail ve Filistin gibi alakasiz

0|3
    2|0
    • Ozaman erkekler nasıl aşçı oliyor? Aşçıların hepsi erkek? Ne iş? Kadını bu kadar aşağda görmeyin

• İyi ki google var yoksa napardiniz

• Yok vallah :D biliyordum zateb

• ben gfblıyım azız yıldırımı sevmeyen taraftarız. alah onun belasını verecek :D

0|2
    1|0
    • Bizde sizi sevmiyoruz ve Fenerli değil diğerlerinin paralı kuklaları diyor sunuz

• Nasıl bir çümle kurmuşum :D

Demek istediğim "bizde sizi sevmiyoruz ve Fenerli değil diğerlerinin (fettos) kuklaları olduğunuzu düşünüyoruz

• yazık ya :D

• fenerbahçe haklı...

2|1
    0|2
  • bir Fenerbahçeli olarak görüşlerine katılıyorum. arkadaslarıma sölediğimi sana da söliyim. ortada bu şekilde bir durum varsa bu hallere sokulduysa bu durum ve üstü örtüldüyse bir cacık olmaz. bu saatten sonra çözülsede bir şey olmaz. kaç senedir avrupaya gidemiyoruz. onun telafisi olabilir mi? hayır. he belki maddi kaybımız için birşeyler yapılabilir ama tabi

0|0
    0|0
  • Dediklerine sonuna kadar Katılıyorum

1|0
    0|2
  • futbola para falan karıştımı tadı kaçıyor be hangi takım olursa olsun futbol seyrekmek istiyorum ben arkadaş siyaset konuşmak değil futbola siyaset para karışştıran herkesin allah belasını versin

0|0
    0|0
  • Şike yapıldığını tapelerden öğrenip mahkemeye düşmemesi için tehtit etti, para gelmeyince de operasyon başladı. OLABİLİR Mİ?

0|0
    0|0
  • 2010 2011 şampiyonu alın teri ile TRABZONSPOR. Fenerbahçe kesinlikle şike yaptı Aziz Yıldırım denen iti kimse savunmasın Fenerbahçeyi de o kirletti.

1|1
    2|0
    • Trabzonsporlu değilim Galatasaylıyım

• Ee 6sli olduğun bariz belli nede olsa alt yapı takımınız tsye sahip çıkıyor sunuz :D siz hepiniz biz TEK. Uefada size zaten son sözü söyledi tsden çok 6sden çıktı ses hahaha

Haa bide bizim 19 değil 28 şampiyonluğumuz var

• duyguna ne oluyorsa ben onu anlamadım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonuna kadar FENERBAHÇE... geberisice gfb'ciler. Yaşa aziz baba...

1|1
    0|0
  • o adam yalanladı teklifte bulunmadılar dedi ama gs başkanın açıklamasını yalanlamadı

0|0
    0|0
  • aynı anda nasıl sormayı başardık senle :)))

0|0
    1|0
Yükleniyor...