Body e giden bir bakabilrmi? :)?

Bodyde 2. günüm bu gün 2 saat spor yapıyorum günde fakat bu gün kaslarım midem falan hep ağrıyo bu normal birşeymi?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• e daha alısma surecındesın protein tozumu kullanıyosun pekı 2 gundur

0|0
    0|0
    • Hayır hiç birşey kullanmadım

• karın kasın agrıyo kardesım sıkıntı yok 3 4 gune gecer :D

• eyvallah kardesım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 17

• Normal tabi eğer çok ağırıyorsa bugün ara ver zamanla ağrılar geçecek sadece yorgunluk hissedeceksin kasların yorulacak

0|0
    0|0
  • Normal ilk birkaç gün kollarını kaldıramaman bile gerekiyor

0|0
    0|0
  • Normal normalde şu spora body değilde fitness desen daha iyi olur body diyenler bizim burada dalga konusu oluyor ;) bu arada o ağrılar zamanla geçer sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Öncelikle 2 saat fazla bir sure hele ki yeni baslayan birisi icin cok cok fazla.
    Hocan yoksa yapmamani tavsiye ederim oncelikle fakat ille de yapacagim diyorsan 10 dakika yurume ve kosmayla basla 4 set 10 tekrardan minimum agirliklarla hareketleri uygulayabilirsin

0|0
    0|0
  • Tabiki normal haftaya birşeyin kalmaz :) yalnız birer gün arayla git yırtılma çekme gibi vakalar yaşama :)

0|0
    0|0
    • 2 gün spor 1 gün evdeym ağrıları çok dert etmiyorum hoşuma bile gidiyo :D :D kas yırtılması okadar kolay olan birşey değil sanırım şu an beni tek korkutan kas yırtılması oda smdilk olmaz herhalde :D

• Fazla zorlarsan oluyor ben de çekme olmuştu sol kolumu bir süre oynatamadım acıdan

• 1hafta sürebilir ağrılar tamamen normal

0|0
    0|0
  • mide değil karın kaslarının ve eklemlerinin ağrıması normaldir ,
    ama sana uyarım boyun 175 den fazla değilse sakın fazla kas çalışmaya kalkma,
    sakın yanlıs anlama kısa boylularda kas olur ama boyunuzun uzamasını baya bir yavaşlatır

0|0
    0|0
    • 1.81 boyum kiloda 81 sorun olurmu kas çalısmam?

• hee 1.81 iyi çalışabilirsin sorun olmaz tabi ki

• :) tesekkrler yorum için

• 2. Günün ve günde 2 saat mi :o arkadasim sen biraz abartmissin galiba :) bu calismaya vucut ne yapsin

0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca normal ağrıyacak ancak 2 saat fazla 1 saat yap en fazla çünkü 2 saat yaparsan aldıklarını da kaybedersin aşırı antreman body de iyi değil günde 1 saati geçirme tavsiyem hocana da sorsan aynı şeyi diyecektir sana.

0|0
    0|0
    • Programı zaten hocam yaptı 30 dakika koşu geri kalan 1.30 saat de ağırlık kaldırma falan bu tarz şeyler yapıyorum kendini zorlama diyo ama ilk gün biraz abarttım galiba bu gün ağırlıkları çok zor kaldırdım zar zor bitirdm yani

• Heralde normal daha vücudun alışmadı

0|0
    0|0
  • Hamlıktan dolayı normal..

Zamanla vücudun tempoya alışır, ağrılar biter.

0|0
    0|0
  • Normal cnku 2. Gune gore fazla agirlik vermessin fazla yapma 2 hafta byunca isin sadece

0|0
    0|0
  • adaptasyon süresindesin zamanla tendonların, sinir sistemin ve eklemlerin alışacak gayet normal

0|0
    0|0
    • ama bir yerim ağrımıyoki tüm vucud ağrıyo ya :D bir an önce geçer inşallah :D

• biraz ağrır ilk başta

0|0
    0|0
  • 1 hafta alışma süren var ondan sonra ağrılar kesilir

0|0
    0|0
  • Normal reis 1 2 haftaya hic bide kalmaz yalnız kendini çok zorlama kas yrtılması olmasn

0|0
    0|0
    • Zorlandığım zaman dinleniyorum sonra tekrar devam ediyorum kas yırtılması olmaz inş. d

• İnş 1 2 hafta zorlama ypabildigin kadr yap ondan snra rahat taklrsn

• Normal kasların alıştığı için 1 2 haftaya geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...