Fitness a gidenler bir bakabilir mii?

Yaklasik 3 aydir fitness yapiyorum ama kilo vermek icin degil. Haftada 5 gun 2saat gidiyorum. Hergun 20dakika cardiom ve 2gunu bacak 2 gunu karin 1 gunude kol calisiyorum hergun squatim var. Bacaklarim cok kasli durmaya basladi kilo gibi duruyo nasil inceltirim?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• squati kes, ust bacagı kes, sadece ic ve dış bacak hareketlerini dusuk agırlıkta yana acıs ve kapatıs hareketlerini calıs, ayrıca bacak acma ve esneme hareketleri yapman lazım agırlık kesinlikle takma bacak calısırken, bayanlarda kas yapmak istemiyorsan agırlıksız calısman lazım bacak hareketleri ni.

1|0
    0|0
    • Tesekkurler ama squati birakmak istemiyorum devam etmek isityorum

• Cok uzun degil evet zaten minyon tipli bir kizim 48 1.60 boyum var uzun degilim cok ince kemiklide degilim nornal

• anladım squat kası yuvarlaklastırır, seninse kası biraz uzatman lazım, demek istedigimi anlamısımndır sanırım

Erkekler Ne Diyor 13

• haftada 5 gün spor zaten yapılmaz öncelıkle sana bunu söyliyeyin dostum vucudu yordugun kadar dinlendiriceksinde kaslarını yakarsın sonra :) birgün off birgün idman yap haftada 4 e düşür sporuda bacaktada girdiginn kılolarn daha azınıgir ağar girme kıloları yarı yarıya düşür setleri arttır

1|0
    0|0
  • Bilip bilmeyen herkes sallamış :)

1|0
    0|0
  • Yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • incelmez squat yaptıysan yuruyus ve kosu yapman lazım bol bol

0|0
    0|0
  • caridoyu azalt lütfen bir de hafif kilo veriminden sonra ağırlık ver cardio ya

0|0
    0|0
  • kondisyon bisikletinde en hafif ayarda çalış minimum 40 dk

0|0
    0|0
  • Git hocana sorsana sen

0|0
    0|0
  • zamanla duzenlı oldugu ıcın oyle gorunmesı normal zamanla ıncelır daha ıyı hem kaslı olman

0|0
    0|0
  • Bacaklarını görmeden program yazamam tatlım :)

0|0
    0|0
  • Sıkıstır biyere :)))

0|0
    0|0
  • bacak antrenmanlarında daha hafif antrenmanlar yapmalısın

0|0
    0|0
    • Aynen on bacagi biraktim ama squatim var onuda 20, veya 30 Kiloyla yapiyorum oda on bacagi sisiriyo dimi

• Kol gunumde gogus ve omuzda var ama artik kolun agirligini arttirmiyorum :D

• evet kızlara fazla kas yakışmıyo. ama vücudunun sertliğini koruması için aynı ağırlıkta sürekli çalışmaya devam etmen güzel :)

• alakasız abazalar doluşmuş yine

1|0
    0|0
  • İncelmez artık galba ama bacak çalışmayı bırak dahada şişmesin onun yerine squat yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürüyüş yaptığın sürece kalınlaşmaz. Benim fazla kalınlaşmadı ve ayarında çok kalın değil orta.. ama squat'ı yaparken sadece tek ona yönelme bacak açma kapama egzersinide yap.

0|0
    0|0
    • Onlarida yapiyorum ic ve dis bacak yuruyus ve bisiklet iyi gelicek :)

• Bisiklette olabilir tabiki de. Eliptik olanını öneririm. Ben koşu bandı aldım o yetiyor zaten.

• zamanla düzelir daha az yap sıkma kendini o kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...